Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İnci Taneleri 9. bölümünde Mahsun Kırmızıgül’ün Hırka şarkısı sürprizi

Mavi Kadın>Diziler>İnci Taneleri 9. bölümünde Mahsun Kırmızıgül’ün Hırka şarkısı sürprizi

Kanal D’nin, BKM imzalı dizisi İnci Taneleri’nin 9. Bölümü yayınlandı. İnci Taneleri 9. bölümde Dilber’in hayatı yanlış bir karar ile tepetaklak oluyor. Bölümde izleyenleri şaşırtan sürpriz ise, Mahsun Kırmızıgül’ün Hırka isimli şarkısı oldu. İnci Taneleri 9. bölüm özeti. İnci Taneleri 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İnci Taneleri’nde bu hafta neler oldu? Detayları Mavi Kadın editörü derledi.

İnci Taneleri 9. bölümünde Mahsun Kırmızıgül’ün Hırka şarkısı sürprizi

Kanal D’nin ilgi ile izlenen İnci Taneleri dizisinin bu hafta 9. bölümü ekrana geldi. İnci Taneleri dizisinin 9. bölümünde Dilber’in hayatı alt üst olur. Peki İnci Taneleri 9. bölümde neler oldu? Dilber’e ne oldu? İnci Taneleri 9. bölüm özeti. İnci Taneleri 10. bölüm ne zaman? İnci Taneleri 10. bölüm fragman yayınlandı mı?

İNCİ TANELERİ 9. BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Azem’in hayata tutunma mücadelesini ve serüvenini konu alan İnci Taneleri dizisinin 9. bölümü yayınlandı. İnci Taneleri 9. Bölümde Dilber, beklemediği bir olayla karşılaşır. Azem, ailesi ile bir araya gelmek için elinden yapmaya devam etmekte ve bunun için kararlılığını sürdürmektedir. Azem’in tek çaresi iki evladına da kavuşmaktır. Cihan isteyene kadar onunla iletişimi kesme kararı almıştır. Fakat Azem, Cihan’ın içinde bulunduğu ve tehlike arz eden durumu görmezden gelemez ve buna izin veremez.

İnci Taneleri 9. bölümünde Mahsun Kırmızıgül’ün Hırka şarkısı sürprizi

Dilber ise Alişan ile yeni bir yaşam kurmak için elinden geleni yapsa da hiç beklemediği bir şey yaşar. Dilber’in hayatı tepetaklak olur. Piraye ise artık bazı gerçekleri görür. Piraye’nin bu gerçeklerden sonra iç dünyası daha da karışacak.

İnci Taneleri 9. bölümünde Mahsun Kırmızıgül’ün Hırka şarkısı sürprizi

İNCİ TANELERİ’NDE MAHSUN KIRMIZIGÜL’ÜN HIRKA ŞARKISI SÜRPRİZİ

İnci Taneleri’nin son bölümünde Azem sahilde yürürken çalan Mahsun Kırmızıgül’ün Hırka isimli şarkısı ise izleyenlere adeta sürpriz oldu. Şarkının seslendirildiği sahne ise sosyal medyada gündem oldu.

DİLBER ZAHİR’DEN KURTULDU MU?

Dilber’in oğlu ile kavuşmasının ardından yaşadığı mutluluk sonrası yapması gereken tek şey, Zahir’den kurtulmaktır. Peki Dilber Zahir’den kurtulabildi mi? Dilber, Zahir’den tamamen kurtulmak için planlarını yapar. Cihan’ın babası Azem ile ilgili olarak kafası iyice karışmış ve allak bullak olmuştur. Azem, Piraye’nin ailesi ile aynı yerde çalışmaya devam edecek mi?

İnci Taneleri 9. bölümünde Mahsun Kırmızıgül’ün Hırka şarkısı sürprizi

İNCİ TANELERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

İnci Taneleri dizisi BKM imzalı ve Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu kaleme aldığı bir dizi. Oyuncu kadrosunda, Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Şenol Sönmez üstleniyor.

İNCİ TANELERİ 10. BÖLÜM NE ZAMAN?

İnci Taneleri dizisinin 10. bölümü 28 Mart Perşembe akşamı Kanal D’de yayınlanacak. İnci Taneleri dizisinin 10. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. 

İNCİ TANELERİ'NDE HIRKA ŞARKISI

Kaynak : Mavi Kadın, Kanal D
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...