10 Ağustos 2022, Çarşamba 05:07

Müge Anlı'dan şok açıklama: ''Vasiyetim hazır''

Müge Anlı'dan şok açıklama: ''Vasiyetim hazır''

48 yaşındaki 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı, canlı yayında vasiyetini açıkladı. İşte ünlü gazetecinin vasiyetinin detayları...

Programında yakınlarını arayan kişileri konuk eden Müge Anlı, canlı yayında iki buçuk yıldır eşinden haber alamayan Seyhan Kaya'nın eşini bulması konu alındı. Programda eş emekli Albay Mustafa Kaya'yı eşi Seyhan Kaya'ya kavuşturan Müge Anlı büyük bir şok yaşadı. 

Albay Mustafa Kaya, geçirdiği beyin kanaması nedeniyle tedavi görmüş ve sonrasında konuşma yetisinin yarısını kaybetmişti. Mustafa Kaya bu rahatsızlıktan sonra eşi Seyhan Kaya tarafından bakılmıştı ancak Mustafa Kaya'nın kız kardeşi ve ilk evliliğinden olan kızı, Mustafa Kaya'ya iyi bakılmadığı ve kötü davranıldığı gerekçesiyle baba ve kardeş olan Mustafa Kaya'yı yanlarına almışlardı. Bu nedenle iki buçuk yıldır eşinden haber alamayan Seyhan Kaya eşini aramaya çıkmış ve Müge Anlı'ya başvurmuştu. Programda Kaya'nın yeni eşi ve eski eşinden olan kızının arasında yaşanan anlaşmazlıklar Müge Anlı'yı derinden yaraladı. Bu duruma üzülen Müge Anlı, kendisinin de bir gün böyle birşeyin ortasında kalmasına neden olacak durumlara karşılık vasiyetini hazırladığını açıkladı.


''BAKIM EVİNE GİDECEĞİM''

Müge Anlı seneler önce kendisine mezarlık aldığını söyledi ancak koronavirüs salgınının ortaya çıkmasıyla mezarlık almak gibi şeylerin çok da önemli olmadığını idrak ettiğini ifade etti. 48 yaşındaki Müge Anlı ekledi: "Buradan şimdiden söylüyorum, bana bir şey olursa bakım evine gideceğim, bana da oğluşum Efe baksın, kız daha küçük."


''ÖLÜNCE DAĞITILACAK ŞERBETİME KADAR HAZIR''

"Benim mezar yerim belli. Her şeyim planlı olsun istiyorum. Ölünce dağıtılacak şerbetime kadar hepsinin vasiyetini verdim. Yapmazlarsa da onların sorunu. Yaka kartına en çirkin fotoğrafımı koyarlar biliyorum onu da ben verdim" açıklamalarında bulunarak kendisini izleyen milyonları şaşkına çevirdi.

Magazin gazeteciliği mesleğini bırakıp radikal bir kararla bambaşka bir alan olan gerçek yaşamdan olayların anlatıldığı ve kayıpların bulunduğu tartışma programına başlayan Müge Anlı'nın adı sıradışı şeyler yapmasıyla da anılıyor.

Etiketler : müge anlı son bölüm müge anlı canlı müge anlı son bölüm izle

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT