Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kenan Işık'a ne olmuştu hala komada mı, neden gündeme geldi?

Mavi Kadın>Magazin>Kenan Işık'a ne olmuştu hala komada mı, neden gündeme geldi?

Yıllardır komada olan Kenan Işık ATV'de yayınlanan ''Kim Milyoner Olmak İster'' adlı programı sunuyordu. Ünlü sunucu evinde spor yaparken başını yere çarpmış hastaneye kaldırılmıştı. Kenan Işık'a ne olmuştu hala komada mı, neden gündeme geldi? sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor. 

Kenan Işık'a ne olmuştu hala komada mı, neden gündeme geldi?

Oyunculuk, sunuculuk gibi pek çok alanda kariyeri bulunan Kenan Işık son olarak ATV'de ekranlara gelen ''Kim Milyoner Olmak İster'' isimli programın sunuculuğunu yapıyordu. 

Kenan Işık, sunuculuğunu yaptığı yıllarda o zamanki adı ''Kim 500 bin İster'' olan programda büyük bir izleyici kitlesi elde etmişti. 9 yıldır evde tedavisi devam eden sevilen sunucu Kenan Işık bu günlerde yeniden merak konusu oldu.


KENAN IŞIK'A NE OLMUŞTU?

Evinde spor yaptığı sırada düşüp başını yere çarpan Kenan Işık 21 Mart 2014 tarihinde fenalaşmıştı. Beyin kanaması geçiren sunucu bilinci kapalı şekilde hastaneye kaldırılmıştı. 4 saat süren ameliyatın ardından Işık'ın hayati tehlikesinin olduğu söylenmişti. 

Bir dönem komada kalan ünlü sunucunun şuanda halen evinde tedavisine devam ediliyor. Sevenleri ondan ufacık bir bilgi edinmek için arama motorlarında dönem dönem adını bilgi almak için araştırma yapıyor. Kenan Işık'ın sağlığı hakkında ailesi tarafından bilgi paylaşılıyor. Fakat Kenan Işık'ın genel durumunda bir değişiklik maalesef bulunmuyor.

Kenan Işık'a ne olmuştu hala komada mı, neden gündeme geldi?

Sağlık durumu hakkında en son Ozan Zeybek açıklama yapmıştı. Zeybek açıklamasında ''Bakımı çok iyi. Kenan Işık'ı nasıl biliyorsanız öyle. Her gün sakal tıraşı yapılıyor, besin takviyesi alıyor. Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor." ifadeleri kullandı.

Kenan Işık'ın eşi Beril Işık ise eşinin durumunda çok önemli bir farklılık olmadığını söyledi.  

KENAN IŞIK NEDEN GÜNDME GELDİ

Sevilen sanatçı ve sunucu Kenan Işık'ın gençlik dönemine ait bir fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı. Bunun üzerine sağlık durumu merak edilen sunucu arama motorlarında tekrar aratılmaya başlandı. 

Kenan Işık'a ne olmuştu hala komada mı, neden gündeme geldi?

 

 

Kaynak : Türkiye Gazetesi
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...