Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Mine Tugay'dan yıllar sonra gelen Medcezir itirafı!

Mavi Kadın>Magazin>Mine Tugay'dan yıllar sonra gelen Medcezir itirafı!

Yetenekli oyuncu Mine Tugay 2013-2015 yılları arasında Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezir'de rol alırken diziden çıkarılmıştı. Sosyal medyada gelen soru üzerine açıklama yapan Tugay gündem oldu. 

Mine Tugay'dan yıllar sonra gelen Medcezir itirafı!

Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy'un başrollerini paylaştığı Medcezir'de Ender Serez karakterinü üstlenen Mine Tugay sosyal medyanın gündemine oturdu. 

Beklenmedik bir trafik kazası sonucu diziden çıkan Mine Tugay ilginç bir açıklamada bulundu. Tugay, aniden diziden çıkarıldığını ve bilgi verilmediğini söylemişti. 

O SÜREÇTE ÇOK TATSIZ ŞEYLER YAŞADIM

Mine Tugay'dan yıllar sonra gelen Medcezir itirafı!

Yıllar sonra takipçilerinden gelen bir soruyla tekrar gündeme gelen Mine Tugay, "O süreçte çok tatsız şeyler yaşadım benim için yıkıcı oldu. O yüzden de o anlamda dönmek istemezdim tabii" dedi.

Oyuncu Mine Tugay'ın dizinin yönetmeni olan Ali Bilgin'in sevgilisi Defne Kayalar'ın rolünü arttırdığı için gerginlik yaşadığı ve bu nedenle diziden çıkarıldığı öne sürülmüştü. Ancak bu konu hakkında ne 'Medcezir' ekibi ne de Mine Tugay bir açıklama yapmamıştı...

Mine Tugay'dan yıllar sonra gelen Medcezir itirafı!

Defne Kayalar

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...