Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2023-06-08 13:30:01 | Son Güncelleme : 2023-06-08 14:14:38

Murat Dalkılıç fena faka bastı: Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler'in yakın arkadaşını oyuna getirdi

Google News

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler'in yakın arkadaşı olduğu bilinen Murat Dalkılıç'a şaka yaptı. O anları kameraya kaydeden Berfu'nun yanında eşi Eser de vardı. Ünlü isimler kısa sürede gündeme oturdu.

2015 Miss Turkey Güzellik yarışmasından sonra hafızalara kazınan Berfu Yenenler, 2019 yılında oyuncu Eser Yenenler ile evlenmiş ve iki çocuk sahibi olmuştu. Mutlu bir evliliği olan ikili, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirirken son videoları ile en çok konuşulanlar arasına girdi.

MURAT DALKILIÇ'A ŞAKA YAPTILAR

Uzun yıllardır yakın arkadaş oldukları bilinen Murat Dalkılıç ve Eser Yenenler dostluğu bir kez daha sınandı. Berfu Yenenler'in şaşkına döndüğü şaka videosu sosyal medyanın gündemine oturdu.

Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler'i de yanına alıp Murat Dalkılıç'ı aradı; "Eser'e ulaşamadım. O da demişti ki Murat'la olacağız. Hala da ulaşamıyorum. Seninle mi?" diye sordu.

Yakın arkadaş oldukları bilinen Murat Dalkılıç ise Eser Yenenler'i koruyarak; "Biraz geç yattık ya. Evet evet bende kaldı. İçeride uyuyor. Ben ona söylerim" diyerek cevap verdi.

Berfu Yenenler, şaşkına döndüğü o anlarda Dalkıçıl'ı sıkıştırmaya devam etti; "Onu uyandırabilir misin?" sorusu üzerine ne söyleyeceğini şaşıran şarkıcı; "Ya kızım deli misin? Benimle beraber. Ne olacak" diyerek art arda karşı atağa geçerek Berfu'yu eşini uyandırma fikrinden vazgeçirdi.

Şok içinde telefonu kapatan Berfu Yenenler ise sonunda eşine dönerek "Erkekler kapatılsın" ifadelerini kullandı.

"SOKAKTA HERKES YÜZÜME GÜLÜYOR"

Berfu Yenenler'in şaka yaptığı bu videoyu yayınlanmasının ardından viral olan videoya şaka mağduru Murat Dalkılıç da yorum yapmayı ihmal etmedi. Şarkıcı; "Abiii yolda insanlar yüzüme yüzüme gülüyo" diyerek bir kez daha gülümsetti.

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.