12 Ağustos 2022, Cuma 09:15

Nida Büyükbayraktar kimdir?

Nida Büyükbayraktar kimdir?

Petek Dinçöz'le evlenecek olan işletmeci Nida Büyükbayraktar kimdir?

Pazartesi günü evlencekleri iddia edilen şarkıcı ve manken Petek Dinçöz ile Türkiye'nin eğlence sektmrünün önemli isimlerinden Nida Büyükbayraktar en çok merak edilen isimler arasına girdi.

NİDA BÜYÜKBAYRAKTAR KİMDİR?

Nida Büyükbayraktar eğlence sektöründe işletmeci kimliği ile bulunan bir isimdir. 2011 yılında Metro Turizm'in Ege Bölge Müdürü olarak çalışıyordu. Hatta bu yıllarda Libya'dan Türkiye'ye tahliye edilen vatandaşların yurda gelişlerini organize eden isimlerin başında yer almış ve hatta o günleri şu sözlerle anlatmıştı:

''Afet Koordinasyon Merkezi’nden Metro Turizm’e haber geliyor. Galip Öztürk, büyük patrona. Bunun üzerine biz, İzmir’den Marmaris’e hareket ettik. Ekipte benimle, yönetimden olan, Münür Birgül, Osman Usta İbrahimoğlu ve Murat Pak vardı. İzmir’den 15 kişi gittik. Marmaris’ten takviye ettik. Her şey saat gibi işledi. Devletin gücü müthiş. Bir kere ilk gün bakanlarımız, bürokratlar hep oradaydı. Görmen gerek abla. İnsanlar tir tir titriyordu. Bir mucize gerçekleşmişti sanki. Uçakla gelenler, Dalaman Havaalanı’ndan, deniz yolu ile gelenler Marmaris Limanı’ndan alınıp, herkes yaşadığı, ailelerinin bulunduğu yerlere teslim edildi. Tek tek sağlık kontrollerinden geçildi. Karınları doyuruldu. Çoğu beş yıldızlı otellerde ağırlandı. Biz dokuz günde 10.500 kişinin 81 ile dağılımını yaptık. 2000 sefer..''

 

Etiketler : petek dinçöz nida büyükbayraktar nida büyükbayraktar kimdir

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT