2023-01-22 16:32:54 | Son Güncelleme : 2023-01-22 16:47:45

İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'dan çocuk beklemediğini söyledi: Bende çok torun var

Önceki gün eski hayat arkadaşı Derya Tuna ve oğulları İdo ile eşi Yasemin Şefkatli'yi alıp kahvaltıya gitti. Çıkışta gazetecilere poz veren ailede torun konusu geçince Tatlıses'ten ilginç bir cevap geldi.

İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'dan çocuk beklemediğini söyledi: Bende çok torun var

İbrahim Tatlıses, eski hayat arkadaşı Derya Tuna, oğlu İdo Tatlıses, gelini Yasemin Şefkatli ve dünürü Sinan Şefkatli ile bir mekanda kahvaltı yaptı. Derya Tuna'nın planladığı öğrenilen kahvaltıda aile 3 saat boyunca mekanda kaldı.

''BENDE TORUN ÇOK''

Derya Tuna, gelini Yasemin Şefkatli'nin ailesi ile oğlu İdo Tatlıses'in ailesi olarak bir araya gelmek için kahvaltı organize etti. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan aile bireylerinden İbrahim Tatlıses; ''Derya Hanım sağ olsun davet etti, geldik. Dünürlerle güzel bir kahvaltı yaptık'' dedi.

Gazetecilerin; ''Tüm aile buluşmuşken İdo Bey ve Yasemin Hanım'dan torun isteğinde bulundunuz mu?'' sorusuna ünlü şarkıcı; ''Bende torun çok var'' diyerek espri yaptı.

KUDÜS'TEN ZEYTİNDALI UZATMIŞTI

Diğer taraftan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde Kudüs'e gitmiş ve Kudüs'ün simgesi Kubbetüs Sahra Camii önünde zeytin dalı ile poz vermişti. Bu karesini sosyal medya hesabından yayınlayan ünlü sanatçı;

"Kudüs'ten tüm dünyaya zeytin dalı uzatıyorum" notunu yazmıştı.

ÖNEMLİ YERLERİ GEZDİ

İbrahim Tatlıses,  Kubbetüs Sahra Camii'nin yanı sıra, Kıble Mescidi, Harem-i Şerif'i de gezerek buralar hakkında detaylı bilgi aldı.

Mavi Kadın