Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, eşinin sağlığı hakkında konuştu: İşte detaylar!

Mavikadin>Magazin>Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, eşinin sağlığı hakkında konuştu: İşte detaylar!

Ünlü aktör Kıvanç Tatlıtuğ, son günlerde üçüncü kez COVID-19'a yakalandığı haberleriyle gündeme geldi. Tatlıtuğ, hastalığı ailesine bulaştırmamak için özen gösterdi. Bir etkinlikte kameralara yakalanan Başak Dizer ise, eşinin sağlık durumuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, eşinin sağlığı hakkında konuştu: İşte detaylar!

Ünlü aktör Kıvanç Tatlıtuğ, hafta sonu rahatsızlanarak hastaneye başvurmuş ve koronavirüs testi yaptırdıktan sonra test sonucunun üçüncü kez pozitif olduğu öğrenmişti. Daha önce iki kez daha korona geçiren Tatlıtuğ'un, eşi ve oğlunu korumak için büyük bir özen gösterdiği konuşulmuştu. Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, konuyla ilgili konuştu.

BAŞAK DİZER'DEN KIVANÇ TATLITUĞ AÇIKLAMA

Bir etkinlik sırasında objektiflere yakalanan Başak Dizer, eşinin sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Başak Dizer, "Evet covid oldu ancak atlattı. Oğlum ve ben de çok iyiyiz Kıvanç da çok şükür önemli bir şey olmadı. İyileşti zaten teşekkürler" şeklinde yanıtladı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, eşinin sağlığı hakkında konuştu: İşte detaylar!

AİLE DİZİSİNİN ÇEKİMLERİNE ARA VERDİ

Covid olduğunu öğrenen Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sezon çekimleri hızla devam eden 'Aile' dizisi setine kısa bir süre ara verdiği iddia edildi. Ünlü oyuncunun 3 günlük aranın ardından çekimlere yeniden devam ettiği öğrenildi.

BEREN SAAT'LE FİLMİ YOLDA

Son dönemde birbiri ardına ses getiren reklam filmleri çeken ünlü aktör Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ile birlikte başrolünü üstlendiği 'İstanbul İçin Son Çağrı' adlı yapımı 24 Kasım'da sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Kaynak : Sabah Gazetesi
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...