Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını’na Tayyar geliyor

Mavi Kadın>Diziler>Yalı Çapkını’na Tayyar geliyor

Güçlü oyuncu kadrosuyla cuma akşamları izleyiciyi ekran başına kilitleyen ve 7 Haziran'da sezon finali yapması beklenen Yalı Çapkını dizisine usta bir isim daha katılıyor.

Yalı Çapkını’na Tayyar geliyor

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Taro Tekin Emir, Turgut Tunçalp, Sezin Bozacı, Buse Buçe Kahraman, Öznur Serçeler, Toprak Sağlam, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay, Gülen Gedikoğlu gibi güçlü isimleri kadrosunda buluşturuyor.

7 Haziran'da sezon finali yapacak olan dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. 

Yalı Çapkını’na Tayyar geliyor

TAYYAR ROLÜNÜ OYNAYACAK

Yönetmen koltuğundan Burcu Alptekin oturduğu, senaryosunu ise Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı Yalı Çapkını'na Nazmi Kırık katılacak.

Nazmi Kırık sevilen dizide “Tayyar” rolüne hayat verecek ve Akın’ın babası ve Mezide’nin eşi rolüyle izleyici karşısına çıkacak. 

Yalı Çapkını’na Tayyar geliyor

48 yaşındaki Ünlü oyuncu daha önce Ya Çok Seversem, Ne Gemiler Yaktım, Çukur, Bir Başkadır, Siyah İnci, Mucize, Hükümet Kadın, Bizans Oyunları, Organize İşler  gibi yapımlarda kamera karşısına geçmişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...