Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada kar görmek ne anlama gelir? Rüyada kar yağdığını görmek, kar seyretmek anlamı ne demek?

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada kar görmek ne anlama gelir? Rüyada kar yağdığını görmek, kar seyretmek anlamı ne demek?

Rüyada kar görmek, genel olarak olumlu bir anlam taşır. Temizliğin, masumiyetin ve huzurun simgesi kar ya da kar yağışını rüyada farklı şekillerde görebiliriz. Rüyada kar yağdığını görmek, rüyada kardan adam görmek ya da rüyada kar seyretmek ne demek? Rüyada evin içine kar yağdığını görmek ne anlama gelir? Her rüya bireysel bir deneyimdir ve imgelerine göre tabir edilir. Mavi Kadın editörü kar rüyalarıyla ilgili tüm yorumları derledi.

Rüyada kar görmek ne anlama gelir? Rüyada kar yağdığını görmek, kar seyretmek anlamı ne demek?

Hızlı erişim:

 • Rüyada kar görmek ne demek?
 • Rüyada kar yağdığını görmek anlamı?
 • Rüyada kar yemek ne anlama gelir?
 • Rüyada kar yığını görmek tabiri?
 • Rüyada evin içinde kar görmek ne demek?
 • Rüyada pencereden kar yağışı izlemek ne demek?
 • Rüyada lapa lapa kar yağdığını görmek ne demek?
 • Rüyada yaz mevsiminde kar yağdığını görmek ne anlama gelir?
 • Rüyada karda yuvarlanmak ne anlama gelir?
 • Rüyada kar fırtınası görmek ne demek?
 • Rüyada kar kürediğini görmek ne demek?
 • Rüyada kardan adam görmek ne demek?
 • Rüyada kar topu oynamak ne anlama gelir?

Hepimiz rüyalarımızda en az bir kere kar yağdığını, kartopu oynadığımızı ya da kar yağdığını görmüşüzdür. Rüyada kar görmek hayırlı tabir edilen rüyalar arasındadır. Genellikle bereket, hastalıktan kurtulmaya, üzüntüleri atlatmaya işaret olarak yorumlanır. Rüyada kar görmek ne demek? Rüyada kar topu oynamak, lapa lapa kar görmek, kar yağışını seyretmek anlamlarını Mavi Kadın editörü sizler için derledi. 

RÜYADA KAR GÖRMEK

Rüyada kar görmek hayırlı tabir edilmiştir. Bereket anlamına gelir. Hastalıklardan kurtulup, sağlığa kavuşmaya, hayırlı rızka , üzüntülerden kurtulup mutlu bir hayata başlangıç yapmaya işaret eder. Ancak rüyada yaz ayında kar yağdığının görülmesi ya da yazlık yerlerde kar yağdığının görülmesi hastalık ve yapılacak olan işlerin ertelenmesi şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada kar görmek ne anlama gelir? Rüyada kar yağdığını görmek, kar seyretmek anlamı ne demek?

RÜYADA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kış mevsiminde ya da soğuk bir yerde kar yağdığını görmek, hayır ve bereket şeklinde yorumlanır. Üzüntülerin ve sıkıntıların biteceği, mal mülk edinileceği ve mutlu bir hayat yaşanacağının işaretidir.  Kısacası  rüya sahibinin hayatının iyi anlamda değişeceğinin bir göstergesidir. Rüyada kar yağdığını görmek, hastalıkların biteceğine, kolayca sağlığa kavuşulacağına ve manevi olarak da iyileşmeye işarettir. Rüyada yağan kar; huzur ve mutluluğun temsilidir. 

RÜYADA KAR YEMEK 

Rüyada kar yemek, mutlu bir haber alınacağının işaretidir. Kişinin beklediği bir haberin ya da hiç beklemediği bir yerden hiç beklemediği bir haberi alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada yaz aylarında yenen kar; bereket, rızık ve iyilik anlamlarına gelir. Geçimin kolaylaşacağna, maddi anlamda büyük yüklerin ortadan kalkacağının işaretidir. Rüyayı gören kişi eğer kar yağarken kar yiyorsa; hayatına bolluk, bereket ve kolaylıklar gelecek demektir. Ayrıca iş hayatındaki olumlu gelişmelere de delalet eder. 

Rüyada kar görmek ne anlama gelir? Rüyada kar yağdığını görmek, kar seyretmek anlamı ne demek?

RÜYADA KAR YIĞINI GÖRMEK

Biriken karın bir yığın halinde rüyada görülmesi hayırlı olarak tabir edilmiştir.  Rüya sahibinin düşmanı varsa, düşmanından ve düşmanının yaptığı kötülüklerden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çözemediği bir sorunu ya da  üzüldüğü, kendine dert edindiği bir konu varsa, bu sorunlardan, dertlerden kurtulacağı işaret edilir. 

RÜYADA EVİN İÇERİSİNDE KAR GÖRMEK

Rüyada evin içinde kar görmek ya da evin içerisine kar yağdığının görülmesi, o eve bir musibetin ya da bir hastalığın geleceğinin işaretidir. 

Rüyada kar görmek ne anlama gelir? Rüyada kar yağdığını görmek, kar seyretmek anlamı ne demek?

RÜYADA PENCEREDEN KAR YAĞIŞI İZLEMEK

Rüyada pencereden kar yağışı izlemek, rüya sahibinin yaşadığı sorunları atlatacağına, üzüntülerin ve kederin artık son bulacağının bir işaretidir. 

RÜYADA LAPA LAPA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada her tarafı kaplayan şiddetli bir şekilde lapa lapa kar yağdığını görmek; rüya sahibinin geleceği şeklinde yorumlanır. Gelecekte elde edilecek olan bol kazanca, mutlu ve hayırlı bir ömre delalet eder. Rüyada lapa lapa kar yağılması, rüya sahibinin eline geçecek olan bol para şeklinde yorumlanır. 

RÜYADA YAZ AYINDA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada yaz ayında kar yağdığını görmek; rüya sahibinin beklenmedik şekillerde aksilik yaşayacağına delalet eder. Kişinin sonunu düşünmeden alacağı kararlara, bu kararlar sonucunda da daha sonradan pişman olacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyada yaz ayında kar yağdığını görmek, rüya sahibinin aşık olduğu kişiyle sorun yaşayacağını ya da ayrılacağını fakat sonrasında bundan pişman olacağına işaret eder. Yaz ayında kar yağdığının görülmesi, geç kalınan pişmanlıkların habercisidir. 

Rüyada kar görmek ne anlama gelir? Rüyada kar yağdığını görmek, kar seyretmek anlamı ne demek?

RÜYADA KARDA YUVARLANMAK

Rüyada karda yuvarlanmak, maddi anlamda rahatlamaya ve rızk bolluğuna delalet eder.  Sıkıntıya düşülen konularda rahatlık dönemine girileceğinin, kişinin dertlerinden uzaklaşıp hayatının mutlu ve rahat bir dönemine gireceğinin işaretidir. 

RÜYADA KAR FIRTINASI GÖRMEK

Rüyada kar fırtınası görmek, hem iyi hem de kötü tabirlere sahiptir. Bir yandan bolluk ve berekete, zenginliğe işaret ederken diğer yandan da rüya sahibinin hanesine gelecek olan hastalıkların habercisidir. Başarıya ulaşmak için kullanılan kaynakların ve kuvvetin elden gideceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kişinin özel hayatında yakın olduğu birisiyle arasının açılacağı anlamına da gelir. 

RÜYADA KAR KÜREDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada kar kürediğini görmek, kişinin son zamanlarda hayatında baş gösterecek olan değişimlerin habercisidir. Bu değişimler sayesinde kişi, içinde bulunduğu kötülüklerden kurtulacak, maddi ve manevi olarak yakınlarından destek alacaktır. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin hayatını iyi anlamda değiştirmeye çalıştığını da temsil eder. 

Rüyada kar görmek ne anlama gelir? Rüyada kar yağdığını görmek, kar seyretmek anlamı ne demek?

RÜYADA KARDAN ADAM GÖRMEK

Rüyada kardan adam görmek, iş hayatında yaşanılacak olan kötülüklerin habercisidir. Rüya sahibinin iş arkadaşlarından birinin yalan söyleyeceği ya da yalan söylemek için mecbur bırakılacağı anlamına gelir. 

RÜYADA KAR TOPU OYNAMAK

Rüyada kar topu oynamak, iyi anlamlı şekilde tabir edilmiştir. Kişinin hayatındaki kişilerde arasında karşılıklı olarak sevginin, saygının ve merhametin artacağının göstergesidir. Rüyada kartopu oynamak, kişinin kazancının helal yollardan elde edeceğine, kazanılan rızkın sevdikleri arasında paylaşacağına delalet eder. Ayrıca rüyada kartopu oynamak, kişinin kazancının, mutluluğunun aile içerisindeki huzurunun artacağı şeklinde yorumlanmıştır. 

Tüm rüya tabirleri için tıklayınız

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...