Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kenan Işık'ın hastanedeki fotoğrafı gündeme oturdu: İlk açıklama eşinden geldi

Mavikadin>Magazin>Kenan Işık'ın hastanedeki fotoğrafı gündeme oturdu: İlk açıklama eşinden geldi

Hastane sürecinin ardından evde tedavi gören Kenan Işık'ın sağlık durumu stabil bir şekilde devam ederken, sosyal medyada Kenan Işık'a çok benzeyen bir fotoğrafın paylaşılması kısa sürede ilgi çekti.

Kenan Işık'ın hastanedeki fotoğrafı gündeme oturdu: İlk açıklama eşinden geldi

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programıyla tanınan Kenan Işık, 9 yıl önce, spor salonunun saunasında düşerek beyin kanaması geçirmiş ve 4 saatlik bir ameliyatın ardından komaya girmişti. Kenan Işık'a çok benzeyen bir fotoğraf sosyal medyada dolaşınca, sunucunun eşi konuyla ilgili açıklama yaptı.

GÖRÜNTÜDEKİ KİŞİ KENAN IŞIK'IN KARDEŞİ ÇIKTI

9 yıldır evinde tedavi görmekte olan Kenan Işık, hayranları tarafından oldukça merak ediliyordu. Kenan Işık'ın son sağlık durumuyla ilgili ortaya çıkan bir görüntü, sevenlerini şaşırttı ancak, ortaya çıkan fotoğraftaki kişinin aslında Kenan Işık'ın kardeşi olan Prof. Dr. Memet Cengiz Işık olduğu kısa sürede anlaşıldı.

Kenan Işık'ın hastanedeki fotoğrafı gündeme oturdu: İlk açıklama eşinden geldi

GÖRSEL BENZERLİK YANILTTI

Herkes, benzerlik nedeniyle Kenan Işık'ın sağlığının düzeldiğini düşündü. Kenan Işık'ın kardeşi Prof. Dr. Memet Cengiz Işık'ı görenler, ünlü sanatçının iyileştiğini düşünerek sosyal medyada gerçeğe uymayan haberlerin yayılmasına sebep oldu.

Kenan Işık'ın hastane sürecinin sonrasında evde devam eden tedavisiyle ilgili çıkan yanıltıcı haberlere eşi Beril Işık, "Ben bir açıklama yapmadım. Eşimin sağlık durumunda kayda değer bir değişiklik yok" diyerek konuya net bir açıklama getirmişti.

Kaynak : Sabah Gazetesi
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...