Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gizli saklı bırakmayan kişiler bu burçlardan çıkıyor! Kül yutmuyorlar, sezgilerine güveniyorlar

Mavikadin>Yaşam>Gizli saklı bırakmayan kişiler bu burçlardan çıkıyor! Kül yutmuyorlar, sezgilerine güveniyorlar

“Ben kül yutmam” diyen, sezgisel yönleri çok güçlü burçların hangileri olduklarını biliyor musunuz? Bu burca mensup kişilerle olan ilişkilerinizde dikkatli olun; onlardan sır saklayamazsınız…

Su grubu burçlar daha duygusal olduklarından sezgileri de genel anlamda daha güçlüdür.
Su grubu burçlar daha duygusal olduklarından sezgileri de genel anlamda daha güçlüdür.

Astrolojide bazı burçların özellikleri arasında sezgisel güç yer alıyor. Her şeyi hisseden, hassas yapıda olan kişiler bu güçlü burçlardan çıkıyor. Sizin de sezgileriniz bu denli güçlüyse, burcunuz bunlardan biri olabilir.

Yakınlık kurduğunuz kişilerden iyi ya da kötü bir şeyler saklıyorsanız sezgilerinin güçlü olabileceğini unutmamalısınız. Bunu nasıl anlarım diye merak ediyorsanız birazdan sayacağımız burçlara mensup kişilerin sezgilerinin çok güçlü olduğunu bilmelisiniz. Peki, kim bu kül yutmaz burçlar?

DUYGUSALLIK ONLARDAN SORULUR

Su grubu burçlar duygusal olarak bilinirler ve bu burçtan olan kişilerin sezgilerinin de güçlü olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ama sadece su grubu burçlar sezgisel anlamda güçlü olmuyorlar. O halde gelin, sezgileri güçlü kişilerin burçlarını nedenleriyle birlikte sıralayalım.

AKREP BURCU

Su grubu burçları arasında yer alan Akrep burcu, sezgilerinin kuvvetli olmasıyla bilinir. İnsanları okuyabilme konusunda oldukça başarılı olan Akrep burcu kişiler, sizin ne zaman üzüldüğünüzü ve sevindiğinizi hissedebilirler. Ayrıca  Akrep burcu birinden hazzetmiyorsanız ve bunu yalanlarla saklamaya çalışıyorsanız bunu asla tavsiye etmeyiz. Çünkü doğrusunu her zaman hissedecektir.

KOVA BURCU

Genellikle duygusal bir özelliği bulunmayan Kova burçlarının geleceğe yönelik yenilikçi fikirleri, sezgisel olmasa da başarıyı yakalamalarını sağladığından sezgisel yönü kuvvetli burçlarla bir arada sayılabilirler. Her zaman doğruyu hissetmeseler bile kendi hayatlarını kurarken doğru adımlar atabilme özelliklerine sahiptirler. İşte bu yüzden sizin davranışlarınızı da ölçebilirler ve tahmin yetenekleriyle sakladığınız sırları ortaya çıkarabilirler. Dikkatli olmakta fayda var.

Gizli saklı bırakmayan kişiler bu burçlardan çıkıyor! Kül yutmuyorlar, sezgilerine güveniyorlar

BALIK BURCU

Kendi iç dünyasında mutlu ya da mutsuz takılan Balık burçlarının da sezgileri çok fazla kuvvetlidir. Duygusal olmaları, kendi iç dünyalarına alışık olmaları onları başla insanların iç dünyalarını anlama konusunda da geliştirmiştir. İşte bu yüzden sırlarınızı Balık’tan sakınmanız çok güç. Olanı biteni anlatmaya başlayabilirsiniz. Aksi takdirde ona güvenilmediğini hissettiğinde içi rahat etmeyecektir.

YENGEÇ BURCU

Hassaslıklarıyla bilinen Yengeç burçları insanların hayatını kolaylaştırmak için ellerinden geleni yaparlar. Bu yüzden insanların hislerini okuma konusunda onlardan iyisi yok diyebiliriz. Duygusal ihtiyaçlarınızı anında anlayacak ve çözümler bulmaya çalışmak için yanınızda olacak Yengeç burçlarıyla iyi bir dost olabilirsiniz. Ancak aynı hassasiyeti onlara göstermediğinizde aranızdaki ilişki bozulabilir, dikkat edin.

Kaynak : elle.com.tr
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...