Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İnci Taneleri 'Reyyaz' Selim Erdoğan kimdir, kaç yaşında nereli? Selim Erdoğan dizi ve filmleri

Mavi Kadın>Biyografi>İnci Taneleri 'Reyyaz' Selim Erdoğan kimdir, kaç yaşında nereli? Selim Erdoğan dizi ve filmleri

Kanal D’nin sevilen dizisi İnci Taneleri’nin kadrosuna iki ünlü oyuncu dahil oluyor. İnci Taneleri son bölümünde kadroya dahil olan Selim Erdoğan, Reyyaz karakterini oynuyor. Peki Selim Erdoğan kimdir? İnci Taneleri 10. bölümde kadroya dahil olan Selim Erdoğan kaç yaşında, nereli? Detaylar haberimizde.

İnci Taneleri 'Reyyaz' Selim Erdoğan kimdir, kaç yaşında nereli? Selim Erdoğan dizi ve filmleri

Kanal D’nin Perşembe akşamları yayınlanan ve yeni bölümleri merakla izlenen İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosuna iki isim daha dahil oldu. Selim Erdoğan, Reyyaz karakterini; Bekir Aksoy ise Cenk karakterini oynayacak. İki isim de İnci Taneleri’nin son bölümünde ekranda seyirci ile buluşacak. Peki İnci Taneleri’nin yeni oyuncusu Selim Erdoğan kimdir? Selim Erdoğan kaç yaşında? Selim Erdoğan nereli? Detayları sizler için derledik.

  • Adı: Selim Erdoğan
  • Doğum Tarihi: 1 Nisan 1972
  • Doğum Yeri: Kocaeli
  • Mesleği: Dizi oyuncusu
  • Burcu: Koç
  • Instagram hesabı: @selimerdoganofficial

İnci Taneleri 'Reyyaz' Selim Erdoğan kimdir, kaç yaşında nereli? Selim Erdoğan dizi ve filmleri

SELİM ERDOĞAN KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Selim Erdoğan, 1 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli’de doğdu. Babası Adana’lı bir işçi, annesi ise Tarsus’lu bir ev hanımı. Selim Erdoğan, İzmit’te büyüdü. İzmit Orta Okulu'nda okuduktan sonra İzmit Endüstri Meslek Lisesi'nde Makina Ressamlığı Bölümünden lise mezuniyetini aldı. Oyunculuğa Kocaeli Bölge Tiyatrosu'nda adımını attı. 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı kazandı ve eğitimi için İstanbul'a geldi. 2017 tarihinde Muğla ilinde bulunan kiralık villasında, uyuşturucu yetiştirmek ve satmak suçuyla tutuklanıp cezaevine girdi. NTV’de yer alan habere göre cezaevi süreci ile ilgili; "O süreç tam olarak bitmiş değil. Dava hala devam ediyor. Herkesin başına gelebilecek bir şey, önemli olan işlediğiniz bir suçun cezasını çekmek. "Ben işlemediğim bir suçun cezasını çektim. Hayıflanmak yerine cebime ne koydum ona bakıyorum" şeklinde konuşmuştu.

İnci Taneleri 'Reyyaz' Selim Erdoğan kimdir, kaç yaşında nereli? Selim Erdoğan dizi ve filmleri

SELİM ERDOĞAN ÇİÇEK TAKSİ İLE TANINDI

Selim Erdoğan Çiçek Taksi' dizisinde oynadığı 'Abuzer Edalı' karakteriyle adını geniş kitlelere duyurmuştu. Yarım Elma'de Zeynel, Alacakaranlık'ta Abid Bozoğlu, Duvara Karşı'da taksi şoförü, Vizontele Tuuba'da Servet, Arka Sokaklar'da Ertan gibi birçok ünlü dizi ve sinema filminde rol aldı. İnci Taneleri dizisinden önce ise Kolpaçino 4 4'lük sinema filmi ile seyirci karşısına çıktı.

Kaynak : Mavi Kadın, Vikipedi, NTV
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...