Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ne düşündüğünüze, ne istediğinize dikkat edin! 14 Haziran Cuma günlük burç yorumları 

Mavi Kadın>Burç yorumları>Ne düşündüğünüze, ne istediğinize dikkat edin! 14 Haziran Cuma günlük burç yorumları 

Bugün gergin etkiler söz konusu olsa da güzel bir kavuşum da gözüküyor. Saat 18:30 civarında Güneş ve Merkür İkizler burcunda kavuşuyor. Bu yüzden düşündüklerimize, içimizden geçenlere ve güzel olana odaklanmalıyız. İşte 14 Haziran Cuma günlük burç yorumları 

Ne düşündüğünüze, ne istediğinize dikkat edin! 14 Haziran Cuma günlük burç yorumları 

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Aslında bugün biraz gergin etkiler söz konusu ancak oldukça güzel bir kavuşum da var. Saat 18:30 civarında Güneş ve Merkür İkizler burcunda kavuşuyor, Merkür Güneş’in kalbinde de denir bu görünüme. Bu nedenle düşündüklerimize, içimizden geçirdiklerimize, söylediklerimize dikkat edip, güzel olana ve istediğimiz şeylere odaklanma zamanındayız. Çizebilir, yazabilir, istediklerinizi sesli bir şekilde ifade edebilir, dua edebilir, meditasyon yapabilir içinizden nasıl geliyorsa o şekilde davranabilirsiniz. Unutmayın söz büyüdür, ne zaman gerçekleşeceğini bilemeyiz. 

14 Haziran Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Günlük rutinleriniz, işleriniz, her zaman su gibi akan konularda bazı aksaklıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz Sevgili Koçlar. Birlikte çalıştığınız kişilerle de bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz, birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Akşam saatlerini ise yakın çevrenizle geçirip kelimelerin gücünü en güzel şekilde değerlendirmeyi unutmayın.

14 Haziran Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan iletişiminizde ya da hayatınızdaki kişiyle olan iletişiminizde biraz gerilebilirsiniz bugün Sevgili Boğalar. Hayal gücünüzü de ön plana çıkartmakta, kullanmakta zorlanabilirsiniz, günün pek de keyifli olmadığını düşünebilirsiniz. Yalnız akşam saatleri özellikle maddi konular açısından sizi oldukça destekleyecek, isteklerinize odaklanın.

14 Haziran İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Evinizle, yaşam alanınızla ilgili gündemlerinizde bugün pek yüzünüz gülmeyebilir Sevgili İkizler. Ailenizle ya da ebeveynlerinizle zıtlaşabilirsiniz, gayrimenkullerinizle ilgili konularda bazı terslikler ortaya çıkabilir. Akşam saatlerinde ise hayatınızın genelini etkileyecek kararlara, planlara, isteklere, hayatınızı güzelleştirmeye odaklanın.

14 Haziran Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Bugün ticaret, eğitim, medya, iletişimle ilgili konularda biraz zorlanabilirsiniz Sevgili Yengeçler. İletişim sorunları, aksaklıklar yaşayabilirsiniz, işler beklediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Ama aynı zamanda özellikle akşam saatlerini maneviyata, meditasyon, dua gibi çalışmalara ayırması gereken burç siz olacaksınız. Ruhunuzu ferahlatabilirsiniz bu akşam.

14 Haziran Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Maddi ve finansal konular, gelir gider dengeniz, bütçenizle ilgili zorlanabileceğiniz bir gün Sevgili Aslanlar. Kendinizi pek de değerli hissetmeyebilirsiniz ya da değer verdiğiniz kişiler tarafından bazı hayal kırıklıkları da yaşayabilirsiniz bugün. Hayalleriniz, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, bulunduğunuz ortamlarla ilgili istekleriniz için bu akşamı kullanın.

14 Haziran Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Sevgili Başaklar, bugün fazla hassas olabilirsiniz, en küçük bir şeyi bile üzerinize alınma potansiyeliniz mevcut. Hayatınızın geneli tıkanmış, hedeflerinize ulaşmanız zorlaşmış gibi de hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili bir şeyleri değiştirmek için uygun bir gün değil. Ancak kariyerinizde, iş hayatınızda kendinizi nerede görmek istiyorsanız bu akşam onu hayal edin bol bol.

14 Haziran Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Bugün psikolojik olarak kendinizi çok iyi hissetmeyebilirsiniz Sevgili Teraziler. Kalabalıklardan uzak durmak, biraz kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz ki bu size iyi de gelir. Kendinizi çok zorlamayın bugün. Vizyonunuz, gitmek istediğiniz ülkeler, varsa akademik ya da hukukla ilgili kariyer hedefleriniz, almak istediğiniz eğitimlere odaklanabilirsiniz akşam saatlerinde.

14 Haziran Akrep Koç ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Sosyalleşmek için yaptığınız planlar, yeni ortamlarda bulunma istekleriniz için bugün biraz zorlu Sevgili Akrepler. Belki arkadaşlarınızla yaptığınız planlar aksayabilir ya da hayalleriniz size fazla ulaşılmaz gibi de görünebilir. Ancak yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınız, alacak verecek durumlarınız için akşam saatlerinin güzel etkisini kullanmayı unutmayın.

14 Haziran Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Kariyerinizle ilgili konular bugün biraz canınızı sıkabilir Sevgili Yaylar. İş ortamı gergin olabilir, üsleriniz ya da patronlarınızla uğraşmanız gerekebilir. Beklediğiniz işler, raporlar gecikebilir ya da siz yetiştiremeyebilirsiniz. Akşam saatleri ise ilişkilerinizin tamamı, birlikteliğiniz, evliliğinizle ilgili ne dilersen dile benden diyor, bekarsanız da güzel bir ilişki isteyebilirsiniz.

14 Haziran Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Yurt dışı bağlantılı tüm konular, akademik ya da hukuki süreçler, eğitimlerle ilgili gün genelinde zorlanmanız oldukça muhtemel Sevgili Oğlaklar. İnandığınız konular ya da hayata bakış açınızla ilgili de bazı sınamalar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza odaklanmak, hayatınızı daha kolay ve verimli hale getirmek, birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizi iyileştirmek için akşam sizi destekliyor.

14 Haziran Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Yatırımlarınız, bankalarla olan süreçleriniz, vergiler, alacak/verecek durumları, ortaklı kazanımlarınızla ilgili süreçleriniz bugün pek sizin beklediğiniz şekilde ilerlemeyebilir Sevgili Kovalar. Borçlarınızla gelirlerinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. 

14 Haziran Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Bugün evliliğiniz, birlikteliğiniz, tüm ilişkileriniz konusunda kendinizi gergin hissedebilirsiniz Sevgili Balıklar. Ortaklıkla ilgili konularınız, anlaşmalar, danışmanlıklar, sözleşmeler vs. varsa gündeminizde bunlarla ilgili de zorlanabilirsiniz. Ev almak, yuva kurmak, köklenmek, ailenizle ilişkilerinizi iyileştirmek gibi istekleriniz varsa da akşam saatlerini kullanmayı unutmayın.
 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...