Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Pınar Altuğ'dan seçim bayraklarına 'deprem' isyanı

Mavi Kadın>Magazin>Pınar Altuğ'dan seçim bayraklarına 'deprem' isyanı

Çocuklar Duymasın’ın Meltem’i oyuncu Pınar Altuğ sosyal medya hesabından yol üzerinde gördüğü parti bayraklarını paylaşarak sitem etti. Altuğ'un, "Şunlara harcanan parayla deprem bölgelerine neler neler yapılırdı" şeklindeki isyanına takipçilerinden destek geldi. 

Pınar Altuğ'dan seçim bayraklarına 'deprem' isyanı

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak belediye seçimleri için sokakların parti bayraklarıyla donatılmasına isyan etti. 

SEÇİM BAYRAKLARINA SİTEM 

Pınar Altuğ yolda gördüğü seçim bayraklarının videosunu sosyal medya hesabı üzerinden "Şu seçim bayraklarına vs harcanacak masraf bütün partiler için söylüyorum, şunlara harcanan parayla deprem bölgelerine neler neler yapılırdı. Çok üzgünüm yani gerçekten üzgünüm hale bak. Buna harcanan ödenek, deprem bölgesine gitse, ihtiyacı olanlara gitse ne güzel olur di mi?" diyerek sitem etti.

Pınar Altuğ'dan seçim bayraklarına 'deprem' isyanı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...