Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Karakter testi: Telefonu tutuş şekliniz karakterinizi yansıtıyor

Mavi Kadın>Keşfet>Karakter testi: Telefonu tutuş şekliniz karakterinizi yansıtıyor

Günümüzde cep telefonu kullanmayanımız yoktur. Peki, cep telefonunuzu tutuş şekliniz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor? Uzmanlara göre, cep telefonunu tutuşunuz kişiliğiniz, ilgi alanlarınız, güçlü ve zayıf yönleriniz, davranışlarınız hakkında bilgi vermektedir.

Cep telefonunuzu tutuş şekliniz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?
Cep telefonunuzu tutuş şekliniz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Resimde dört farklı telefon tutma şekli mevcut. Her tarzın farklı kişilik özelliklerini sizler için derledik. Siz telefonunuzu nasıl tutuyorsunuz? Kişilik testimizi yapmanız için nasıl tuttuğunuzu karşılaştırın. Ardından telefonunuzu tutma şeklinizin hangi karakteri yansıttığını bulmak için okumaya devam edin.

 

Karakter testi: Telefonu tutuş şekliniz karakterinizi yansıtıyor

 

  • Telefonu tek elle tutuyor ve aynı elin başparmağını kullanıyorsanız

Kedinize güveniniz tam. Risk almayı seviyorsunuz. Enerjik ve rahat birisiniz. İdealleriniz var ve hayatta her zaman ilerlemek istiyorsunuz. Zorlukların üstesinden gelmesini ve çalışmayı seviyorsunuz. Hedeflerinize ulaşırken zaman zaman çok öfkeli, aceleci ve umursamaz olabiliyorsunuz. Son derece iyimsersiniz, sahip olduğunuz ve başardığınız her şey için minnettarlık duyuyorsunuz. Kötümser ve işlerini erteleyen bir partner ile olan ilişkilerinizde zorluklarla karşılaşma ihtimaliniz yüksektir.

  • Telefonunuzu iki elinizle tutuyor ve yalnızca bir başparmağınızı kullanıyorsanız

Disiplinli olmayı seviyorsunuz. İnsanları can kulağı ile dinliyorsunuz. İnsanlar sizden tavsiye almak için gelirler. Mantıklı ve sağlam bir sonuca ulaşabilmek için olaylara derinlemesine bakmaya bayılıyorsunuz. Ayrıca herhangi bir eyleme geçmeden önce veya bir karar aşamasında iken temkinli davranıyorsunuz. Bir olayda her iki tarafı da dinleyip tartmayı ve herhangi bir karara varmadan önce tüm riskleri değerlendirmeyi seviyorsunuz. Detaylardaki dikkatiniz mükemmel. Gözünüzden bir şey kaçmıyor. Büyük resme bakarken detaylar sizin için çok önemlidir. İnsanlar sizi güvenilir buluyor. Yardım etmeniz için sık sık size başvuruyorlar. İnsanların niyetlerini okumada başarılısınız. Ayaklarınız yere basan gerçekçi bir insansınız.

Karakter testi: Telefonu tutuş şekliniz karakterinizi yansıtıyor

 

  • Telefonu iki elle tutuyor ve her iki başparmağı da kullanıyorsanız

Yüksek bir enerji seviyesine sahipsiniz. Kendinizi gösterirken ve düşüncelerinizi ifade ederken söylem şeklinizde çok iddialısınız. Değişime çok kolay uyum sağlayabiliyorsunuz. Çoklu işlerde mükemmelsiniz. Bu, aynı anda birçok projeyi üstlenme becerisi sahibi olduğunuzu gösteriyor. Son derece rekabetçi ve zorlu sektörlerde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Bu size aynı zamanda keyifte veriyor. Zaman sizin için çok kıymetlidir. Ayrıca bir gün içinde yapmak istedikleriniz için 24 saatin sizin için yeterli olmadığını düşünüyorsunuz.

 

Karakter testi: Telefonu tutuş şekliniz karakterinizi yansıtıyor

 

  • Bir elinizle telefonu tutarken işaret parmağınızla telefonu kullanıyorsunuz

Zeki, nazik ve sezgisel bir insansınız. Sürekli aktif olan bir beyniniz var. Yüksek bir zekaya sahipsiniz. Acele etmeyi sevmiyorsunuz. Olgun bir insansınız. Herhangi bir eyleme geçmeden önce detaylı düşünmeyi seviyorsunuz. Deneyimleriniz size bilgelik kazandırmış durumda. Bilgi dolusunuz. Ayrıca yüksek bir IQ’ya sahip bir kişisiniz. Başkalarıyla beyin fırtınası yapmayı seviyorsunuz. Zeka oyunları, bulmaca, optik illüzyonları çözmekten zevk alıyorsunuz. Karşınızdaki insanlar enerjinizi düşürmek istese bile sakin kalıp modunuzu koruyabiliyorsunuz.

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Nuran Yunak Gözüaçık
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...