2023-01-22 12:31:17 | Son Güncelleme : 2023-01-22 12:41:13

Merakla beklenen 'Aile' dizisinin afiş fotoğrafı paylaşıldı! Dakikalar içinde binlerce beğeni aldı…

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı 'Aile' dizisinin resmi sosyal medya hesabından afiş fotoğrafı paylaşıldı.

Merakla beklenen 'Aile' dizisinin afiş fotoğrafı paylaşıldı! Dakikalar içinde binlerce beğeni aldı…

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı ilk kez bir araya getiren dizi, Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Arka arkaya paylaşılan kareler diziye olan merakı artırdı. Dizinin kadrosunda Nejat İşler, Nur Sürer, Levent Ülgen, Canan Ergüder, Emel Göksu, Ushan Çakır ve Yüsra Geyik gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Heyecanla beklenen diziden en son “Devin ve Aslan ile tanışın” notuyla ilk kareler paylaşılmıştı. Fotoğraf kısa sürede sosyal medyada yayıldı ve gündeme oturdu. Sosyal medyada gündem olan karelere binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Seranay Sarıkaya’nın başrolü paylaştığı dizinin afiş fotoğrafı yayınlandı. Afiş, ‘aile’ dizisinin sosyal medya hesabından “Çok yakında Show TV’de” notuyla paylaşıldı. Kısa sürede binlerce beğeni geldi. İşte afiş fotoğrafı...

AİLE DİZİSİNİN KONUSU

"Aile", tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının tartışmalı yönlerini ele alıyor.

Mavi Kadın