Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gazilere beklenen özür geldi: Ali Sunal açıklama yaptı!

Mavikadin>Magazin>Gazilere beklenen özür geldi: Ali Sunal açıklama yaptı!

Güldür Güldür Show'da gazilere aşağılayan skeçin büyük tepki alması üzerine Ali Sunal açıklama yaparak özür diledi.

Gazilere beklenen özür geldi: Ali Sunal açıklama yaptı!

Güldür Güldür Show'da gazilere ithafen kullanılan "Kurşun yemek seni ayrıcalıklı yapmaz" sözleri sosyal medyada tepkilere neden olmuştu. Programın sunucusu Ali Sunal'da bunun üzerine son bölümünde açıklama yaptı.

Tepkilerin odağındaki skeçte, bir gaziye yönelik "Tamam en gazi sensin. Kurşun yemek seni ayrıcalıklı yapmaz" sözleri kullanılmıştı.

Güldür Güldür Show'da gazilere yönelik yayınlanan bir skecin tepkilere neden olması üzerine RTÜK program hakkında inceleme başlattığını duyurmuştu. 

Gazilere beklenen özür geldi: Ali Sunal açıklama yaptı!

'GAZİYE SAYGISIZLIK ETMEYİ BIRAKIN DÜŞÜNEMEYİZ BİLE EFENDİM'

Ali Sunal tepkilere neden olan skeç hakkında şu açıklamayı yaptı: "Doğruyu anlatacağız ama doğruyu anlatmak için önce yanlışı göstermemiz lazım. Bugüne kadar Güldür Güldür Show her zaman haklının doğrunun yanında oldu, haklıyı doğruyu savundu buna böyle de devam edecek. Sosyal medyada gündem olduk, skeçte anlattığımız bir yanlış bizim doğrumuz gibi kabul edilince iş gündeme düştü ve konu tartışmaya açıldı" dedi.

Ali Sunal devamında ise şunları söyledi:

"Yanlışı anlatmadan doğruyu gösteremeyiz ama bu yanlış bizim doğrumuz gibi yansıtılınca tabii iş üzücü bir hale geldi. Bizi asıl kahreden gazilerimizin karşısına bu gündemle çıkmak... Bu ekipten kimse bir gaziye saygısızlık etmeyi bırakın düşünemeyiz bile efendim. Böyle bir konuyla gazilerimizin karşısında olduğumuz için hepsinden özür diliyoruz.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...