2023-01-14 14:20:00 | Son Güncelleme : 2023-01-20 09:07:49

Maybelline New York Lash Sensational rimel kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Maybelline New York Lash Sensational Intense çoğu kişinin vazgeçilmez makyaj malzemesi. Yaban gülü yağı içeren formülü ile kirpikleri besliyor, belirginleştiriyor. Maybelline New York Lash Sensational kullananların çoğu bu rimelden memnun kaldığını dile getiriyor.

Maybelline New York Lash Sensational kirpikleri tek tek ayırıp hacim veriyor, uzun gösteriyor.
Maybelline New York Lash Sensational kirpikleri tek tek ayırıp hacim veriyor, uzun gösteriyor.

 Kirpikleri tek tek ayırıyor, dolgun ve hacimli gösteriyor. Maybelline New York Lash Sensational yelpaze etkili instense maskara kullananların yorumları şöyledir:

MAYBELLİNE NEW YORK LASH SENSATİONAL YELPAZE ETKİLİ İNTENSE BLACK MASKARA KULLANANLARIN YORUMLARI

Yıllardır bu rimeli kullanıyordum, fiyatı çok artınca başka rimelleri denemeye karar verdim. Meşhur rimellerin hepsini denedim, hiçbiri yerini tutmadı gerçekten bu rimel kadar güzel bir rimel görmedim, düşünmeden alın derim.

Hem hacim veriyor hem de topaklanmıyor. Çok süper bir rimel, kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Lash sensational Türkiye’ye geldiğinden beri kullandığım tek rimel. Bir sürü farklı rimel markası denesem de yine bu rimele dönüyorum.

Maybelline New York Lash Sensational maskarayı sürekli kullanıyorum ve birçok arkadaşıma da önerdim. Kirpikleri tek tek ayırıp kıvırıyor ve birbirine yapıştırmıyor.

Çok güzel rimel kirpiklere hacim veriyor, uzun gösteriyor, rengi de çok hoş ancak bu rimeli çıkarması çok zor. Yağ bazlı makyaj temizleyici bile zor çıkarıyor. Çıkarırken de birkaç kirpiğim gidiyor. Bu nedenle artık almayacağım bu rimeli.

Kirpiklerim çok düz ve kolay kolay kıvrılmıyor bu rimel sayesinde kirpiklerim hacimli ve kıvrık gözüküyor. Şimdiye kadar pek çok rimel denedim hiç birini beğenmedim. Doğru rimelimi buldum. Akmıyor, topaklanma yapmıyor. Ben çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla öneririm.

Kirpiklerime kısa ve seyrek, kirpiklerime takma kirpi etkisi veriyor. Bir rimelden beklediğim her özelliğe sahip, akma, dökülme yapmıyor. Çok çabuk temizleniyor. Tavsiye ederim.

Bu kadar beğenilmesine hayret ediyorum. Kirpiklerimi aşırı kurutuyor, beğenmedim, bir daha almam.

15 farklı maskara denedim hiçbirinden bu rimelden aldığım performansı alamadım. Hayatımın rimelini buldum artık bırakmam.

Kirpiklerim düz, bu rimel sayesinde kirpik kıvırıcı kullanmadan kıvrık kirpiklere kavuşuyorum.

Şimdiye kadar denediğim rimellerin en iyisi. Ancak fiyatı çok pahalı, indirime girince stok yapacağım.

Kirpiklerim çok seyrek, bu rimelden şimdiye kadar en az 10 kutu bitirdim. Kolay sürülüyor, kirpikler birbirine yapışmıyor ve akmıyor. Daha ne olsun?

İlk alındığı zaman çok fazla ıslak olduğundan kirpiklerde kalıntı bırakabiliyor ancak biraz zaman geçip kuruduğunda harika bir netice veriyor.

Kirpikleri çok güzel kıvırıyor, hacim veriyor ancak benim kirpiklerimin çok dökülmesine neden oldu, kullanmayı bıraktım.

Çok sevdiğim vazgeçemediğim bir rimel. Rimeli çıkarmak istediğimde Bebak acı badem sütü ile çok rahat bir şekilde çıkıyor. Pamukla yüzümü temizlerken gözlerimde bir miktar bu sütü bırakıp 3-4 saniye bekliyorum ve maskara kirpiklerimi dökmeden azıcık ovalamada çıkıyor.

Tavsiye edip de memnun kalmayan arkadaşım neredeyse yok. Bu rimel akmıyor, temizlemesi çok da zor değil ve bir rimelden hangi etkiyi bekliyorsam onu veriyor. Günlük kullanımda tek kat, özel günlerde 2-3 kat şeklinde uyguluyorum, topaklanmıyor, kirpikleri birbirine yapıştırmıyor, tek tek ayırıyor. 3 senedir vazgeçilmezim oldu.

Şu zamana kadar kullandığım en iyi ürünlerden. Kirpikleri dolgunlaştırmakla kalmıyor aynı zamanda uzun ve birbirine yapışmayan bir görüntü sağlıyor, çok beğeniyorum.

Düz ve çok da uzun olmayan kirpiklerim var, rimeli ilk kullanmaya başladığım dönem 2 arkadaşım takma kirpik mi taktın diye sormuştu. Bu rimeli kullanmaya başladığımdan beri başka rimelleri gözüm görmüyor.

Hangi maskarayı denesem yine dönüp dolaşıp buna dönüyorum. Gözlerimi büyük gösteriyor, kirpiklere dolgunluk veriyor, kıvırıyor.

Bu rimele bayılıyorum asla vazgeçemiyorum. Makyaj çantamdan ayırmıyorum. Birçok maskara denedim bu rimel gibisi yok. Kirpikleri uzun gösteriyor, tek tek ayırıyor, topaklanma yapmıyor özellikle extra black olanı süper.

Gözden temizlenmesi zor bir rimel. Size bunun için, rimelin kolay çıkması için bir formül veriyorum: Rimeli 2-3 kat sürmeyin, çift fazlı makyaj temizleyici kullanın, makyaj çıkarıcıyı pamuğa bolca döküp gözde beklettikten sonra temizlemeye başlayın.

Akmıyor, bulaşmıyor, kirpikleri uzatıp kıvırması tek tek ayırması muhteşem. Bu rimeli hem alın hem de aldırın.

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Güzellik
|
29 Ocak 2023 - 11:13
Kusursuz güzelliğin sırrı: Hindistan cevizi yağının 11 faydası
Son yıllarda popüler hale gelen Hindistan cevizi yağı yoğun talep görüyor ve aktarlarda, kozmetik mağazalarında, marketlerde kolayca bulunuyor. Kişisel bakım ve birçok hastalığın önlenmesi gibi geniş kullanım alanı bulunan bu yağ faydalarıyla adeta şifa dağıtıyor.
Güzellik
|
23 Haziran 2022 - 19:44
Beyazlaşmak için en etkili 6 maske
Cilt lekeleri ve kararmaları unutun gitsin! Cildinizi kimyasallara ihtiyaç duymadan doğal yollarla beyazlatmak mümkün. Ten rengini birkaç ton açtırmak isteyenler için evde kolaylıkla uygulayabileceğiz doğal maskeler bulunuyor. Peki, cilt beyazlatma yöntemleri nelerdir? Ten rengini açmak için ne yapmalı? İşte evde kolayca uygulayabileceğiniz cilt beyazlatma yöntemleri…
Güzellik
|
02 Şubat 2023 - 12:10
Botoks değil kabuk etkisi: Göz altını aydınlatıyor, cilt kırışıklıklarını silip süpürüyor
Kadınların ortak sorunu cilt kırışıklıkları ve ince çizgilerle mücadele konusu. Kırışıklığı gidermek için çeşitli kremlere, losyonlara, serumlara başvururken daha etkili sonuç almak isteyenler botoks uygulamaları yaptırıyor. Botokstan daha etkili, doğal bir alternatif ise TikTok’tan geldi. Paylaştığı yöntemin botokstan çok daha etkili bir doğal seçenek olduğu iddia eden kadının videosu 2,5 milyon kişi tarafından izlendi.