Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada fare görmek ne demek? Rüyada fare kovalamak, ölü fare, büyük fare anlamları...

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada fare görmek ne demek? Rüyada fare kovalamak, ölü fare, büyük fare anlamları...

Rüyada fare görmek olumlu ya da olumsuz anlamlar taşıyabilir. Rüyada büyük fare görmek ne demektir? Rüyada birden çok fare görmenin anlamı nedir? Rüyada fare kovalamak, yakalamak, ölü fare, canlı fare, minik fare görmek nasıl tabir idilir? Fare görmekle ilgili tüm rüya tabirlerini Mavi Kadın editörü derledi.

Rüyada fare görmek ne demek? Rüyada fare kovalamak, ölü fare, büyük fare anlamları...

Hızlı erişim: 

Rüyada canlı fare görmek ne anlama gelir?
Rüyada minik fare görmek ne demek?
Rüyada büyük fare görmek nasıl yorumlanır?
Rüyada çok fare görmek tabiri nedir?
Rüyada hamster görmek anlamı nedir?
Rüyada evin içinde fare görmek ne anlama gelir?
Rüyada fare öldürmek ne demek?
Rüyada ölü fare görmek anlamı nedir?
Rüyada beyaz fare görmek ne demek?
Rüyada siyah fare görmek tabiri nedir?
Rüyada fare ısırması ne anlama gelir?
Rüyada fare yakalamak ne demek?
Rüyada fare kovalamak anlamı nedir?
Rüyada lağım faresi görmek anlamı nedir?
Rüyada fındık faresi görmek tabiri nedir?

Fare rüyalarının çeşitli anlamları vardır. Fare çok sevilen bir hayvan olmasa da rüyadaki anlamı her zaman olumsuz değildir. Kimi yorumlara göre rüyada fare görmek yakın bir tanıdık tarafından ihanete uğramaktır. Kimi yorumlara göre ise hane içine bir düşman girmesine ve aileye zarar vereceğine yorulur. Kimi rüya yorumcularına göre ise dolandırılmak, kandırılmak, maddi manevi kayba uğramak anlamlarına gelir.

RÜYADA CANLI FARE GÖRMEK NE ANLAMA GELİR

Rüyada canlı fare görmek tanıdık birinden gelecek hiç beklenmedik bir davranışa işaret eder. Bu kişi hane içinden olabileceği gibi hane dışından da olabilir. Rüyasında canlı fare gören biri beklemediği bu davranış karşısında soğukkanlılığını korumalıdır. Rüyada canlı fare görmenin bir başka yorumu da yolculuklara çıkılacağının işaretidir. 

RÜYADA MİNİK FARE GÖRMEK

Rüyada minik fare görmek küçük maddi kayıplar olacağına yorulur. Hane içinde harcamalara dikkat edilmeli, borç yapmamaya çalışılmalıdır. Minik fare rüyası bir uyarı niteliğindedir. Bir başka yoruma göre ise küçük fare görmek bekarlar için izdivaç, evliler için ortaklık, yeni girilen ortamlar demektir.

RÜYADA BÜYÜK FARE GÖRMEK

Rüyada büyük fare görmek yakın birisi tarafından zarar uğratılacağı ya da kötü davranışa maruz kalacağına işaret eder. Bir başka yoruma göre ise kişinin güç kazanacağı, yenilmeyeceği, kandırılamayacağı anlamları taşır. Rüyada büyük fare görmek maddi kayıp yaşanacağına da yorulabilmektedir.

 Rüyada fare görmek ne demek? Rüyada fare kovalamak, ölü fare, büyük fare anlamları...

RÜYADA ÇOK FARE GÖRMEK

Rüyada çok fareyi bir arada görmek bolluk ve bereket anlamına gelir. Fareler daima fazla gıdanın olduğu yerlerde yaşadığı için çoklu fare rüyası hanede maddi kazancın artacağı anlamına gelir. Çok fare görmek pozitif anlamlı bir rüyadır.

RÜYADA HAMSTER GÖRMEK

Rüyada hamster görmek kişinin maddi ve manevi kısmetinin açılacağını, başladığı işlerden güzel neticeler alacağını işaret eder. Hamster rüyası gören kişinin yaşamında bolluk, bereket artacak, emek verdiği işlerde başarı yakalayacak ve yükselecek demektir.

RÜYADA EVİN İÇİNDE FARE GÖRMEK NE ANLAMA GELİR

Rüyada ev içinde fare görmenin bir anlamı hane içinde evlilik çağında biri varsa evleneceğine işaret eder. Bu rüya yapılacak evliliğin pek mutlu olmayacağı ve hane içinde sıkıntılara yol açacağına yorulur. Bir başka yoruma göre hanede birinin haksız yollarla kazanç elde etmesidir. Evde fare görmek aile içinde saklanan bir sırrın meydana çıkması ve konuşulması anlamına da gelebilir.

Bu rüyayı gören kişinin gelebilecek kötülüklerden ailesini koruması gerekir.

Rüyada fare görmek ne demek? Rüyada fare kovalamak, ölü fare, büyük fare anlamları...

RÜYADA FARE ÖLDÜRMEK

Rüyada fare öldürmek kişinin kısa süreli ruhsal bir bunalıma gireceği anlamını taşır. Rüyasının yorumu; kişinin yaşamından bazı kişileri çıkarması gerekeceği, bu durum onu başta üzse de sonradan kötü insanlardan uzaklaşmasının hayırlı olduğunu görmesini sağlar.

RÜYADA ÖLÜ FARE GÖRMEK

Rüyada ölü fare görmek olumlu anlamlar taşır. Arkasından kuyu kazan kişilerden kurtulup refaha ulaşacağı ve huzura kavuşacağının işaretidir. Rüyadaki ölü fare kötülüklerin sona ermesi manasındadır.

RÜYADA BEYAZ FARE GÖRMEK

Rüyada beyaz renkte fare görülmesi iyilik göreceğine yorulur. Kişinin düşmanlarından kurtulacağı, zarar göreceği bir durumdan sıyrılacağı anlamları taşır. Eğer rüyasında beyaz fare gören kişi evli değilse pek hayırlı olmayan bir ilişki yaşayacağı işaret edilmiştir.

Rüyada fare görmek ne demek? Rüyada fare kovalamak, ölü fare, büyük fare anlamları...

RÜYADA SİYAH FARE GÖRMEK

Rüyada siyah fare görülmesi kişinin hızlı davranmazsa zarar ve kötülük göreceğine işaret eder. Kişi iş yaşamında ya da sosyal ilişkilerinde olumsuz bir durum yaşamak üzeredir. En acil şekilde gereken önlemler alınmazsa kötü bir duruma düşebilir. Maddi manevi kayıplar, başarısızlıklar yaşayabilir.

RÜYADA FARE ISIRMASI

Rüyasında fare ısırdığını gören kişi rakipleri tarafından yenilgiye uğratılabilir. Maddi olarak büyük bir kayıp yaşayabilir. Bazı yorumlara göre ise rüyada fare ısırması kişinin doğru yoldan çıkması, aklının çelinmesi anlamlarındadır. Bu rüya kişilere zarar yaşamaması için bir uyarı niteliğindedir.

RÜYADA FARE YAKALAMAK

Rüyada fare yakalamak kişiye bir kötülük yapılacakken farkına varılacağı ve kötülüğün savuşturulacağı anlamını taşır. Kişi çevresinde dönen olayları fark edecek, zor duruma düşmesi engellenecektir. Rüyada fare avlamak kötü niyetli kişiler karşısında güç kazanılacağı manasındadır. Fare yakalamak ya da avlamak pozitif anlamlar taşır. Kişinin yaptığı kötülüklerin farkına varıp iyi, güzel bir yola girmesi anlamlarına da gelmektedir.

RÜYADA FARE KOVALAMAK

Rüyada fare kovalamak iyi bir şeylerin oluşması için çaba harcamak anlamındadır. Kişinin mutsuz evliliğini bitirerek mutluluğa ulaşması, kötü insanlardan uzaklaşması, başarısız olduğu bir işe son verip başka işlere yönelmesi demektir. Fare kovalama rüyası yeni başlangıçlar anlamına da gelmektedir.

RÜYADA LAĞIM FARESİ GÖRMEK

Rüyada lağım faresi görmek kötü niyetli bir erkekle karşılaşılmasının işaretidir. Lağım faresi rüyası gören kişi kadınsa kendini kandırmak isteyen bir erkek yaşamına girecektir. Eğer rüyayı gören kişi erkekse bir başka erkek tarafından dolandırıcılık, iftira, ihanet gibi hareketlere uğrayacaktır.

RÜYADA FINDIK FARESİ GÖRMEK

Rüyada fındık faresi görmek olumlu anlamlar taşır. Rüyayı gören kişi iyilik, mükâfatla karşılaşır. Rüyayı gören kişinin hayatında belirsiz görülen durumlar mutlulukla sonlanacak, düşmanlıklar son bulup dostluk artacak anlamları taşır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Işıl Bulur
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...