Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan açıklama: Başak mutfağa giremez!

Mavikadin>Magazin>Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan açıklama: Başak mutfağa giremez!

Aşk-ı Memnu dizisindeki partneri Beren Saat ile uzun yıllar sonra İstanbul İçin Son Çağrı filmi için bir araya gelen Kıvanç Tatlıtuğ, verdiği son röportajda özel hayatına dair detayları paylaştı. Ünlü aktörün yemek yapma tutkusuyla bilinen Tatlıtuğ, röportajda ilginç bir itirafta bulundu.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan açıklama: Başak mutfağa giremez!

İstanbul İçin Son Çağrı filminde Beren Saat ile birlikte rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, katıldığı bir YouTube kanalındaki İbrahim Selim'in sorularını yanıtladı. Tatlıtuğ, yemek tutkusunu ve mutfakla ilgili aldığı eğitimi detaylı bir şekilde anlattı.

Aşk-ı Memnu dizisindeki partneri Beren Saat ile bir araya geldiği İstanbul İçin Son Çağrı filmi için kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ, verdiği röportajda kendi hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Tatlıtuğ, eşinin hamile olduğu dönemde aşçılık kursuna gitmesini ve mutfaktaki mahremiyetine özen gösterdiğini belirtti.

"EVLİLİK ZOR MU" 

"Evlenmek zor mu?" sorusuna yanıt veren Tatlıtuğ, "Sevgili olmak senin için zor mu? Neden evliliği bir kalıba sokuyoruz? Evlilik zor mu? Hayır. 'Kolay, zor' diye böyle bir sınıflandırma var. Her şey o kümeye aittir. Bir ilişki sona eriyorsa, evli olmanın da bir önemi yok, zaten bitiyordur." dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan açıklama: Başak mutfağa giremez!

KIVANÇ TATLITUĞ'DAN MUTFAK İTİRAFI

Tüm sorulara içtenlikle cevap veren Kıvanç Tatlıtuğ, mutfak tutkusundan bahsederek; "Eşim Başak hamileyken, bir boşluk buldum ve aşçılık eğitimi aldım. Kendi başıma yemekler yapıyorum. Özellikle Başak'ı mutfağa sokmam. Mutfak kesinlikle benim alanımdır. Hiç kimse içeri giremez." sözleriyle ifade etti.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan açıklama: Başak mutfağa giremez!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...