Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hatice Aslan’ın oğlunu görenler 'Abla kardeş gibiler' diyor

Mavi Kadın>Magazin>Hatice Aslan’ın oğlunu görenler 'Abla kardeş gibiler' diyor

Reyting rekortmeni Bahar dizisinde oynadığı Nevra karakteri ile adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu Hatice Aslan'ın 40 yaşındaki oğlunu görenler 'Abla kardeş gibiler' diyor.

Hatice Aslan’ın oğlunu görenler 'Abla kardeş gibiler' diyor

Üç Maymun filmindeki performansıyla büyük bir alkışı hak eden usta oyuncu 62 yaşındaki Hatice Aslan, şu sıralar Bahar dizisi ile konuşulmaya devam ediyor. Başarlı oyuncu Hatice Aslan'ın 40 yaşındaki oğlu Ekin Ergök'ü görenler şaşırıp kalıyor. Annesine benzerliğiyle dikkat çeken Ekin'in sosyal medya paylaşımları ilgi görüyor.

ABD'DE YAŞIYOR

Hatice Aslan'ın 40 yaşındaki oğlu Ekin Ergök 7 senedir ABD'de New York'ta yaşıyor. Ergök, marka tasarımı, illüstrasyon konusunda uzmanlaşan grafik tasarımcı ve kreatif direktör kimliğiyle tanınıyor. 

Hatice Aslan’ın oğlunu görenler 'Abla kardeş gibiler' diyor

Mimar Sinan Üniversitesi'nde aldığı grafik tasarım eğitiminin ardından, New York şehrinde pek çok ünlü restoran, eğlence mekanı, özel kulüp ve prestijli moda markalarıyla işbirlikleri gerçekleştiren Ergök, Amerika'nın pek çok büyük şirketinde grafik tasarımı yaptıktan sonra 2018 yılında kendi tasarım stüdyosunu kurdu.

''OĞLUM HOLLYWOOD YILDIZI GİBİ''

Hatice Aslan, daha önce verdiği bir röportajda "Oğlum diye söylemiyorum. Ama Ekin, Hollywood yıldızlarına benziyor. Eh annesi de fena sayılmaz" demişti.

Hatice Aslan’ın oğlunu görenler 'Abla kardeş gibiler' diyor

HATİCE ASLAN KİMDİR? 

Ünlü oyuncu Hatice Aslan oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarıyla başladı. Daha sonra dizi ve filmlerde televizyon önünde seyirci karşısına çıkan oyuncu 62 yaşında olmasına rağmen performansıyla gözdolduruyor. Bahar dizisinde Nevra karakterini oynayan oyuncu, bu rolüyle de sosyal medyada konuşuldu. Peki Hatice Aslan kimdir, nerelidir? Boyu, yaşı, dizi ve filmleriyle Hatice Aslan’ın biyografisini Mavi Kadın editörü derledi. 

Adı: Hatice Aslan 
Doğum Tarihi: 20 Şubat 1962
Doğum Yeri: Sivas 
Mesleği: Oyuncu
Boyu: 1.69 cm
Kilosu: 57 kg.
Burcu: Balık
Göz Rengi: Kahverengi 
Saç Rengi: Kahverengi
Medeni Durumu: Bekar 
Evlilikleri: Hakkı Ergök (boşandı)
Renan Kaleli 1996- 2000 (boşandı)
Çocuğu: Ekin Ergök
Babası: Halife Aslan
Annesi: Rahime Aslan 
Instagram hesabı: @haticeaslan
X hesabı: @htcaslanresmi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...