Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor'da diskalifiye şoku! Acun Ilıcalı'nın açıklamaları konseye bomba gibi düştü

Mavi Kadın>Magazin>Survivor'da diskalifiye şoku! Acun Ilıcalı'nın açıklamaları konseye bomba gibi düştü

Survivor All Star'da dev finale günler kala heyecan giderek artıyor. Yarışmanın son bölümünde Acun Ilıcalı'nın konseyde yaptığı diskalifiye açıklaması yarışmacılar arasında bomba etkisine neden oldu.

Survivor 2024'de dokunulmazlık mücadeleleri kıran kırana geçiyor. Finale adım adım yaklaşılırken tempo daha da artıyor. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları çıktıkları her dokunulmazlık oyununu kazanmak için son nefeslerine kadar yarışıyor.

NAGİHAN YARIŞMAYA VEDA MI EDECEK?

TV8'de yayınlanan yarışma programı Survivor hız kesmeden devam ediyor. Survivor'ın yeni bölümü izleyiciyi ekranlara kilitledi. Sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, ada konseyinde yaptığı konuşmasında sakatlığından ötürü yarışamayacak olan Nagihan'ın adaya veda edeceğini söyledi. Ilıcalı'nın sürpriz açıklaması yarışmacıları adeta şoke etti. 

Ilıcalı'nın açıklaması sonrası, uzun süredir sakatlık yaşadığı için oynamayan Nagihan itiraz ederek düelloya çıkmak istediğini söyledi. 

Survivor'da diskalifiye şoku! Acun Ilıcalı'nın açıklamaları konseye bomba gibi düştü

SURVİVOR'DA ORTALIK KARIŞTI

Acun Ilıcalı, ada konseyinde sakatlığı nedeniyle uzun süredir yarışamayan Nagihan Karadere'nin düelloda yarışamayacağı için yarışmaya veda edeceğini açıkladı. Ilıcalı'nın sözlerine Nagihan'dan itiraz gecikmedi ve ortalık birden gerildi.

Nagihan'ın ısrarla yarışmak istiyorum demesi üzerine Ilıcalı, Nagihan'ın teklifini kabul etti. Böylelikle Nagihan, haftanın en kötü performansı olarak 3.eleme adayı oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'ın yeni bölümünde oynanan son dokunulmazlık mücadelesini mavi takım, kırmızı takımı kolay bir oyun sonrasında 12-7 yendi. Mavi takım ayrıca ödül olarak pizzanın da sahibi oldu.

Survivor'da diskalifiye şoku! Acun Ilıcalı'nın açıklamaları konseye bomba gibi düştü

SURVİVOR HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

İlgiyle izlenen yarışma Survivor'da haftanın eleme adayları belli oldu. Haftanın ilk eleme adayı Merve, ikinci eleme adayı ise Özgür oldu. Yarışmada 3. ve 4. adaylar sırasıyla Nagihan ve Hilmi Cem'in olması kesinleşti.

Düellonun ilk turunda Nagihan ile Hilmi Cem, Özgür ile Merve mücadele edecek. Gecenin sonunda bir kişi daha adaya ve hayallerine veda edecek.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor All Star'a en son veda eden isim kırmızı takımdan Aleyna Kalaycıoğlu olmuştu. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...