Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gülse Birsel arabesk rapçileri hedef aldı: Bu kadar sağlık sorununuz olamaz

Mavi Kadın>Magazin>Gülse Birsel arabesk rapçileri hedef aldı: Bu kadar sağlık sorununuz olamaz

Gülse Birsel, arabesk rap müziği yapan şarkıcılara yönelik eleştirilerde bulundu. "Az Önce Konuştum" programına konuk olan Birsel, rap şarkılarındaki sözleri eleştirerek, bu tarz şarkıcıların sürekli sağlık sorunlarından yakındıklarını ifade etti.

Gülse Birsel arabesk rapçileri hedef aldı: Bu kadar sağlık sorununuz olamaz

"Avrupa Yakası", "Yalan Dünya" ve "Jet Sosyete" gibi önemli projelerde hem başrol oyuncusu hem de senarist olarak yer alarak büyük beğeni toplayan Gülse Birsel'in "Beni Gözünüzde Büyütmeyin!" adlı kitabı okuyucularla buluştu.

Başarılı oyuncu ve komedyen Gülse Birsel katıldığı yayında hem kitabını anlattı hem de arabesk rap yapan şarkıcılara yönelik sitem dolu açıklamalarda bulundu. Birsel "Bu kitapla ilgili aldığım tepki beklediğimden daha büyük oldu. Bu benim 7. kitabım. 6. kitabımı yayınlamamın üzerinden 9 yıl geçti. Bu süre zarfında birçok film ve dizi projesine odaklandığım için kitap yazmaya fırsat bulamamıştım. Ancak bu kitap için insanların gösterdiği ilgi ve verdiğim zamanın önemi, hiçbir kitabımın bu kadar hızlı bitmediğini gösteriyor"dedi.

Oyuncu, rap şarkılarındaki sözleri eleştirerek, "Bu kadar sağlık sorununuz olamaz. Kurumuş boğazım, bacaklarım ağrıyor, başımda bir sızı, ayaklarım tutmuyor..." ifadelerini kullandı.

Gülse Birsel, Gazeteci Candaş Tolga Işık'ın sunduğu "Az Önce Konuştum" programına konuk oldu. Programın bir bölümünde rap müzikle ilgili görüşlerini paylaşan Birsel, rap şarkı sözlerine yönelik eleştirilerini dile getirdi.

Gülse Birsel arabesk rapçileri hedef aldı: Bu kadar sağlık sorununuz olamaz

"ASLAN GİBİ ÇOCUKLARSINIZ"

Rap müzik sanatçılarına seslenen Birsel, şunları söyledi:
"Ben de dinliyordum fakat bazı temalar insanın kulağında kalıyor. Çok yetenekli çocuklar fakat bu kadar yakınmalı mıyız hayatta? Aslan gibi çocuklarsınız, sağlık sorunlarınızdan sürekli bahsedemezsiniz. Sizde problem. Bu kadar sağlık sorununuz olamaz. 'Kurumuş boğazım, bacaklarım ağrıyor, başımda bir sızı, ayaklarım tutmuyor...' Çok üşüyorlar. Ben çok üşürüm benden daha çok üşüyorlar. İstanbul soğuk diye şikayet ediyorlar, soğuk değil. Burası Oslo değil, sıcak memleket. Gidin doktora ne vitamin eksikse baktırın. Sürekli şehirlerden soğuk diye şikayet var, ee taşın aşkım. Ezhel’i seviyorum ama Arabesk Rap’çi değil"

Gülse Birsel arabesk rapçileri hedef aldı: Bu kadar sağlık sorununuz olamaz

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...