Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ömer dizisinin yıldızına flaş teklif

Mavi Kadın>Diziler>Ömer dizisinin yıldızına flaş teklif

Özge Özpirinçci ile Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı dizi “İlk ve Son”un yeni başrol oyuncularıyla ikinci sezonu çekilecek. Başrol için Ömer dizisinin yıldızı Selahattin Paşalı'ya teklif gitti.

Ömer dizisinin yıldızına flaş teklif

Hakan Bonomo'nun kaleme aldığı 'İlk ve Son' dizisinin ilk sezonu büyük beğeni toplamıştı. Cem Karcı'nın yönettiği dizide, Deniz (Özge Özpirinçci) ve Barış'ın (Salih Bademci) 10 yıla yayılan etkileyici ilişkisi izleyicilere aktarılmıştı. İkinci sezonunun bu yaz çekilmesi planlanan diziyi Devrim Yalçın yönetecek.

 

Ömer dizisinin yıldızına flaş teklif

CİHAN KARAKTERİ İÇİN TEKLİF GİTTİ

"İlk ve Son" dizisinin ikinci sezonunda, Nilüfer ve Cihan'ın 2014 ile 2024 arasındaki ilişkileri ele alınacak. Dizinin Cihan karakteri için Selahattin Paşalı'ya teklif götürüldü.

 

Ömer dizisinin yıldızına flaş teklif

TEKLİFİ KABUL ETMEDİ

Bisen Altuntaş'ın haberine göre Selahattin Paşalı'ya, "İlk ve Son" dizisinin ikinci sezonunda Cihan karakteri teklif edildi ancak teklifi reddetti. Paşalı, son 22 aydır aralıksız çalışıyor ve geçen eylül ayında "Pera Palas’ta Gece Yarısı" dizisinin setiyle Ömer'i aynı anda devam ettiriyordu. Ancak çok yorgun hissettiği ve bebeği Leyla Pera'ya daha fazla zaman ayırmak istediği için teklifi kabul etmedi.

 

Ömer dizisinin yıldızına flaş teklif

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...