Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müslüm Gürses hayranlarını sevindirecek haber: Hiç duyulmamış şarkıları geliyor!

Video>Magazin>Müslüm Gürses hayranlarını sevindirecek haber: Hiç duyulmamış şarkıları geliyor!
Arabesk müziğin efsane ismi Müslüm Gürses'in vefatından sonra gün yüzüne çıkmamış şarkılarından bazıları, "Tozlu Raflar" albümünde bir araya getirildi. Bu özel albümde Gürses'in orijinal sesi kullanılırken, şarkılardaki enstrüman kayıtları stüdyoda yeniden yapıldı.

Arabesk müziğin efsane ismi Müslüm Gürses'in korsan müzik piyasasından korumak için yıllar boyunca sakladığı eserler gün yüzüne çıktı. 

"Mahzendeki Şarkılar" albüm serisi kapsamında Müslüm Gürses'in 6 şarkısını ortaya koydu.

Beykoz Kundura'da düzenlenen tanıtım programında, Elenor Müzik'in sahibi Muhteşem Candan, "Mahzendeki Şarkılar" albüm serisinin yeni bölümünü, Müslüm Gürses'in vefatının 11. yılında hayranlarıyla buluşturduklarını açıkladı. Candan, "İlkine 2017'de başladığımız 'Mahzendeki Şarkılar' albüm serisinin yeni bölümüyle, 6 şarkıyı yeniden gün yüzüne çıkarıyoruz." dedi.

TÜRKİYE'DE BİR İLK OLDU

Müzik şirketi sahibi Candan, yeni albümdeki şarkıların Müslüm Gürses'in hologram görüntüsü eşliğinde sahneye taşınacağını belirtirken, "Dünyada bunun örnekleri yapılıyor. Bugün aramızda olmayan ve çok özlediğimiz Müslüm Gürses'i bu şekilde izlemek, sanırım Türkiye'de bir ilk oldu." şeklinde konuştu.

Projenin yürütücü yapımcısı Emre Tuzla ise titizlikle hazırladıkları lansmanın alışılagelmiş bir lansman yönteminin dışına çıkarak ve teknolojiyi kullanarak misafirlere özel sürprizler hazırladıklarını söyledi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar