Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada trene binmek ne anlama gelir? Rüyada tren görmek, tren yolcuğu, treni kaçırmak ne ne demek?

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada trene binmek ne anlama gelir? Rüyada tren görmek, tren yolcuğu, treni kaçırmak ne ne demek?

Rüyada trene binmek sevindirici haberler alınacağına yorulan, olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Tren sembolü rüyada çeşitli şekillerde görülebilir. Treni uzaktan görmek, hızlı trene binmek, tren yolculuğu yapmak, raydan çıkmış tren, treni kaçırmak, trende birini görmek gibi çeşitli ayrıntıların tüm tabirleri yazımızda yer almaktadır.

Rüyada trene binmek ne anlama gelir? Rüyada tren görmek, tren yolcuğu, treni kaçırmak ne ne demek?

Hızlı erişim: 

 • Rüyada trene binip gitmek ne anlama gelir?
 • Rüyada tren vagonuna binmek ne demektir?
 • Rüyada trende olduğunu görmek neye işaret eder?
 • Rüyada trene binmek ve inmek ne demektir?
 • Rüyada trene binmek için koşmak hangi anlamdadır?
 • Rüyada hızlı trene binmek 
 • Rüyada tren yolculuğu yapmak ne demektir?
 • Rüyada uzakta tren görmek
 • Rüyada treni kaçırmak neye işaret eder?
 • Rüyada tren istasyonu görmek nedir?
 • Rüyada raydan çıkmış tren görmek
 • Rüyada trende birisini görmek
 • Rüyada tren görmek ne demektir?

Rüyada trene binmek sıkıntıları geride bırakmak, kötü zamanları aşmak anlamındadır. Rüyada tren sembolü güzel, müjdeli haber şeklinde yorumlanır. Rüyasında trene bindiğini gören kişi maddi manevi tüm sıkıntıları aşacak, düzenli bir hayata kavuşacak, yeni başlangıçlar yapacak demektir. Başka tabirlere göre ise tren rüyası gören kişi yolculuk yapacak, misafir olacaktır. Trene binme rüyası yaşamda yeni gelişmelerin olacağına işaret eder. İşte Rüyada tren görmek, trene binme, trenden inmek, treni kaçırmak ve diğer trenle ilgili rüya tabirleri... 

Rüyada trene binmek ne anlama gelir? Rüyada tren görmek, tren yolcuğu, treni kaçırmak ne ne demek?

RÜYADA TRENE BİNİP GİTMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada trene binip gittiğini gören kişi art arda sevindirici haberler alacak demektir. Bu rüyayı gören kişinin hanesinde çok güzel bir gelişme yaşanacaktır. Bekâr kişilerin evlenmesi, iş arayanların iş bulması, borcu olanların borçlarını bitirmeleri gibi anlamlara yorulur. Rüyada trene binip gitmenin tabirlerinden biri de kişinin çok istediği bir şeye kavuşmasıdır.

RÜYADA TREN VAGONUNA BİNMEK

Rüyada vagon görmek daha önce gidilmeyen bir yere gidileceği anlamındadır. Rüyada tren vagonuna bindiğini gören kişi uzun bir yola gidecek demektir. Tren vagonuna binme rüyası kişinin çok sevdiği biriyle uzun bir aradan sonra tekrar karşılaşıp görüşmesi şeklinde de tabir edilmektedir.

RÜYADA TRENDE OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada trende olduğunu görmek maddi kazancın artacağı ya da işte yükselme anlamındadır. Trende olduğunu rüyasında gören kişi en kısa zamanda hayalindeki maddiyata kavuşacaktır. Bu rüya rahat, konforlu bir yaşam süreceğinin, darlık çekmeyeceğinin işaretidir.

RÜYADA TRENE BİNMEK VE İNMEK

Rüyada trene binmek ve sonrasında inmek ayrılma anlamındadır. Yaşamda bir şeyleri bırakma, emekli olma, işten ayrılma, boşanma, şehirden taşınma, ilişkinin sona ermesi, arkadaşlığın bitmesi anlamlarındadır. Bu rüyanın anlamı kişinin bakış açısına göre olumlu da olabilir olumsuz da. Her bitiş nihayetinde yeni başlangıçlar müjdelemektedir.

Rüyada trene binmek ne anlama gelir? Rüyada tren görmek, tren yolcuğu, treni kaçırmak ne ne demek?

RÜYADA TRENE BİNMEK İÇİN KOŞMAK

Rüyada trene binmek için koşmak acil bir haber almaktır. Hiç beklenmedik yerden gelecek bu haber oldukça sevindiricidir. Trene binmek için koştuğunu gören kişinin yaşamında güzel gelişmelerin olacağının ve maddi manevi yükselişe geçeceğinin işaretidir.

RÜYADA HIZLI TRENE BİNMEK

Rüyada hızlı trene binmek emek verilen konularda büyük başarı yakalanacağı manasındadır. Kişinin elde ettiği başarılarla saygınlık kazanacağına, mevkisini yükselteceğine işaret edilmektedir. Bir başka tabire göre ise rüyasında hızlı trene bindiğini gören kişi mal varlığını arttıracak, yüksek gelir elde edecektir.

RÜYADA TREN YOLCULUĞU YAPMAK

Rüyada tren yolculuğu yapmak aile ve arkadaş çevresinde çok mutlu olunacağına işaret eder. Kişi kuracağı ya da kurduğu aile hayatında istediği mutluluğu yakalayacak ve sosyal çevresinde sevilen, aranan biri olacaktır.

RÜYADA UZAKTA TREN GÖRMEK

Rüyada uzakta tren görmek kişinin hayal kırıklığına uğrayacağı anlamındadır. Trenin uzaktan kendisine doğru geldiğini gören kişinin ise ters giden işlerinin düzelip mutluluğa ve feraha kavuşacağı manası çıkartılabilir.

Rüyada trene binmek ne anlama gelir? Rüyada tren görmek, tren yolcuğu, treni kaçırmak ne ne demek?

RÜYADA TRENİ KAÇIRMAK

Rüyada treni kaçırmak zor bir dönemin gelmekte olduğunun işaretidir. Trenin kaçması maddi anlamda kişinin bazı borçlara girmesi, alacaklarını alamaması, ödemelerini gerçekleştirememesi ya da bazı fırsatları kaçırması anlamlarına gelebilir.

RÜYADA TREN İSTASYONU GÖRMEK

Rüyada tren istasyonu görmek kimi tabirlere göre şikâyet almak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi çevresi tarafından dışlanacak, şikâyet edilecektir. Bu rüyayı gören pot kırmaktan, dedikodu yapmaktan, yalan ve kötü konuşmaktan kaçınmalıdır. Rüyada tren istasyonu görmenin başka bir tabiri ise zenginleşme anlamındadır. Kişi yeni mallar edinerek servetini arttıracak, yeni girişimlerde bulunacaktır.

RÜYADA RAYDAN ÇIKMIŞ TREN GÖRMEK

Rüyasında raydan çıkmış tren gören kişi çevresinde hiç onaylamayacağı bir kişi ile karşılaşabilir. Rahatsız edici tavırlı bu kişiden uzaklaşmalı, onu hayatına dâhil etmemelidir. Raydan çıkan tren rüyası görmek kişileri uyarıcı bir rüyadır.

RÜYADA TRENDE BİRİSİNİ GÖRMEK

Rüyada trende birisini görmek kişinin çevresinden birinin kendisine çok faydası dokunacağı, elinden tutacağı anlamındadır. Yardım görmek, korunmak, kollanmak manalarına gelen bu rüyayı gören kişi göreceği yardımla sıkıntılarını aşacaktır.

RÜYADA TREN GÖRMEK

Rüyada tren görmek yükselme anlamı taşır. Rüyayı gören kişi işyerinde iyi bir mevkiye gelecek, öğrenciyse yüksek başarı elde edecek, bekâr biriyse yeni bir ortama ayak atacak, çok iyi bir kısmetle karşılaşacak demektir. Rüyada tren görmek bulunduğu yerden daha iyi bir yere geçme anlamı taşır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Işıl Bulur
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...