21 Ekim 2021, Perşembe 19:51

Hemen hamile kalmak isteyenlere süt maydanoz kürü İle %100 hamilelik

Hemen hamile kalmak isteyenlere süt maydanoz kürü İle %100 hamilelik

Hamile kalıp çocuk sahibi olmak birçok kadının hayalidir. Hamile kalmanın zor olduğu durumlarda kadınlar tıbbi tedavilerden önce doğal yöntemlere başvurmaktadır. Bu doğal yöntemlerden birisi de süt ve maydanoz buharıdır. Bu yöntemi uygulayıp hamile kalan birçok kadın vardır. Süt ve maydanoz buharı uygulamasını reglden sonraki 10.günden başlayıp yumurtlama döneminize doğru yani 3 gün boyunca uygulamanız gerekmektedir. Bu uygulama sonrasında cilsel ilişkiye girmeniz iyi olacaktır. 

Bitki uzmanı Mustafa Aydıner hoca da hemen hamile kalmak isteyen kadınlara tv ekranlarından süt ve maydanoz kürünü önermiştir.

Süt ve Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır?

Malzemeler

  1. Yarım kilo süt
  2. Bir demet maydanoz

Yapılışı

Öncelikle bir tencereye yarım litre sütü alın.Ardından içine bir demet maydanozu dağrayıp kaynatın. Kaynadıktan sonra karışımı ocaktan alıp geniş bir leğene boşaltın. Sonrasında pantolon ve iç çamaşırını çıkarıp bacaklarınıza bir çarşaf sarıp leğenin içine çömelin. Bu sayede süt ve maydanoz buharı genital bölgeye gelecektir. Süt ve maydanoz buharı rahimde varolan enfeksiyonları ortadan kaldırmaktadır. Fakat bu uygulamayı düzenli olarak günde birkaç kez yapmalı ve en az 2 gün devam etmelisiniz. Bu uygulama sonrasında cinsel ilişkiye girin. Bu yöntemi uyguladığınızda üşütmemek önemlidir bu yüzden alt vücudunuzu sıcak tutmaya özen göstermelisiniz.

Süt ve maydanoz buharı uygulama esnasında yanık riskine karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Eğer süt çok sıcak olursa hassas yapıdaki genital bölgeye direkt olarak sıcak buhar gireceği için yanıklar meydana gelebilir. Dolayısıyla kürün aşırı sıcak olmamasına dikkat etmelisiniz.

Süt Maydanoz Buharı Kürü İle Gebe Kalan Var mı?

Süt ve maydanoz ile kür yapmak gebeliği kolaştırır. Bu kürü hazırlayıp hamile kalanların yorumları şöyledir

  1. Ben süt ve maydanoz kürünü birkaç kez yaptım ve bunun sayesinde hamile kaldım. İlk kızım bu şekilde oldu. İkinci kızıma hamile kalmak için ise bu kürü bir ay gibi uzun bir süre uyguladım. Bu yüzden bu kürden çok memnunum çünkü her iki hamileliğim de bu sayede oldu. Hatta iki tanıdığım da bu yöntem sayesinde hamile kaldıklarını söylediler. Biri bir yıllık, diğeri ise iki yıllık denemelerinden sonra bu yöntemi keşfetmişler. Bence bu yöntem eğer vücudunuzda hormon veya yumurtlama problemi varsa yardımcı olmayacaktır. Fakat eğer tüplerde tıkanıklık varsa bu kürün gerçekten faydası oluyor. Ben yarım litre suyun içine bir demet maydanoz katıp kaynatıp hazırladım. Bu suyun buharının çıkması gerekiyor. Ardından belden aşağı soyundum ve bir çarşafı belinize sarıp bacaklarınızı açıp suyun üzerine çömeldim. Bunu yaparken cildinizi yakmamaya özen göstermelisiniz. Uygulama sonrasında buharı kalmadığında biraz daha ısıtıp uygulamayı biraz daha sürdürdüm.

  1. Ben bir dış gebelik geçirdim ve ardından doktorum tüplerimin kapalı olduğunu söyledi. Sonrasında süt ve maydanoz kürünü sabah akşam her gün yaptım. 1 kg sütün içine 1 bağ maydanoz ekleyip kaynattım. Buharına doğru çömeldim ve 1 saat beklettim. 8 ay sonra ise hamile kaldım Allahın izniyle.  
  2. Ben 5 sene hamilelik için tedavi gördüm fakat bir türlü hamile kalamadım. Bir gün eşim süt maydanoz kürünü duymuş ve yapmam için çok israr etti. Ben içine karabiber de ekledim ve toplamda 3 günde 3 defa yani toplamda 9 defa uygulanması gerekiyormuş. Ben sadece 2 gün yapmama rağmen ertesi ay bir kız çocuğuna hamile kaldığımı öğrendim. Şu an kızım 11 yaşında. Bu kürü tesadüfen denedim ve gerçekten memnun kaldım. Denemenizde fayda var.
  3. Benim bir arkadaşımın idrar yollarında enfeksiyon vardı ve annesi maydanoz ile birlikte birçok otu kaynattı. Sonrasında ise buharına arkadaşımı oturttu. Gerçekten arkadaşım bu yöntem sayesinde yumurtlama gününde ilişkiye girdiğinde hiç ummadığı halde hamile kaldı.

Tek Seferde Nasıl Hamile Kalınır Kolay Hızlı Gebe Kalmanın Yolları Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT