Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada altın görmek ne anlama gelir? Rüyada altın takmak, altın bulmak ne demek?

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada altın görmek ne anlama gelir? Rüyada altın takmak, altın bulmak ne demek?

Rüyalar bilinçaltımızın uykuda görsel olarak dışavurumu olsa da, bazen çok istediğimiz ya da olmasını hiç istemediğimiz şeyleri de rüyalarımızda görürüz. Rüyada altın görmek genel olarak maddiyata dayalı bir istek, arzu gibi gözükse de her rüyanın kendi içerisinde farklı anlamları vardır. Rüyada altın görmek ne demek? Rüyada altın takmak, altın bulmak ne anlama gelir? Altın rüyaları tabirlerini Mavi Kadın editörü hazırladı.

Rüyada altın görmek ne anlama gelir? Rüyada altın takmak, altın bulmak ne demek?

Rüyalar, ufacık detaylarla bile büyük anlam farklılıkları gösterebiliyor. Rüyada altın görmek ise altını nasıl ve ne şekilde gördüğümüze bağlı olarak değişiyor. Genel anlam olarak parasal konuları aydınlatan altın rüyaları, altının bir çok çeşidi ile farklılaşıyor ve anlam içeriğini değiştiriyor. Rüyada altın görmek en çok merak edilen rüya tabirleri arasındadır. Peki rüyada altın görmek ne demek? Rüyada altın bulmak ne anlama gelir? A'dan Z'ye rüyada altın görmek ile ilgili tüm rüya yorumlarını editörümüz derledi. 

Bu içerikteki konu başlıkları: 

 • Rüyada altın görmek ne demek?
 • Rüyada çeyrek altın görmek ne anlama gelir?
 • Rüyada altın yüzük görmek ne demek?
 • Rüyada altın takmak yorumu
 • Rüyada altın yüzük takmak ne anlama gelir?
 • Rüyada altın takmak, bulmak ne demek?
 • Rüyada altın kolye görmek, takmak, bulmak
 • Rüyada altın bilezik görmek
 • Rüyada altın almak ne demek?
 • Rüyada altın sikke görmek
 • Rüyada altın külçe görmek
 • Rüyada altın bozdurmak
 • Rüyada altın çalmak
 • Rüyada altın küpe görmek
 • Rüyada altın küpe kaybetmek

RÜYADA ALTIN GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada altın görmek, genel itibari ile hayırlı bir anlama sahiptir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağı, huzurlu ve mutlu günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır.  Böylelikle rüyada altın görmek, bolluk, bereket ve refahı simgeler. Bazı yorumlara göre ise rüyada altın görmek, yaşanacak olan sağlık sorunlarının ve maddi kayıpların işaretçidir. Aynı zamanda rüyada altın görmek devlet daireleri ile ilgili hayırlı haberler alınacağını da göstermektedir.

RÜYADA ÇEYREK ALTIN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada çeyrek altın görmek çok hayırlı yorumlara sahiptir. Rüya sahiplerinin tüm borçlarından ve ödemelerinden çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağının ve geçirmiş olduğu zor günleri arkasında bırakacağının işaretçisidir. 

RÜYADA ALTIN YÜZÜK GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada altın yüzük görmek, rüya sahibinin kadın ya da erkek olmaasına göre farklılık gösterir. Rüyayı gören kişi kadın ise, bu rüya saygınlık ve sevgi dolu bir yaşam olarak yorumlanır. Rüya sahibi erkek ise, bu rüya kötülük ve aşağılanmayı temsil eder.

RÜYADA ALTIN TAKMAK YORUMU

Rüyada altın takmak, rüya sahibinin tüm borçlarından kurtulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin başkalarına takacak kadar mal varlığının olacağını temsil eder. Borçlardan, dertlerden, huzursuzluklardan kurtulmak şeklinde yorumlanır. 

RÜYADA ALTIN BULMAK NE DEMEK?

Rüyada altın para bulmak, rüya sahibinin hayırlı işler yapacağı ve hayırlı haberler alacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi bekarsa; yakında evleneceği ya da evlenme teklifi edeceği- alacağı, evliyse de bebek müjdesi alacağı şeklinde tabir edilir. 

Rüyada altın görmek ne anlama gelir? Rüyada altın takmak, altın bulmak ne demek?

RÜYADA ALTIN KOLYE GÖRMEK

Rüyada altın kolye görmek, yakın zaman içerisinde hayırlı bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi çevresi tarafından sevilip sayılan ve takdir gören biridir. Kendisini kötü yollardan, belalardan, kötülüklerden uzak tutmaya çalışır. Aynı zamanda rüya sahibinin adaletsizlikler karşısında sessiz kalmadığını da gösterir. Rüyasında altın kolye gören kişinin, hayırlı bir haber alacağı ve geçmişteki sıkıntılarından kurtulup, huzurlu bir hayat yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

RÜYADA ALTIN KOLYE TAKMAK

Rüyada altın kolye takmak, rüyayı gören kişiye doğru bir kötülüğün geldiğini fakat rüya sahibinin bu kötülüklerden hayırlı bir şekilde kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin iyilik yapan, başkaları için kötü  düşünmeyen bir insan olduğunu gösterir. 

RÜYADA ALTIN KOLYE BULMAK

Rüyada altın kolye bulmak, rüya sahibinin gerçek hayatta yaşadığı kötülüklerin, olumsuzların tersine döneceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, kişinin gerçek hayatında olumsuz gibi gördüğü işlerin, olayların, durumların tam tersi bir biçimde hayırlı olarak sonuçlanacağına delalet eder. 

Rüyada altın görmek ne anlama gelir? Rüyada altın takmak, altın bulmak ne demek?

RÜYADA ALTIN BİLEZİK GÖRMEK

Rüyada altın bilezik görmek, rüya sahibinin düzenli bir gelir elde edeceği yeni bir iş kapısının habercisidir. Aynı zamanda rüya sahibine büyük bir miras kalacağı şeklinde de yorumlanır. Bir başka yorum ise rüyayı gören kişinin kısa sürede evleneceği yönündedir.  Eğer ki rüyayı gören kişi bekar bir erkekse, bu rüya aynı zamanda sıkıntıya girmek, maddi olarak zor durumda kalmak anlamına da gelebilir. 

RÜYADA ALTIN ALMAK NE DEMEK?

Rüyada altın almak, rüya sahibinin eğer ki sağlık sorunları yaşıyorsa, sağlığının iyi yönde gideceği şeklinde yorumlanır. Tedavisürecinde alınacak olan güzel haberlere delalet eder. 

RÜYADA ALTIN SİKKE GÖRMEK

Rüyada altın sikke görmek maalesef yaşanacak olan olumsuz olayların habercisidir.Rüyada altın sikke görmenin iki yorumu vardır. İlki yaşanacak olan sağlık sorunlarını gösterirken, ikinci tabir ise gizlenmiş, gizli kalmış herhangi bir sırrın aniden ortaya çıkacağının göstergesidir. 

RÜYADA ALTIN KÜLÇE GÖRMEK

Rüyada altın külçe görmek, rüya sahibinin elinden para çıkacağı anlamına gelir. Rüyada görülen külçeler ne kadar büyükse kaybedilecek, elden gidecek mal varlığının ya da paranın da o kadar büyük olacağı şeklinde yorumlanır. 

RÜYADA ALTIN BOZDURMAK

Rüyada altın bozdurmak, rüya sahibinin maddi olarak zor duruma düşeceği şeklinde tabir edilir. Fakat harcanılan ya da elden çıkarılan bu para aynı zamanda sağlık sorunları için harcanması muhtemeldir. Dolayısıyla rüyada altın bozdurmak, rüya sahibinin maddi olarak zor duruma düşeceğini gössterse de sağlığına kavuşacağı anlamına da gelir. 

RÜYADA ALTIN ÇALMAK

Rüyada altın çalmak, kötü bir tabire sahip gibi dursa da, hayırlı bir yoruma işaret eder. Rüya sahibinin gerçek hayatta hak ettiği, uğruna çalışıp didindiği bir amacı gerçekleştireceğine, terfiyi alacağına, duasını çok istediği bir konuda duasının kabul olunacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA ALTIN KÜPE GÖRMEK

Rüyada altın küpe görmek, rüya sahibinin gelirinde artış olacağına, gerçekleşmesini istediği amaçlarının gerçek olacağına ve hayatındaki hemen her şeyin yolunda gideceği şeklinde yorumlanır. Rüyada altın küpe görmek, rüyayı gören kişinin maddi gücünün artmasının yanı sıra, manevi olarak da güçleneceğini temsil eder. 

RÜYADA ALTIN KÜPE KAYBETMEK

Rüyada altın küpe kaybetmek, rüyayı gören kişinin maddi bir kayıpla karşı karşıya geleceğini gösterir. Aynı zamanda bu rüya uyarıcı bir nitelik taşır. Rüya sahibi, maddi kayıplar yaşamamak için biraz daha dikkatli olmalı ve maddi konular ile ilgili adım atacağı her konuda mutlaka bir bilene danışmalıdır.

Kaynak : Mavi kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir?
Rüyada felç olduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder. Kişinin çok çalışkan ve azimli biri olduğunu gösteren bu rüya, başarı, sağlık ve mutluluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çok fedakarlık yaptığını ve bu fedakarlıkların karşılığını alacağını gösterir. Rüyada felç olduğunu görmek birçok farklı anlama gelir. Rüyada felç görmek, felç olduğunu görmek, başkasının felç olduğunu görmek tabirleri ve diğer detaylar: 
Rüyada ameliyat olmak ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada ameliyat olmak ne anlama gelir?
Rüyada ameliyat olmak, oldukça hayırlı tabir edilen rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin gerçek hayatında yaşadığı sağlık problemlerinin düzeleceğine işaret eder. Uzun ve mutlu bir hayat yaşanacağının habercisidir. Bu rüya gizlenen sırların ortaya çıkacağını, geçmişte yapılan yanlışlardan pişman olunacağını temsil eder. Rüyada ameliyat olmak birçok farklı anlama sahiptir. Rüyada ameliyat olmak, kalp ameliyatı olmak, burun ameliyatı olmak, ameliyat izi görmek tabirleri ve diğer detaylar: 
Rüyada sınava girmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada sınava girmek ne anlama gelir?
Rüyada sınava girmek, özellikle sınav stresi yaşandığı zamanlarda çok görülen rüyalardan biridir. Bu rüya, sınava girecek olan kişilerin endişe ve stresini işaret eder. Rüya sahibinin hayatının dönüm noktasında olduğunu ve önemli bir karar almak zorunda olduğunu gösterir. Yeni başlangıçların habercisidir. Rüyada sınava girmek birçok farklı anlama gelir. Rüyada sınava girmek, yazılı sınava girmek, sözlü sınava girmek, sınava geç kalmak tabirleri ve diğer detaylar:
Sonraki Haber Yükleniyor...