2022-12-05 22:26:31 | Son Güncelleme : 2022-12-05 22:35:03

Hatice Aslan: Eski semtime dönebilirim

Oyuncu Hatice Aslan, Cihangir'de ev bakarken görüntülendi. O sırada objektiflere yansıyan oyuncu ''Eski semtime geri dönebilirim'' dedi.

Hatice Aslan: Eski semtime dönebilirim

Ünlü oyuncu Hatice Aslan, dün akşam Cihangir'de bir emlakçıdan çıkarken kameralara yansıdı. Emlak ofisi çıkışı muhabirleri karşısında görünce şaşıran Aslan, gülümseyerek şaşkınlığını belli etmemeye çalıştı.

"HEYECAN İÇİNDEYİZ"

Basın mensuplarıyla sohbet eden Hatice Aslan, "Sizleri burada göreceğimi hiç düşünmedim, şaşırdım. Siz sormadan ben sorayım. Sizler nasılsınız? Ben de provadaydım, oradan çıktım. Menajerimle buluştum, şimdi de evime gideceğim. Bir oyun hazırlıyoruz, onun heyecanı ve telaşı içindeyiz" dedi.

"ESKİ SEMTİME DÖNEBİLİRİM"

Hatice Aslan'ın menajeri için ev baktığı öğrenildi. Bu nedenle emlak ofisinde bulunan oyuncunun bir zamanlar kendisinin de oturduğu Cihangir'e yeniden dönmek istediğini açıkladı; 

"Yakın zamanda ben de yeniden eski semtime dönebilirim."

HATİCE ASLAN O ÜNLÜ İSMİ EVLAT EDİNMİŞTİ

Hatice Aslan ise 16 yaşında anne, baba ve abisini kaybeden Ece Dizdar'ı evlat edinerek ona aile olmuş ve bu haber sosyal medyada öğrenildikten sonra viral olmuştu. Depremin yıl dönümü nedeniyle manevi kızı Ece Dizdar ile paylaşım yapan oyuncu Hatice Aslan, duygusal bir mesaj eklemeyi unutmamıştı;

"Tam 20 yıl olmuş. Hepimizin bir yolculuğu var bu yeryüzünde.. Öyle ya da böyle bitireceğiz bu yolculuğu.."

HATİCE ASLAN ANLATTI

Hatice Aslan 16 yaşında kendisine aile olduğu Ece Dizdar ile olan bir araya gelmesini şöyle anlattı: "Ece Dizdar, gerçek annesi, babası ve tüm yakınlarını 17 Ağustos 1999'daki Gölcük depreminde kaybetti. O da deprem sırasında oradaymış. Ben Ece'yi evlatlık aldım. Bana geldiğinde 16 yaşındaydı. Kızım, yavrum o kadar kötüydü ki, günlerce, aylarca, yıllarca birlikte ağladık. Onun üzüntüsü benim de üzüntüm oldu. Her şeyi beraber atlattık."

 

Mavi Kadın