Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İbrahim Tatlıses’in gündem olan açıklaması '1 Nisan' şakası çıktı

Mavi Kadın>Magazin>İbrahim Tatlıses’in gündem olan açıklaması '1 Nisan' şakası çıktı

Yerel seçimlerin ardından yaptığı 'Evleniyorum' paylaşımıyla dikkatleri üzerine toplayan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses yeni gönderisiyle yine gündemin ilk sıralarına yerleşti. Daha önce üç evlilik geçiren İmparator, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamanın '1 Nisan' şakası olduğunu söyledi.

İbrahim Tatlıses’in gündem olan açıklaması '1 Nisan' şakası çıktı

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, özel hayatıyla sık sık gündemde yerini almaya devam ediyor. 

Adalet Durak, Perihan Savaş ve Ayşegül Yıldız'la evlenip boşanan, Derya Tuna ile 18 yıl hayat arkadaşlığı yapan, 7 çocuk ve 11 torun sahibi İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dördüncü kez evleneceğini duyurmuştu. 

İbrahim Tatlıses’in gündem olan açıklaması '1 Nisan' şakası çıktı

"SEÇİMİ KAYBETTİM VE EVLENİYORUM"

72 yaşındaki sanatçı, evlilik kararını "Seçimi kaybettim ve evleniyorum. Duyduk duymadık demeyin, tüm bekarlara selam olsun. Ben evleniyorum." mesajıyla duyurarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Ancak, bu paylaşımın ardından Tatlıses sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı.

İbrahim Tatlıses’in gündem olan açıklaması '1 Nisan' şakası çıktı

"ŞAKADAN DA HİÇ ANLAMIYORSUNUZ YA"

İmparator, Instagram hesabının hikayeler bölümünde yayınladığı mesajda, paylaştığı tarihin 1 Nisan olduğunu ve bu durumun bir Nisan şakası olduğunu belirtti. 

Mesajında, "Arkadaşlar mesajı paylaştığım tarih ne? 1. Ay ne? Nisan. İkisinin toplamı ne oluyor? Nisan 1. Ama ben hakikaten evlendim... İzmir'de kendime ev aldım, yani evlendim. Şakadan da hiç anlamıyorsunuz ya! İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?" ifadelerine yer verdi.

Bu açıklama ile Tatlıses'in evlilik haberinin bir Nisan şakası olduğu ortaya çıktı.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...