Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne demek? Rüyada eski sevgiliyle barışmak, konuşmak ne anlama gelir?

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada eski sevgiliyi görmek ne demek? Rüyada eski sevgiliyle barışmak, konuşmak ne anlama gelir?

Rüyada eski sevgiliyi görmek genelde duyulan özlemi yansıtır. Peki rüyada eski sevgiliyi görmenin çok farklı tabirleri vardır. Rüyada eski sevgiliyi görmek, rüyada eski sevgiliyle barışmak, rüyada eski sevgiliyle konuşmak ne anlama gelir? Rüyada eski sevgiliyi görmenin manasıyla ilgili tüm rüyü tabirlerini Mavi Kadın editörü derledi.

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne demek? Rüyada eski sevgiliyle barışmak, konuşmak ne anlama gelir?

Hızlı erişim: 

 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE KARŞILAŞMAK NE DEMEK?
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ ÖPMEK ANLAMI
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE KONUŞMAK TABİRİ NEDİR
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE GÖRÜŞMEK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE BARIŞMAK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE GEZMEK NE DEMEK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE KAVGA ETMEK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYE SARILMAK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN MESAJ ATTIĞINI GÖRMEK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ ARAMAK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE EVLENMEK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN BAŞKASI İLE EVLENDİĞİNİ GÖRMEK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN AĞLADIĞINI GÖRMEK
 • RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE NİŞANLANDIĞINI GÖRMEK

 

Rüyada eski sevgiliyi görmek, birçok kişiye göre eski sevgiliyi özlemenin sonucudur. Rüyada eski sevgiliyi görmek, maddi sorunlardan, aile hayatındaki huzura kadar bir çok farklı anlam içerebilir. Rüyada eski sevgiliyi görmek ile ilgili tüm tabirler sizlerle. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada eski sevgiliyi görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında bir birlikteiği yoksa, yeni bir birlikteliğe işaret eder. Kişinin karşısına beklemediği anda hayırlı bir kısmet çıkacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi evliyse ya da bir ilişkisi varsa, bu durum kişinin evliliğinde yaşayacağı problemlere ve anlaşmazlıklara delalet eder. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE KARŞILAŞMAK

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak, kişinin sonunu düşünmeden yapacağı bir iş ya da değişiklik şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin, ailesi ve çevresinin hoşuna gitmeyecek işler yapacağını işaret eder. Bu rüya, aileyle yaşanacak olan anlaşmazlık ve problemlerin habercisidir. 

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne demek? Rüyada eski sevgiliyle barışmak, konuşmak ne anlama gelir?

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ ÖPMEK

Rüyada eski sevgiliyi öpmek, rüya sahibinin önğne çıkan fırsatları görmediği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin aile yaşantısına önem vermediğine işaret eder. Rüyada eski sevgilisini öptüğünü gören kişi, ailesine karşı herhangi bir eylemde buluınacak ve bu eylem ailesinin hiç hoşuna gitmeyecektir. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE KONUŞMAK

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, rüya sahibinin geçmişe özlem duyduğunun işaretidir. Rüya sahibi bekarsa, eski sevgilisiyle tekrar barışacağı, evliyse de eşiyle arasında sorunlar meydana geleceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin gerçek hayatında değişiklikler aradığına delalet eder. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE GÖRÜŞMEK

Rüyada eski sevgiliyle görüşmek, rüya sahibinin gerçek hayatında birlikteliği olduğu kişiyle sorunlar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kişinin eski sevgilisine geri dönebileceğine de işaret eder. Rüya sahibinin maddi olarak sıkıntı yaşayacağının, borç sahibi olacağının da habercisidir. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE BARIŞMAK

Rüyada eski sevgili ile barışmak, rüya sahibi bekarsa, hayırlı bir kimseyle tanışıp evleneceği şeklinde yorumlanır. Evli kişilerin bu rüyayı görmesi çok da hayırlı tabir edilmez. Kişinin evliliğinde yaşanacak olan problemlere, geçmişte yaşanmış konuların tekrar gün yüzüne çıkmasını işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin eskiden tanıdığı birinden güzel bir haber alacağı şeklinde de yorumlanır. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE GEZMEK

Rüyada eski sevgiliyle gezmek, rüya sahibinin yaşayacağı mutlu ve güzel günler olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibinin istediklerine, amaçlarına kavuşacağına delalet eder. 

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne demek? Rüyada eski sevgiliyle barışmak, konuşmak ne anlama gelir?

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE KAVGA ETMEK

Rüyada eski sevgili ile kavga etmek, tersine dönen bir rüyadır. Rüya sahibinin evli değilse hayırlı bir kısmet bulacağı, evliyse de evliliğinin çok mutlu ve huzurlu süreceğine işaret eder. Rüyada eski sevgilisiyle kavga eden kişi, mutlu ve çok güzel bir evlilik hayatı yaşayacaktır. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYE SARILMAK

Rüyada eski sevgiliye sarılmak, rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sorunlara delalet eder. Bu rüya, kişinin yaşayacağı maddi zorluklara karşı önlem alması için haberci bir rüya niteliğindedir. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN MESAJ ATTIĞINI GÖRMEK

 Rüyada eski sevgiliye mesaj atmak, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak yapacağı hatalar şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin eski ilişkisine tekrar başlamak için atacağı adımları işaret eder. Aynı zamanda bu rüya,kişinin iş hayatında yapacağı haytalara ve bunun sonucunda yaşayacağı maddi problemlere delalet eder. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ ARAMAK

Rüyada eski sevgiliyi aramak, rüya sahibinin geçmişe duyduğıu özlemin bir işaretidir. Rüya sahibi eski ilişkisini ya da sevgilisini değil, eskiden yaşadığı günleri özlemektedir. Kişinin gerçek hayatında sıkıldığının, heyecan eksikliği yaşadığının ve rutin bir hayat yaşamaktan ötürü duyduğu rahatsızlığa işaret eder. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE EVLENMEK

Rüyada eski sevgili ile evlenmek, rüya sahibinin evli ya da bekar olmasına göre farklı tabir edilmiştir. Rüya sahibi bekarsa, bu rüya onun  işinde yaşayacağı güzel olaylara, fırsatlara ve girişimlere işaret eder. Rüya sahibinin karşısına yeni fırsatlar çıkacaktır. Eğer rüyayı gören kiş ievliyse, rüya sahibinin borçlarının artacağı, maddi olarak zor duruma düşeceği şeklinde yorumlanır. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN  BAŞKASI İLE EVLENDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle evlendiğini görmek; evli kişiler için gerçek hayatında yaşayacağı mutluluk şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibi sıkıntısız günler yaşayacak, başındaki sorunlardan kurtulacaktır. Rüya sahibi bekarsa, bu rüya kişinin yakın zamanda hayırlı bir kısmetle evleneceği şeklinde yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin aile içerisinde hastalıklar yaşanacağına işaret etmektedir. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN AĞLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında yaşayacağı sorunlar şeklinde yorumlanır. Bu sorunların çok büyük olmadığını, rüya sahibinin bu sorunların üstesinden geleceğini işaret eder. Kişi gerçek hayatında güzel şeyler yaşayacak, manevi olarak ferahlığa kavuşacaktır. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE NİŞANLANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada eski sevgili ile nişanlandığını görmek, rüya sahibi bekarsa hayırlı bir kısmet, evlilik olarak yorumlanır. Rüya sahibinin evli olduğu durumda ise, aile içerisinde yaşanacak sorunların ortadan kalkacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin beklemdeiği bir anda alacağı sevndirici bir haber olarak da yorumlanır. Kişinin iş hayatında gerçekleşmeye başlayan ufak başarılarına delalet eder. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Rüyada öldüğünü görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada öldüğünü görmek ne anlama gelir?
Rüyada öldüğünü görmek, rüya sahibinin geçmişte yaptığı işlerden dolayı yaşadığı pişmanlığı gösterir. Kişinin yanlış ve kötü arkadaşlar edindiği temsil eder. Pişmanlık duymaya, vicdan azabı çekmeye ve yapılan kötü işlere tövbe etmeye delalet eder. Rüyada öldüğünü görmek birden çok tabire sahiptir. Rüyada öldüğünü görmek ne anlama gelir, tabutunu görmek, birini öldürmek tabiri nedir? İşte ölümle ilgili rüya tabirleri...
Rüyada yeşil yılan görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada yeşil yılan görmek ne anlama gelir?
Rüyada yeşil yılan görmek, düşman ve rakip anlamına gelir. Kişinin dost zannettiği insanlardan göreceği zararı ifade eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı rüyalardandır. Rüyada yeşil yılan görmek, yeşil yılandan kaçmak, yeşil yılanla konuşmak tabirleri ve diğer detaylar: 
Rüyada dere görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada dere görmek ne anlama gelir?
Rüyada dere görmek, rüya sahibinin kurduğu hayallerini ve gerçekleştirmek istediği amaçlarını ifade eder. Kişinin azmi sayesinde tüm hayallerinin er ya da geç gerçekleştireceği şeklinde tabir edilmiştir. Ruyada dere görmek, maddi olarak zenginleşmeye, borçları ödemeye ve sağlık sorunlarından kurtulmaya delalet eder. Rüyada dere görmek, derede yüzdüğünü görmek, derenin taştığını görmek tabirleri ve diğer detaylar yazımızda.
Sonraki Haber Yükleniyor...