Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kıvanç Tatlıtuğ'dan kötü haber! 3. kez korona oldu

Mavikadin>Magazin>Kıvanç Tatlıtuğ'dan kötü haber! 3. kez korona oldu

Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ile başrolünü paylaştığı Aile dizisinin çekimlerine devam ederken, üçüncü kez korona olduğu haberiyle sarsıldı. Hemen çekimlere ara veren Tatlıtuğ, evde karantinaya girdi.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan kötü haber! 3. kez korona oldu

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bir kez daha COVID-19'a yakalandı. Hafta sonu ateşlenen Tatlıtuğ, hastanede yapılan test sonucunda 3. kez pozitif çıktı. Hemen tedaviye başlayan Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ve bebeği Kurt Efe'ye koronavirüs geçirmemek için özel bir önlem aldı. Kendisini evde ayrı bir odada izole eden Tatlıtuğ, 3 gün sonra negatif test sonuçlarına ulaştı.

KIVANÇ TATLITUĞ'UN KORONAYLA MÜCADELESİ

Ünlü aktör Kıvanç Tatlıtuğ, Aile dizisi çekimlerinin yoğun temposunda çalışırken kendini kötü hissetti. Geçtiğimiz hafta sonu COVID-19 testi yaptıran Tatlıtuğ, sonucunun pozitif olduğunu öğrendi. Üçüncü kez COVID-19'a yakalanan Tatlıtuğ için evde de sağlık önlemleri hızla devreye girdi.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan kötü haber! 3. kez korona oldu

3 GÜN SONRA NEGATİF OLDU

Kıvanç Tatlıtuğ, COVID-19 test sonucunu öğrenir öğrenmez derhal kendisini izole etti. Eşi Başak Dizer ve bebeği Kurt Efe'ye virüsün bulaşmaması için büyük bir özen gösterdi. İzolasyon sürecini titizlikle uygulayan Tatlıtuğ, 3 gün sonra yapılan test sonuçlarının negatif çıkmasıyla rahat bir nefes aldı. Ünlü oyuncu, yarın Aile dizisinin setine sağlıklı bir şekilde katılmayı planlıyor.

Kaynak : birsenaltuntas.com
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...