Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

13 Haziran Çarşamba günlük burç yorumlarına göre sizi neler bekliyor?

Mavi Kadın>Burç yorumları>13 Haziran Çarşamba günlük burç yorumlarına göre sizi neler bekliyor?

Kim olduğumuzla, egomuzla, varlığımızla ilgili Güneş ile Chiron arasındaki güzel açı bugün bize bir fırsat sunuyor. Sevdiğimiz insanlara yardım ederek kendimiz için şifa bulabilirsiniz. İşte 13 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları.

13 Haziran Çarşamba günlük burç yorumlarına göre sizi neler bekliyor?

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Güneş ile Chiron arasındaki güzel açıyla bugün kendimizle, egomuzla, varlığımızla, kim olduğumuzla ilgili kalp kırıklıklarımızı, yaralarımızı şifalandırmak için gökyüzü bize güzel bir fırsat sunuyor. Sevdiklerimize yardım ederek, destek olarak biz de kendimiz için şifayı rahatlıkla bulabiliriz. Akşam saatleri ise bizi biraz zorlayabilir, hem iletişim anlamında sıkıntılar yaşayabiliriz hem de bazı engellerle, kısıtlamalarla karşılaşabiliriz.

13 Haziran Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Bugün belki siz yakın çevreniz, kardeşleriniz ve kuzenlerinize destek olup onlara iyi gelebilirsiniz ya da onlar size bu konuda destek olabilirler. Hedefleriniz, yapmak istedikleriniz, hayatınızın genel amacıyla ilgili de daha cesaretli davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise günlük rutinleriniz, işlerinizle ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz, gününüzü planlarken dikkat edin.

13 Haziran Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Kendi değerinizi fark etmek, bilinçaltınızla ilgili endişelerinizi, korkularınızı şifalandırmak için bugünü kullanabilirsiniz. Hem maddi hem manevi anlamda sizin için değerli olan konular değerlendirebilir, size iyi hissettirecek bir önem sıralaması da yapabilirsiniz. Günün ikinci yarısında aşk ya da çocuklarla ilgili konularda zorlanabilirsiniz.

13 Haziran İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Dış görünüşünüz, kendinizle ilgili düşünceleriniz, belki de bazı güvensizliklerinizi iyileştirmek için arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz bugün. Siz de sevdiğiniz arkadaşlarınızı cesaretlendirebilir bu şekilde aslında ihtiyacınız olan cesareti bulabilirsiniz. Evinizle, ailenizle ilgili konularda akşam saatleri sizin istediğiniz şekilde ilerlemeyebilir.

13 Haziran Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Kariyeriniz, iş hayatınız ya da hayatınızdaki sorumluluklarınızla, toplum önündeki imajınızla ilgili olarak bazı şeyleri fark edip güveninizi tazeleyebilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olan, şefkat bekleyen kişilere destek olmanız da size oldukça iyi gelebilir. İletişimle ilgili tıkanıklar, yanlış anlamalar yaşamanız oldukça muhtemel bu akşam.

13 Haziran Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; İnançlarınız, hayata bakış açınız, vizyonunuza dair korkularınızı, yapamam diye düşündüğünüz şeyleri bugün farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Ya da belki yurt dışına çıkma hayalleri kuruyorsunuz ama cesaret edemiyorsunuz işte bugün o cesareti bulabilirsiniz. Finansal, maddi konular sizi akşam saatlerinde zorlayabilir, hesap kitap için farklı bir zamanı kullanın.

13 Haziran Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Yatırım yapmak, ortaklı kazanımlara yönelmek, nafaka, miras gibi konulara yönelmek için bugünü kullanabilirsiniz. Aslında size pek de faydası olmayan insanları ya da olayları hayatınızdan çıkartmak için gereken cesarete de bugün sahip olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise oldukça hassas ve alıngan davranabilirsiniz, hedeflerinizle ilgili de zorlanabilirsiniz.

13 Haziran Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; İlişkilerinizi, birlikteliğinizi gözden geçirmek, iyileştirmek ya da artık size yararı olmayan ilişkileri hayatınızdan çıkartmak için uygun bir gündesiniz. Danışmanlık almak ya da vermek, birilerinin arasını düzeltmek için de kullanabilirsiniz bugünü. Ruhsal anlamda kendinizi biraz sıkışmış, bunalmış hissedebilirsiniz bu akşam, size iyi gelen şeylere zaman ayırın.

13 Haziran Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Sağlığınızla ilgilenebileceğiniz, hem ruhen hem bedenen şifa bulmanızın daha kolay olduğu bir gün sizin için. Birlikte çalıştığınız kişilere yardım edebilir, destek olabilir ya da onlardan güzel destekler de bulabilirsiniz, günlük hayatınız daha kolay bir şekilde akabilir. Akşam saatlerinde ise sosyalleşme, arkadaşlarınızla görüşme planlarınız sekteye uğrayabilir.

13 Haziran Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Çocuklar için bir şeyler yapabilir böylece siz de içinizdeki çocuğun bazı yaralarını sarabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz kişinin desteğini alabileceğiniz, yardım edebileceğiniz bir gün aynı zamanda. İş yaşamınızla ilgili bazı pürüzler, tıkanıklar yaşayabilirsiniz bu akşam saatlerinde.

13 Haziran Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Ailevi ilişkilerinizi şifalandırdabilir, geçmişinizle cesaretle yüzleşip sizi üzen bazı konuları da çözebilirsiniz. Evinizle ilgilenmek, ailenizle evde zaman geçirmek size oldukça iyi gelebilir bugün, ailenizden birilerini de cesaretlendirebilir, destek verebilirsiniz. Eğitimler ya da seyahatlerle ilgili konulardaki planlarınız bu akşam çok da istediğiniz şekilde ilerlemeyebilir.

13 Haziran Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; İletişim kurarak, konuşarak birçok şeyi çözebilirsiniz bugün. Kelimeler ve cümleler belki size şifa verir belki de siz cümlelerinizle birisinin kalbine dokunup onu cesaretlendirebilirsiniz bugün. İletişimi iyileşmek ve iyileştirmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yatırımlarınızla ya da alacak verecek konularıyla ilgili akşam saatleri sizi biraz zorlayabilir.

13 Haziran Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Maddi, finansal konularla ilgili endişelerinizi ve korkularınızı fark edip belki de değer verdiğiniz kişilerin desteğiyle çözebileceğiniz bir gündesiniz. Ya da değer verdiğiniz kadar değer görmediğinizi düşündüğünüz konuları da iyileştirme fırsatı bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler konusunda biraz gerilebilirsiniz, fazla zorlamayın olayları.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...