Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kişilik testi: En sevdiğiniz ruj rengi hakkınızda gizli mesajlar sızdırıyor!

Mavi Kadın>Keşfet>Kişilik testi: En sevdiğiniz ruj rengi hakkınızda gizli mesajlar sızdırıyor!

En sevdiğiniz ruj rengine dayalı harika kişilik testi ile karşınızdayız. Kırmızı ruj mu nude ruj mu seversin? Yoksa pembe ruj mu? Veya Kahverengi ruj? Yapılan araştırmalara göre en sevdiğiniz, kullanmaktan bıkmadığınız rujunuz, sizin hakkında çok şey anlatıyor.

Kişilik testi: En sevdiğiniz ruj rengi hakkınızda gizli mesajlar sızdırıyor!

Rujların çeşit çeşit rengi ve tonu var ancak her kadının genelde favori bir rengi oluyor. Size en çok yakıştığını düşündüğünüz ruju mu sürüyorsunuz yoksa kıyafetinize ya da ruh haline uygun ruj sürenlerden misiniz?

Her kadının kendine özgü bir karakteri vardır. Ancak hayatımızda yaptığımız tercihler kişiliğimize ışık tutar ve bu durum karakter özelliklerine yansır. En sevdiğiniz ruj size ve çevrenizdekilere sizinle ilgili birkaç gizli mesaj veriyor. İşte ruj rengine göre kişilik özellikleri…

NUDE RUJ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Nude ruj seviyorsanız, kişilik özellikleriniz utangaç, çekingen, nazik, cömert ve pratik biri olduğunu gösteriyor. Klasik ve sofistike bir yapınız var. İlgi odağı olmayı sevmezsiniz ve bir şeylerin arka planında olmaktan rahatsın. Açılmanız biraz zaman alır ancak çevrenize neşeli olmayı ve neşeli tutmayı seviyorsunuz. Genellikle, rahatlatıcı bir tavrın olduğunu söylerler. Dışarıdan sert görünebilirsin ama gardını indirdiğinde sevilirsin. Birinin sizi ciddiye almamasından hoşlanmazsınız. Hiç iddialı değilsin.

Kişilik testi: En sevdiğiniz ruj rengi hakkınızda gizli mesajlar sızdırıyor!

KIRMIZI RUJ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Kırmızı ruj seviyorsanız, kişilik özellikleriniz heyecanlı, tutkulu, kararlı, cömert, şehvetli ve yüksek düzeyde kendine güvenen biri olduğunu gösteriyor. Bazen savunması ve agresif olabiliyorsunuz. Nerede ne zaman konuşacağını iyi bilen birisiniz ancak birine bir şey anlatırken açıklama yapma gereği duyuyorsunuz. Cesur adımlar atmaktan çekinmeyen risk alan hırslı bir yapınız var. Güçlü ve zayıf yönlerinizi farkındasınız ve istediğinizi elde etmek için bunları göz önünde bulundurarak fırsatları değerlendiriyorsunuz. Eleştirmeyi seversiniz. İlgi odağı olmak hoşunuza gider. Ayrıca iyi bir takım oyuncusu olabilirsiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapmaktan çekinmiyorsunuz.

PEMBE RUJ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Pembe ruju seviyorsanız, kişilik özellikleriniz sevimli, empatik, eğlenceli, çocuksu, şen şakrak, dışa dönük ve sosyal biri olduğunu gösteriyor. Nereye giderseniz gidin arkadaş edinmekte hızlı olabilirsiniz. Yeni deneyimlerden, yeni insanlarla tanışmaktan, yeni yerler keşfetmekten, yeni şeyler öğrenmekten zevk alırsınız. Risk almaktan çekinmeyen, maceracı bir yapınız var. Duygusal zekâ düzeyleriniz gelişmiş olabilir. Ayrıca iyi bir lider olabilirsin.

KAHVERENGİ RUJ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Kahverengi ruju seviyorsanız, kişilik özellikleriniz güvenilir, sakin, güçlü, kıvrak zekalı, sakin ve aklı başında biri olduğunu gösteriyor. Olaylara yaklaşma biçiminde sakin kalmayı tercih eden oldukça olgun yaklaşan bir yapınız var. Misafirperver sıcakkanlı bir insansınız ancak kuru bir mizah anlayışınız olabilir. Sade ve doğal olmayı seven, gelenekleri ve değerleri koruyan biri olabilirsiniz. Kendinizi ait hissetmediğiniz ortamlarda durmazsınız ve görüşeceğiniz insanlar konusunda seçicisiniz.

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...