Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Can Yaman’dan Sandokan’daki partnerine kılıç emojili tebrik

Mavi Kadın>Diziler>Can Yaman’dan Sandokan’daki partnerine kılıç emojili tebrik

Can Yaman'ın yeni dizisi Sandokan'ın çekimleri bugün Roma'da başlıyor. Türk kahramanı Sandokan'ı canlandıracak olan yakışıklı oyuncunun partneri belli oldu.

Can Yaman’dan Sandokan’daki partnerine kılıç emojili tebrik

Uluslararası alanda tanınan ve başarılı işlere imza atan Türk oyuncu Can Yaman, heyecanla beklenen yeni dizisi "Sandokan" için hazırlıklarını tamamladı. Dizinin hayranları tarafından en merak edilen konulardan biri de ünlü oyuncunun partnerinin kim olacağıydı. Sonunda, partnerinin İngiliz oyuncu Alanah Bloor olduğu açıklandı.

Can Yaman’dan Sandokan’daki partnerine kılıç emojili tebrik

MARİANNA KARAKTERİNE HAYAT VERECEK

Can Yaman, uluslararası alanda kariyerine devam etmek üzere İtalya'da yeni bir dizi projesi olan "Sandokan" için hazırlıklara başladı. Roma'da çekimlerine başlanacak olan bu büyük bütçeli yapımda Yaman'ın partneri, İngiliz oyuncu Alanah Bloor olacak.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Alanah Bloor, dizide Marianna karakterine hayat verecek ve yönetmen koltuğunda Jan Maria Michelini'nin olacağı bu dev prodüksiyonda rol alacak olmanın heyecanını yaşıyor. Bloor, "Sandokan'ın kadrosuna katılacağım için çok heyecanlıyım. Böylesine yetenekli bir kadro ile ve şahane bir ekiple çalışmak hayalim gerçek oldu" mesajını paylaştı.

Can Yaman’dan Sandokan’daki partnerine kılıç emojili tebrik

Can Yaman da yeni partnerine başarı dileklerini iletmek için şans ve kılıç emojileri gönderdi. Sandokan'ın kadrosunda, Gossip Girl'den tanıdığımız Ed Westwick ve Mumya film serileriyle tanınan John Hannah gibi önemli isimler de yer alacak.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...