Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
10-05-2023 11:10 | Güncelleme : 10-05-2023 11:26

Kişiliğinizi gün yüzüne çıkarıyor! Pazartesiyi sevenler savaşçı, cumayı sevenler eğlenceli

Google News

Sevdiğiniz günün kişiliğiniz üzerinde etkisi olduğunu daha önce hiç duydunuz mu? Haftanın en sevdiğiniz en çok keyif aldığınız günü hiç sıradan bir durum değil.

Herkesin en çok sevdiği günler ve hiç sevmediği günler vardır.
Herkesin en çok sevdiği günler ve hiç sevmediği günler vardır.

Haftanın en sevdiğiniz günü ile kişilik özellikleriniz arasındaki bağlantıyı kuran test ile karşınızdayız.  Her günün kendi enerjisi var. Nasıl beş parmağın beşi bir değil ise, haftanın yedi günü de bir değil. Kimi insan cuma gününü iple çekerken kimi de pazartesi günü gelsin hiç mi hiç istemez. Peki hangi gün favoriniz? Haftanın en sevdiğiniz gününe göre kişiliğinizi keşfedin…

PAZARTESİ GÜNÜNÜ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

En sevdiği gün Pazartesi olan kişilerin savaşçı bir kişilik özellikleri olduğunu gösteriyor. Genellikle cesur, korkusuz, yüksek ruhlu ve girişken olurlar. İnsanların büyük bir çoğunluğunun aksine haftanın ilk günü okula, işe gitmek için şevkle hazırlanan birkaç kişiden biri olabilirler. Planı severler ve plan doğrultusunda, hedeflerine ve rutinlerine bağlı kalmayı severler.

SALI GÜNÜNÜ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

En sevdiği gün Salı olan kişiler genellikle açık fikirli, iyimser ve nadir kişiliğe sahip olan kişiler oluyor. En karamsar durumlarda bile her olasılığı ve fırsatları değerlendirirler. Hayatlarını dengeli yürütme yönetme eğilimindeler ve gelebilecek her zorluğa karşı hazırlanmak için zaman ayırırlar. Kişisel zamanlarından ve kendine göre küçük zaferlerden zevk alırlar. Aynı zamanda programlı yaşarlar.

ÇARŞAMBA GÜNÜNÜ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

En sevdiği gün Çarşamba olanların karakter özellikleri ise genellikle hızlı tempolu, başarılı, pratik ve verimli bir planlayıcıdır. Herhangi bir yerden verilen görevleri yerine getirmek için elinden gelen tüm gayreti gösterir ve sorumlu bir şekilde çalışırlar. Acele işe şeytan karışır sözünce bir şeyleri aceleye getirmeyi sevmezler. Örnek işler yapmayı, bir şeyleri analiz etmeyi ve sonuçlara ulaşmayı seven kişilerdir.

PERŞEMBE GÜNÜNÜ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

En sevdiği gün Perşembe olanlar ise başarıları ve hayatının dönüm noktaları ile gurur duyan bireyler. Sorunları çözmeyi sevdikleri kadar başarılarını kutlamayı severler ve motive olurlar. Yeni zorluklara doğru ilerlemek için geçmiş zaferlerinizden güç aldıklarını düşünürler. Heyecandan ve risk almaktan keyif alırlar.

Kişiliğinizi gün yüzüne çıkarıyor! Pazartesiyi sevenler savaşçı, cumayı sevenler eğlenceli

CUMA GÜNÜNÜ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

En sevdiği gün Cuma olan kişilerin eğlenceli, sevgi dolu kişiler olduğunu gösterir. Tüm hafta boyunca hafta sonlarını beklerler ve kendilerini bir şekilde eğlendirmek isteyebilir başarırlar da. Yaşamlarında gelişigüzel hareket ederler. Genellikle pazartesi gününü pek sevmezler. Daha ince şeyleri severler. Hayla güçleri çok gelişmiştir, çok hayal kurarlar. Aynı zamanda bir hevesle anlık kararlar verebilirler.

CUMARTESİ GÜNÜNÜ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

En sevdiği gün Cumartesi olan kişilerin işleri doğru zamanda ve doğru yerde yapmayı seven yapılarıyla karakterizedir. Genellikle pratik ve realist olurlar. Hayal kurarlar ancak belirledikleri hedefler doğrultusunda ulaşmak için gayret ederler. Akıllı, üretken ve konsantrasyonu kuvvetli kişilerdir. Enerjilerini yerine getirmek için kişisel zamanlarını verimli kullanırlar.

PAZAR GÜNÜNÜ SEVENLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

En sevdiği gün Pazar olan kişiler her anın tadını sonuna kadar çıkaran bireyler olduklarını gösteriyor. Kaygısız, rahat ve iyimser olurlar. Ne geçmiş için üzüntü duyar ne de gelecek için kaygı duyarlar.  Sorunu fark ettiklerinde duyguları ile karar verebilir veya kendilerine zaman ayırıp düşünerek çözümü kavuşabilirler. Ayrıca çok fazla somurtmaz tebessümü severler.

Yorumlarda bize belirtin, haftanın en sevdiğiniz günü hangisi?

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.