Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada yağmur görmek ne demek? Rüyada yağmurda ıslanmak, sağanak yağmur, yağmurda yürümek anlamları

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada yağmur görmek ne demek? Rüyada yağmurda ıslanmak, sağanak yağmur, yağmurda yürümek anlamları

Yağmur, rahmetin ve bereketin sembolü olarak bilinmektedir. Bu nedenle rüyada yağmur görmek hayırlı olarak tabir edilmiştir. Peki rüyada yağmur görmek ne anlama gelir? Yağmurda ıslandığını görmek, evin içine yağmur yağdığını görmek, yağmur suyu görmek, kırmızı yağmur rüyada ne anlama gelir? Rüyada yağmur görmenin tüm tabirleri…

Rüyada yağmur görmek ne demek? Rüyada yağmurda ıslanmak, sağanak yağmur, yağmurda yürümek anlamları

Hızlı erişim: 

 • Rüyada yağmur yağdığını görmek
 • Rüyada yağmurda ıslanmak
 • Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek
 • Rüyada her yere yağmur yağdığını görmek
 • Rüyada yağmurda yürüdüğünü görmek
 • Rüyada yağmur altında ıslandığını görmek
 • Rüyada evin içine yağmur yağdığını görmek
 • Rüyada yağmur suyu görmek
 • Rüyada yağmurun üstüne yağdığını görmek
 • Rüyada yağmur altında koşmak
 • Rüyada kırmızı yağmur yağdığını görmek

Yağdığı her yere bereket ve yaşam götüren yağmuru rüyada görmek oldukça hayırlıdır. Maddi olarak kazancı, manevi olarak ise içsel huzuru temsil eden yağmurun tüm tabirlerini Mavi Kadın editörümüz derledi. 

RÜYADA YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada yağmur yağdığını görmek, kederden kurtulmak, iç huzura ermek ve geniş rızka kavuşmak şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin çabaladığı konularda istediği başarıyı sağlayacağına delalet eder. Bu rüya özellikle kişinin iş hayatında yaşayacağı güzel günlerin ve başarıların habercisidir. Rüya sahibinin, güzel işlere imza atacağının ve çevresi tarafından saygı duyulan biri haline geleceğinin göstergesidir.

Rüyada yağmur görmek ne demek? Rüyada yağmurda ıslanmak, sağanak yağmur, yağmurda yürümek anlamları

RÜYADA YAĞMURDA ISLANMAK

Rüyada yağmur altında ıslandığını görmek, hastalıkların geçeceği ve sağlığa kavuşulacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi hastalıklardan kurtulup sağlığına kavuşacaktır. Aynı zamanda sahip olduğu korkulardan, üzüntülerden ve endişelerden sıyrılacak ve rahat bir yaşam sürecektir. Bu rüya, rüya sahibinin kötü huylarını terk edeceği şeklinde yorumlanır. Kişinin iş hayatında yapacağı yatırımları işaret eeder. 

RÜYADA SAĞANAK YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada sağanak yağmur görmek, rüya sahibinin korku ve endişelerinden kurtulup ferahlığa kavuşacağın işaret eder. Kişinin küs olduğu kişilerle barışacağına, maddi olarak iyileşmeler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin borcu varsa, borçlarından kurtulacağı, borcu yoksa da iş hayatında güzel başarılar sağlayacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada yağmur görmek ne demek? Rüyada yağmurda ıslanmak, sağanak yağmur, yağmurda yürümek anlamları

RÜYADA HER YERE YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada her yere yağmur yağdığının görülmesi hayırlı tabir edilmiştir. Rüya sahibi için önemli olan,  gerçekleşmesinin imkansız olduğu bir şeyin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanmıştır. Beklenmedik sevinçlere, umulmayan başarılara delalet eder. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak gelişeceğini temsil eder. 

RÜYADA YAĞMURDA YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada yağmurda yürüdüğünü görmek çok hayırlı olarak tabir edilmiştir. Rüya sahibinin çektiği sıkıntılardan ve sahip olduğu hastalıklardan kurtulacağının işaretidir. Rüyada yağmur altında yürümek, kişinin maddi sorunlarından kurtulacağına ve refah içerisinde yaşayacağına delalet eder. Kişinin korkularından, üzüntülerinden kurtulacağına, hayatında yeni bir döneme gireceği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada yağmur görmek ne demek? Rüyada yağmurda ıslanmak, sağanak yağmur, yağmurda yürümek anlamları

RÜYADA YAĞMUR ALTINDA ISLANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada yağmur altında ıslanmak hayırlı ve hayırsız olarak iki şekilde tabir edilmiştir. Rüya sahibinin yakın zamanda üzüntülü bir haber alacağı şeklinde yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya kişinin maddi sıkıntılarından kurtulacağının da bir işaretçisidir. Rüya sahibinin aile hayatında iyileşmeler yaşayacağı ve iş hayatında da kazanç sağlayacağı şeklinde tabir edilir. 

RÜYADA EVİN İÇİNE YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada evin içine yağmur yağdığını görmek bereket şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibi eğer yağmurun kendi evine yağdığını görmüşse, bu durum hanesine bolluk ve bereket geleceğini temsil eder. Eğer ki yağmurun başka evlere de yağdığını görmüşse, bu durum çevresi tarafından mutlu bir haber alacağına işarettir. Rüya sahibinin yakın zamanda maddi kazanç sağlayacağına da delalet eder. 

Rüyada yağmur görmek ne demek? Rüyada yağmurda ıslanmak, sağanak yağmur, yağmurda yürümek anlamları

RÜYADA YAĞMUR SUYU GÖRMEK

Rüyada yağmur suyu görmek, rüya sahibinin herhangi bir konudaki bitmiş olan ümidi şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibi ümidini kestiği konuyu tekrar gün yüzüne çıkartacaktır. Bu rüya, kişinin huzuruna, maddi refahına ve hayra işarettir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibi eğer bir yolculuğa çıkacaksa, bunun erteleneceği anlamına da gelir. 

RÜYADA YAĞMURUN ÜSTÜNE YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada yağmurun bir tek rüya sahibinin üzerine yağması, çok hayırlı tabir edilmiştir. Rüya sahibinin yaptığı her işte başarılı olacağı, girdiği her işten de alnının akı ile çıkacağı şeklinde yorumlanmıştır. Kişinin iş hayatında maddi olarak büyük gelir sağlayacağına delalet eder. Manevi olarak da rüya sahibinin ferahlık içerisinde olacağına işaret eder. 

RÜYADA YAĞMUR ALTINDA KOŞMAK

Rüyada yağmur altında koşmak, genellikle rüya sahibinin gerçek hayatında görmezden geldiği bir sorununu temsil eder. Rüya sahibinin çektiği sıkıntılardan çok bunaldığı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı maddi sorunlara ve ailevi problemlere delalet eder. 

RÜYADA KIRMIZI YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kırmızı yağmur yağdığını görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda çok mutlu olacağı haberler alacağına delalet eder. Kişinin hayatında yaptığı değişikliklerin ve çabaladığı şeylerin ona hayırlı bir şekilde geri döneceğine işaret eder. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...