Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada kedi görmek ne demek neye işaret eder? Rüyada kedi neyi sembolize eder?

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada kedi görmek ne demek neye işaret eder? Rüyada kedi neyi sembolize eder?

Rüyada kedi görmenin anlamı gören kişiye ve rüyadaki diğer sembollere göre değişir. Rüyada kedi görmek neye işaret eder?Rüyada birden çok kedi görmek, kedi sevmek, kedi yakalamak anlamı nedir? Siyah kedi, hasta kedi rüyası ne demek? Rüyada kedi sevmek, beslemek yorumu nedir? Kedi ile ilgili tüm rüya tabirlerini Mavi Kadın editörü derledi.

Rüyada kedi görmek ne demek neye işaret eder? Rüyada kedi neyi sembolize eder?

Hızlı erişim: 

 • Kedi rüyası neye yorulur, neye işaret eder?
 • Rüyada kedi sevmek ne demek?
 • Rüyada kedi beslemek ne anlama gelir?
 • Rüyada yeni doğmuş kedi yavruları görmek
 • Rüyada yavru kedi görmek ne anlama gelir?
 • Rüyada saldırgan kedi görmek yorumu
 • Rüyada kedi ısırdığını görmek ne demek?
 • Rüyada hasta kedi görmek ne demek?
 • Rüyada yaralı kedi görmek anlamı
 • Rüyada kara kedi görmek ne demek?
 • Rüyada beyaz kedi görmek ne demek?
 • Rüyada sarı kedi görmenin anlamı
 • Rüyada kedi yakalamaya çalışmak ne demek?
 • Rüyada kedi doğurmak
 • Rüyada ölü kedi görmek
 • Rüyada dişi kedi görmek
 • Rüyada erkek kedi görmek
 • Rüyada birden çok kedi görmek ne demek?

Rüya tabirleri rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu duruma göre değişse de genel anlamda simgesel olarak yorumlanabilmektedir. Rüyada kedi görmenin çok farklı yorumları yapılmaktadır. Bu yorumlar rüyanın ayrıntılarına göre başka başka anlamlar taşır. Görülen her rüyayı hayra yormak gerekir. Kedi rüyası da pozitif anlamlar taşır. Kedi rüyası görmek ile ilgili tüm yorumları aşağıda bulabilir, yukarıdaki hızlı erişim ile istediğiniz rüya tabiri yorumuna ulaşabilirsiniz.

KEDİ RÜYASI NEYE YORULUR?

Kedi rüyası hem olumlu hem olumsuz anlamlar içerir. Olumsuz yorumlara göre rüyadaki kedi, kadın düşman ve kötü haber demektir. Yakınınızda bulunan, kötülük yapmak isteyen bir kadınla ilgili olumsuz haberler alabilirsiniz. Kedi rüyası rüyayı gören kişinin hayatında hastalık, üzülecek bir durum ortaya çıkması anlamına da gelebilir. Bazı yorumlar ise hanede yaşayanlar arasında huzursuzluk, anlaşmazlık olacağına işaret eder. 

Rüyada kedi görmek ne demek neye işaret eder? Rüyada kedi neyi sembolize eder?

RÜYADA KEDİ SEVMEK

Rüyada kedinin sevilmesi zarar görmeniz muhtemel olan bir konuda badireyi atlatmanız, tehlikeyi geçmeniz anlamındadır. Gerçek hayatta kedi seven biriyseniz başarıya ulaşacağınız, işlerinizde yükseleceğiniz manasındadır. Gerçek hayatta kedi sevmeyen biriyseniz rakibinize yardımcı olacağınız anlamına gelir. Sevilen kedinin sokak kedisi olması toplu içinde mükâfat alacağınızı, ev kedisi ise hanede mutlu bir haber alınacağına işaret eder.

RÜYADA KEDİ BESLEMEK

Rüyada kedi beslemek hizmetçi ya da işlerinizi gören kimselerle ilgili sorun yaşayacağınıza yorulur. Bu kişilerle ilgili hiç ummadığınız hareketlere veya konuşmalara tanık olabilirsiniz.

Çocuk sahibi olmak isteyen biri rüyasında kedi beslerse hayırlı bir erkek çocuğu olacaktır. Bir işyerinde çalışansanız yükseleceğiniz, yöneticiniz tarafından maddiyatla ödüllendirileceğiniz manasına gelir.

RÜYADA YENİ DOĞMUŞ KEDİ YAVRULARI GÖRMEK

Rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu görmek belirli aralıklarla ufak miktarlarda para alacağınıza işaret eder. Eğer rüyada yeni doğan kediler sağlıklıysa haneye girecek para bereketlidir. Yeni doğmuş fakat sağlığı kötü olan ya da ölen yavru kediler maddi kayba işaret eder. Hane içinde ufak da olsa maddi anlamda bir sarsıntı yaşanabilir. 

RÜYADA YAVRU KEDİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyadaki yavru kediler çocukları simgeler. Hanede çocuk varsa hakkında güzel bir gelişme olacağına yorulur. Hanede çocuk olmayanlar için rüyada yavru kedi görmek monotonluktan çıkmak, yeni, farklı durumlar yaşanabileceğine işarettir. Evlenmek isteyen bir genç kızın rüyasında yavru kedi görmesi çevresi tarafından onaylanacak ve çok mutlu olacağı bir evlilik yapacağı anlamına gelir.

Rüyada kedi görmek ne demek neye işaret eder? Rüyada kedi neyi sembolize eder?

RÜYADA SALDIRGAN KEDİ GÖRMEK

Rüyada kendi kedinizin size ya da başkasına saldırdığını gördüyseniz sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. Yabancı bir kedinin size ya da başkasına saldırdığını görüyorsanız çok rahat bir yıl geçireceksiniz demektir. Çevrenizde size tehdit oluşturan olumsuzluklardan uzak duracağınız, etkilenmeyeceğiniz zamanlar geçireceğinize işarettir.

RÜYADA KEDİ ISIRDIĞINI GÖRMEK

Rüyada bir kedi tarafından ısırılıyorsanız risk almanız halinde yaşamınız olumlu anlamda değişecektir. Fırsatların ayağınıza geldiği ve sizin bunu değerlendirmeniz gerektiği anlaşılmalıdır. Rüyada başka biri kedi tarafından ısırılıyorsa harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Borca girmemeli ve bütçenizi aşacak harcamalardan kaçınmalısınız.

RÜYADA HASTA KEDİ GÖRMEK

Rüyada hasta kedi görmek para kaybı olacağına yorulur. Kedinin hastalığı çok ağırsa hiç beklenmedik yüksek meblağ bir borç çıkacağı, hafifse minik ödemeler olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada hasta kedinin iyileştiğini görmek miras, ikramiye gibi hiç beklenmedik bir para geleceğinin işaretidir.

RÜYADA YARALI KEDİ GÖRMEK

Rüyada yaralı kedi görmek hayali görülen bir durumun gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi kadınsa evlatla ilgili bir hayal gerçekleşecektir. Rüyayı gören kişi erkek ise maddi bir hayal gerçek olacak demektir.

RÜYADA KARA KEDİ GÖRMEK

Kara kedi rüyası şans getiren müjdeli bir haber alacağınızın işaretidir. Rüyada kara kedi görmek hakkınızda dedikodu yayan birinden kurtulacağınız ve artık onun hakkınızda olumsuz haberler yaymasının mümkün olmadığı anlamına gelir.

RÜYADA BEYAZ KEDİ GÖRMEK

Rüyada beyaz kedi görmek bereket ve bolluğun işaretidir. Beyaz kedi mutluluk ve sevinç sembolüdür. Rüyada görülen beyaz kedinin gözleri maviyse çevrenizdeki olumsuz bakışlardan sakınmak için mutlaka nazar boncuğu takmanız gerektiği anlamı çıkar.

Rüyada kedi görmek ne demek neye işaret eder? Rüyada kedi neyi sembolize eder?

RÜYADA SARI KEDİ GÖRMEK

Sarı kedi rüyası özgürleşeceğiniz manasındadır. Bu özgürleşme maddi olarak bir borçtan kurtulma, emekli olma ya da sizi sıkıntıya sokan bir konudan kurtulma anlamındadır. Sarı kedi görmek huzura kavuşacağınıza, sıkıntıları geride bırakacağınıza işaret eder.

RÜYADA KEDİ YAKALAMAYA ÇALIŞMAK

Rüyada kedi yakalamak için uğraşmak kişinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Yapılan işlerin karşılığının alınacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına, rakiplerin önüne geçileceğine yorulur. Rüyada kedi kaçıyor, siz kovalıyorsanız günlük yaşamda ya da iş yaşamında beklenmedik fırsatlar elde edilecektir.

RÜYADA KEDİ DOĞURMAK

Rüyada kedi doğurduğunuzu görmek korku ve endişelerinizi simgeler. Sizi sıkıntıya sokan durumlara bakış açınızı değiştirmeniz gerektiği, korku ve endişenizin aslında gereksiz olduğu bu rüya ile anlaşılabilir. Bir başka yoruma göre ise kedi doğurmak hanede veya yakın çevrede bir ölüm haberinin alınacağına işaret eder.

RÜYADA ÖLÜ KEDİ GÖRMEK

Ölü kedi rüyası görmek bilinçaltınızda kendinizi suçladığınız anlamına gelebilir. Bazı düşünce ve davranışlarınızda değişiklik yapmaya gerek duyabilirsiniz. Ayrıca ölü kedi görmenin bir diğer anlamı hırsızlık yapan birinin ifşa olacağına yorulur.

RÜYADA DİŞİ KEDİ GÖRMEK

Rüyada dişi bir ev kedisi gördüyseniz evdeki yardımcınızın bir ihanetine şahit olacaksınız demektir. Rüyada gördüğünüz dişi kedi sokak kedisiyse ev dışından bir dedikodu alacağınıza yorulur. Dişi kedinin hamile olması ise beklenmedik misafire işaret eder.

RÜYADA ERKEK KEDİ GÖRMEK

Rüyada erkek kedi görmek çeşitli sözel hakaretlere (dil şakası, dalga geçmek, iftira atılması, dedikodunuzun yapılması) uğrayacağınız anlamına gelir. Erkek kedi rüyasının başka bir anlamı da hesap kitap işlerinizin karışacağı, maddi dengenizin bozulacağıdır.

RÜYADA BİRDEN ÇOK KEDİ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada birden çok kedi görmek kalabalık bir ortama gireceğinize işarettir. Düğün, toplantı, cenaze, cemiyet gibi çok sayıda insanın bulunduğu bir yerde olacağınız ve beklenmedik haberler alacağınız bu rüya ile simgelenmiş olabilir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Işıl Bulur
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
2 Görüş
tuğçe 23 Şubat 2024 - 18:14
rüyada kara kedi görünce gerçekten iyi bir şey oluyor..
arzu23 Şubat 2024 - 18:13
rüyamda ne zaman kedi görsem güzel bir haber alırım..evde de 3 tane kedim var..
Sonraki Haber Yükleniyor...