Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İlk gördüğün hayvan kişilik özelliklerini yansıtıyor! 12 hayvandan ilk önce hangisi gördün?

Mavikadin>Keşfet>İlk gördüğün hayvan kişilik özelliklerini yansıtıyor! 12 hayvandan ilk önce hangisi gördün?

Resimde ilk gördüğünüz hayvan kişiliğinizi ele veriyor. Son günlerde oldukça popüler olan optik illüzyon testinde siz ilk hangi hayvanı keşfettiniz? At, kaplumbağa veya kediyi mi? Karakterinizde ağır basan yönlerinizi öğrenmek istiyorsanız bu test tam size göre!

Ayı görmek kişide cesarete ve güce işaret eder.
Ayı görmek kişide cesarete ve güce işaret eder.

Optik illüzyonlar bilişsel ve zihinsel yeteneklerinizi test etmenin harika bir yoludur.

İllüzyonda ilk gördüğünüz hayvana göre kişilik özelliğinizi ortaya çıkaracak bu inanılmaz optik illüzyonu deneyin! Yukarıda verilen illüzyona bakın ve ilk önce hangi hayvanı gördüğünüzü bulun.  Resimde seçebileceğiniz 12 farklı hayvan var. Bu 12 hayvandan ilk fark ettiğiniz hayvan kişilik tipinizi ortaya koyuyor. 

OPTİK İLLÜZYONDA İLK OLARAK NE GÖRDÜNÜZ?

ASLAN

Eğer görselin ortasında yeşil çerçeveli aslanı gördüyseniz kendine güvenen birisiniz demektir. Bir lider olarak doğal yeteneklerinizle tanınıyorsunuz ve bu nedenle başkaları tarafından sıklıkla takdir ediliyorsunuz.

KEDİ

İlk önce büyük kedi resmini fark ettiyseniz o zaman kararlı ve motive birisiniz demektir. Yalnız kalmayı diğer insanlardan daha çok seviyorsunuz.

KURT

Sol köşedeki kurt dikkatinizi çektiyse esrarengiz bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Ayrıca zorluklarla baş etme konusunda proaktifsiniz.

BALİNA

Balinayı ilk fark ettiğinizde güçlü bir benlik duygusuna ve eminliğe sahip olursunuz. Siz, olduğunuz kişi olarak öne çıkan ve kişiliğinize tereddütsüz sahip çıkan birisiniz.

AT

İllüzyonda sıçrayan atı ilk gören kişiler coşkulu ve maceracı bir ruha sahiptirler. Onlar bağımsızlıklarını her şeyden çok seven insanlardır.

BAYKUŞ

Bir baykuşu ilk fark eden insanlar genellikle bilge ve zekidir. Çoğu zaman başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlıdır. 

TİLKİ

Tilkiyi gördüyseniz, o zaman tutkulu ve çoğu zaman cesur bir kişi olarak ortaya çıkan birisiniz demektir.

MAYMUN

Eğer ilk önce maymun gözünüze çarptıysa, eğlenceyi ve gülmeyi seven birisiniz demektir. Bununla birlikte, bazen insanlar sizin bu mutlu-şanslı tarafınızı hafife alırlar ve bu da çoğu zaman sizi üzer.

FİL

Bir fil görmek, tüm insanlığa karşı özverili bir sevgiye ve güçlü bir ruha sahip olduğunuzu gösterir. Başkalarının düşüncelerine değer veriyor ve saygı duyuyorsunuz.

KAPLUMBAĞA

İlk önce kaplumbağayı seçtiyseniz anlayışlı ve duyarlısınız. 

AYI

Ayı görmek kişide cesarete ve güce işaret eder. 

ZÜRAFA

İlk önce zürafa gördüyseniz gerçekçi ve sabırlı tavırlara sahip birisiniz demektir.

 

Kaynak : indiatimes.com
Editör : Nuran Yunak Gözüaçık
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Etiyopya'dan başlayıp dünyaya yayılan lezzet yolculuğu: Kahvenin hikayesi
Keşfet
Etiyopya'dan başlayıp dünyaya yayılan lezzet yolculuğu: Kahvenin hikayesi
Milli içeceğimiz, çaydan sonra en çok tüketilen kahve, farklı tariflerle, demleme çeşitleriyle içiliyor. Sokaklarda neredeyse adım başı bir kahve dükkanının olması da bunun göstergesi. Yaşamımızın vazgeçilmez bir içeceği olan kahve, ilk olarak ne zaman bulundu? Çeşitleri nelerdir?  Kahvenin tarihi ile ilgili her şey…
Ramazan alışverişinde bütçe dostu 7 pratik alışveriş tüyosu
Keşfet
Ramazan alışverişinde bütçe dostu 7 pratik alışveriş tüyosu
Ramazan ayı ile birlikte hepimizin aklına ilk gelen şeylerden biri alışveriş oluyor. Ancak biliyoruz ki evdeki hesabı çarşıya uydurmak zor. Enflasyonist ortamda gıda ürünlerine sürekli zam geldiği düşünülürse, bütçe kontrolü daha da önemli hale geliyor. 7 pratik alışveriş tüyosuyla Ramazanda bütçeye uygun alışveriş yapmanın inceliklerini sizler için derledik.
Şık sofraya estetik katmanın formülü: En iyi runner tasarımlar
Keşfet
Şık sofraya estetik katmanın formülü: En iyi runner tasarımlar
Yemek masanız tabak, çatal, kaşık örtü gibi unsurlarla çok şık olabilir. Ama estetik bir görünüş için mutlaka yapmanız gereken bir şeyler olduğunu hissetiğiniz anda runner kurtarıcı olabilir. Tek başına sadece süslü bir kumaş parçası olarak görülse de şık bir sofraya estetik katmanın en kestirme yoludur... Peki, runner nasıl kullanılır, ne işe yarar? Runner'ı doğru bir şekilde kullanarak hafızalara kazınacak bir sofra dizaynı nasıl oluşturulur? Mavi Kadın editörünün hazırladığı rehbere göz atın..
Sonraki Haber Yükleniyor...