Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızıl Goncalar’da Savcı Evren rüzgarı esti

Mavi Kadın>Diziler>Kızıl Goncalar’da Savcı Evren rüzgarı esti

Gold Film’in NOW’da ekrana gelen ve pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Kızıl Goncalar'da Savcı Evren fırtına gibi esti.

Kızıl Goncalar’da Savcı Evren rüzgarı esti

Kızıl Goncalar dizisinin senaryosunda yaşanan gelişmelere göre diziye Faniler tarikatını araştıracak bir savcı geldi. Kadroya savcı rolünü canlandırmak için katılan yeni isim Didem İnselel oldu.

Gold Film'in imzasını taşıyan "Kızıl Goncalar" dizisi, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici senaryosu ve başarılı rejisiyle izleyicileri ekran başına çekmeye devam ediyor. Ömür Atay'ın yönettiği, Şükrü Necati Şahin'in kaleme aldığı dizi, savcı Evren karakteriyle yeni bir heyecan kattı.

 

Kızıl Goncalar’da Savcı Evren rüzgarı esti

FANİ TARİKATINI ARAŞTIRACAK

Dizinin savcı Evren'i için titiz bir oyuncu seçimi yapıldı ve bu önemli rol için Didem İnselel tercih edildi. Savcı Evren, Fani tarikatını araştıracak ve Cüneyd (Mert Yazıcıoğlu) ile Zeynep'in (Mina Demirtaş) ilişkisini sorgulayacak.

20 Mayıs Pazartesi günü 19. bölümüyle sezon finali yapacak olan dizi, izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

 

Kızıl Goncalar’da Savcı Evren rüzgarı esti

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...