Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Keskin zekâ testi! Kuğuların arasındaki gizlenmiş kızı bulmak için 10 saniyeniz var

Mavikadin>Keşfet>Keskin zekâ testi! Kuğuların arasındaki gizlenmiş kızı bulmak için 10 saniyeniz var

Zekâsına ve dikkatine güvenenler buyurun buraya! Çünkü bu test tam size göre… Hedef 10 saniyede kuğuların içerisinde gizlenmiş kızı bulmak. Optik görselde isteneni bulmanız görsel zekâ seviyenizi de ölçüyor.

Optik illüzyonda kuğuların içerisindeki kızı 10 saniyede bulabilir misiniz?
Optik illüzyonda kuğuların içerisindeki kızı 10 saniyede bulabilir misiniz?

İllüzyon testler son zamanlarda çocuk, genç, yaşlı hepimizin eğlencesi oldu! Optik illüzyonlarla meşgul olmak beynimiz için de çok faydalı, konsantrasyonu artırıyor, beyindeki sinaptik bağlantıları uyarıyor, stres seviyesini düşürüyor... Biz de eğlenceli ve faydalı vakit geçirmeniz için sitemizde sık sık illüzyon testlere yer veriyoruz. Bugünkü illüzyonda kuğuların arasında saklanmış bir kız var. Gölün içerisinde kuğular ve çiçekler, bunların içerisinde saklanmış bir kız çocuğu… Kız çocuğunu 10 saniyede bulursanız tebrikler çok zekisiniz! Görev belli, o zaman başlıyoruz!

KUĞULARIN ARASINDAKİ KIZ NEREDE?

Son yıllarda optik illüzyonlar, internette hızla popülerleşti ve bir fenomen haline geldi. Bu görsel hileler, bazılarımız için bulması çok zevkli bir eğlence kaynağı haline gelirken, bir kısmımızda illüzyon testlerinde biraz zorlanabiliyor. Uzmanlar, zor bulmacaları çözerek beyninizi ne kadar çok çalıştırırsanız, zekanın o kadar artacağı konusunda hemfikir. İşte size yeni bir illüzyon! Görevimiz kuğuların arasında gizlenmiş olan kızı bulmak! Hazırsanız başlıyoruz!

Yapmanız gereken resme yakından ve dikkatlice bakmak

Keskin zekâ testi! Kuğuların arasındaki gizlenmiş kızı bulmak için 10 saniyeniz var

KUĞULARIN ARASINDAKİ KIZI BULMAK İÇİN SON ANLAR

Şayet hala kuğuların arasındaki kızı bulamadıysanız, üzülmeyin! Belki biraz daha dikkatli ve yakından bakmak çözüm olabilir!  Devam edin, belki birazdan fark edeceksiniz.

Son Sayım

3…

2…

1…

Ve…

Zaman bitti. Kuğuların içindeki kızı kaç saniyede buldunuz? Cevabı yorumlarda yazıp bizimle sevincinizi paylaşabilirsiniz.  Kendinizi tebrik edin, çünkü bu hiç de kolay bir görev değildi. Ancak, hala kızı bulamamış olup da aramaya devam edenler olabilir. Şayet hala kızı bulamadıysanız, endişelenmeyin, çünkü aşağıda cevabı görebilirsiniz.

İŞTE KIZIN GİZLENDİĞİ YER!

Kuğuların içerisinde gizlenmiş kızı bulanları tebrik ederiz. Hem çok dikkatlisiniz hem de çok zekisiniz! Bulamayanlar hiç üzülmesin, kızın gizlendiği yeri işaretledik oradan görebilirsiniz.

Keskin zekâ testi! Kuğuların arasındaki gizlenmiş kızı bulmak için 10 saniyeniz var

Gizlenmiş kızı bulamadıysanız endişelenmeyin, web sitemizdeki benzer illüzyonları çözerek bu konuda ustalaşabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden denemeye devam edebilirsiniz.

Kaynak : msn.com
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...