Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kan Çiçekleri’nin Dilan’ı Yağmur Yüksel kimdir? Yaşı, boyu, kilosu kaçtır? Dilan’ı Yağmur dizi ve filmleri

Mavi Kadın>Biyografi>Kan Çiçekleri’nin Dilan’ı Yağmur Yüksel kimdir? Yaşı, boyu, kilosu kaçtır? Dilan’ı Yağmur dizi ve filmleri

Kan Çiçekleri’nin Dilan’ı Yağmur Yüksel çalışkan olduğu kadar iyimser ve pozitif. Gülmeyi, eğlenmeyi, dans etmeyi çok seviyor. İşine âşık olan, set aralarında ve tatil günlerinde bile sürekli senaryo okuyan Yağmur Yüksel kimdir? Boyu, yaşı, kilosu kaçtır? Yağmur Yüksel’in biyografisini Mavi Kadın editörü yazdı.

Kan Çiçekleri’nin Dilan’ı Yağmur Yüksel kimdir? Yaşı, boyu, kilosu kaçtır? Dilan’ı Yağmur dizi ve filmleri

Hızlı erişim:

  • YAĞMUR YÜKSEL KİMDİR? BOYU, YAŞI, KİLOSU
  • YAĞMUR YÜKSEL AİLE HAYATI
  • YAĞMUR YÜKSEL SOSYAL MEDYA HESAPLARI
  • YAĞMUR YÜKSEL HOBİLERİ
  • YAĞMUR YÜKSEL DİZİ VE FİLMLERİ
  • YAĞMUR YÜKSEL RÖPORTAJLARI

Oynadığı ilk dizi olan 'Kan Çiçekleri' ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Yağmur Yüksel “sarı civciv” Dilan karakteriyle yeteneğini sergiliyor. Hızlı bir şekilde yıldızı parlayan genç oyuncular arasında yerini alan ve hayata pozitif bakmayı, gülmeyi çok seven Yağmur Yüksel ekranlarda yer alarak en büyük çocukluk hayalini gerçekleştiriyor.

Kan Çiçekleri’nin Dilan’ı Yağmur Yüksel kimdir? Yaşı, boyu, kilosu kaçtır? Dilan’ı Yağmur dizi ve filmleri

YAĞMUR YÜKSEL KİMDİR? BOYU, YAŞI, KİLOSU

Adı: Yağmur Yüksel

Doğum Tarihi: 21 Ocak 2002

Doğum Yeri: Amasya

Mesleği: Oyuncu

Boyu: 163 cm

Kilosu: 57 kg

Burcu: Kova

Göz Rengi: Mavi

Saç Rengi: Kahverengi

Medeni Durumu: Bekâr

Annesi: Zeliha Duman

Kardeşi: Ceylan Yüksel

Instagram Hesabı: @yagmryuksell

Yağmur Yüksel 21 Ocak 2002 Amasya Merzifon doğumludur. Kova burcu olan oyuncu 163 cm boyunda, 57 kg ağırlığındadır. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Yağmur Yüksel paramedik bölümünde öğrenciliğine devam ediyor. Kendini ilk kez başrol oyuncusu olarak Kan Çiçekleri dizisinde Dilan karakteriyle gösterdi ve yer aldığı bu ilk projeyle tanınırlığa ulaştı.

YAĞMUR YÜKSEL AİLE HAYATI

Sosyal medyada annesi ve kardeşiyle fotoğrafları yayınlanan Yağmur Yüksel’in annesi Zeliha Duman’dır. Babası hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Genç oyuncunun Ceylan Yüksel adında kendinden küçük kız kardeşi bulunmaktadır.

Kan Çiçekleri’nin Dilan’ı Yağmur Yüksel kimdir? Yaşı, boyu, kilosu kaçtır? Dilan’ı Yağmur dizi ve filmleri

YAĞMUR YÜKSEL SOSYAL MEDYA HESABI

Yağmur Yüksel’in Instagram hesabı @yagmryuksell’dir. Hesabından aktif paylaşım yapmayan oyuncu sadece hikâye yayınlıyor. Hikâyelerinde yer aldığı sosyal sorumluluk projelerini ve dizisinin reklamını paylaşıyor.

YAĞMUR YÜKSEL HOBİLERİ

Yağmur Yüksel işten arta kalan zamanlarında senaryo ve kitap okuyor, arkadaşlarıyla görüşüyor. Tatil günlerinde bile senaryo okuduğunu söyleyen oyuncu işini çok sevdiği için senaryo okumaktan keyif aldığını söylüyor. Müzik dinlemek, resim yapmak, arkadaşlarıyla buluşup dans etmek yapmayı en sevdikleri arasında.

YAĞMUR YÜKSEL DİZİ VE FİLMLERİ

Yağmur Yüksel iletişimde olduğu menajer Banu Susur’dan tam da işten ayrılıp kendini boşlukta hissettiği bir dönem dizi teklifi alır. Kan Çiçekleri’nin senaryosunu okuyunca etkilenen Yağmur Yüksel bu projeyi kabul ederek oyunculuk kariyerine başlar.

2023-2024 Kan Çiçekleri – Dilan (başrol)

Kan Çiçekleri’nin Dilan’ı Yağmur Yüksel kimdir? Yaşı, boyu, kilosu kaçtır? Dilan’ı Yağmur dizi ve filmleri

YAĞMUR YÜKSEL RÖPORTAJLARI

Oyuncu Yağmur Yüksel verdiği röportajda hiç âşık olmadığını söylüyor ve aşk hakkındaki düşüncelerini şöyle açıklıyor:

“Bir gün âşık olursam gerçekten öyle masalsı ilerlemek isterim. Her şey güzel, nezaketli, saygılı, ölçülü, eğlenceli olsun..”

Yağmur Yüksel’e çocukluğu sorulduğunda şu cevabı veriyor:

“Ben hep çok eğlenceli bir kızdım. Kendi başıma bile çok eğlenirdim. Şarkı açar dans ederdim, gülmeyi çok seviyorum, hep gülerdim. Çok olumsuzlukların olduğu bir yerde bile hep olumlu bir şey oluştururdum kendime. Bir yerden bir şey çıkarırdım kendime ve orayı hep pozitifleştirirdim. Hayata hep güzel bakardım. Hep oyuncu olmak istiyordum, en büyük hayalimdi. Çok dizi izlerdim, oyunculara bakardım. Kim napıyor, nasıl konuşuyorlar, bakışlar nasıl? Bunlara bakardım. Çok çalışkandım. Hep bir şeyler araştırırdım. Bir şey yapayım, okula gideyim ama sonrasında çalışayım. Kendi başıma aldığım, kendi paramla aldığım bir çikolata bile beni çok mutlu ederdi. Öyleydim hep, böyle bir çocukluktu, mutluydum, güzeldi.”

Yağmur Yüksel oynadığı Dilan karakteri için şunları söylüyor: “Dilan o kadar güçlü bir karakter ki, fedakâr, sahiplenici bir karakter ki dedim ki “bu kız gerçekten güçlü”. Senaryoya baktığımda bu kadar olay var başında ama ailesini bırakmıyor. O kadar acı çekmesine rağmen hala aşkını bırakmıyor, ailesini bırakmıyor, sevenlerini bırakmıyor. Hayvanlarla, doğayla bütün iyi şeylerle arası çok güzel. Dedim ki çok güzel bir karakter bu. Biraz, evet, kendime de benzetiyorum onu..”

Kaynak : Mavi Kadın, Youtube
Editör : Işıl Bulur
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
2 Görüş
Yağmur yüksel fan Gülşah 02 Mart 2024 - 16:52
Yağmur yüksel'ciyiz.o bizim sarı civcivimiz
yeliz mercantepe01 Mart 2024 - 12:44
yağmur yüksel ekranlardaki en yetenekli, en güzel genç oyuncu
Sonraki Haber Yükleniyor...