Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada erkek çocuk görmek ne demek? Rüyada erkek çocuk doğurmak, sevmek, emzirmek anlamı...

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada erkek çocuk görmek ne demek? Rüyada erkek çocuk doğurmak, sevmek, emzirmek anlamı...

Rüyada erkek çocuk görmek genelde pozitif olaylar yaşanacağına işaret eder. Rüyada erkek çocuk görmek ne anlama gelir? Rüyada erkek çocuk doğurmak, sevmek, emzirmek, birden fazla erkek çocuğu görmek ne anlama gelir? Erkek çocuk rüyalarıyla ilgili tüm rüya tabirlerini Mavi Kadın editörü derledi.

Rüyada erkek çocuk görmek ne demek? Rüyada erkek çocuk doğurmak, sevmek, emzirmek anlamı...

Hızlı erişim: 

 • RÜYADA ERKEK ÇOCUK GÖRMEK
 • RÜYADA ERKEK ÇOCUK SEVMEK
 • RÜYADA BAŞKASININ ERKEK ÇOCUĞUNU SEVMEK
 • RÜYADA ERKEK ÇOCUK EMZİRMEK
 • RÜYADA ERKEK ÇOCUK SAHİBİ OLMAK
 • RÜYADA ERKEK ÇOCUK DOĞURMAK
 • RÜYADA ERKEK ÇOCUK YIKAMAK
 • RÜYADA ERKEK ÇOCUKLA GEZMEK
 • RÜYADA ERKEK ÇOCUĞU SIRTINDA TAŞIMAK
 • RÜYADA BİRDEN FAZLA ERKEK ÇOCUK GÖRMEK
 • RÜYADA KÜÇÜK ERKEK ÇOCUK GÖRMEK
 • RÜYADA BÜYÜK ERKEK ÇOCUK GÖRMEK

Rüyalar bilinçaltımızın bir yansımasıdır. Uyandıktan sonra görülen rüya hatırlanıyorsa “hayır olsun” demek gerekir. Böylelikle rüyalar ne getirecekse ya da neyi işaret ediyorsa en doğrusu ve en hayırlısının olacağı temenni edilir. Rüyada erkek çocuk görmek genel olarak olumlu anlamla ilişkilendirilir. Erkek çocuk rüyası görmenin pek çok anlamı olabilir. Görülen rüyanın ayrıntıları bu anlamları belirlemektedir. Rüyada erkek çocuk görmek ile ilgili tüm yorumları aşağıda bulabilir, yukardeki hızlı erişim ile istediğini rüya tabirine ulaşabilirsiniz. 

RÜYADA ERKEK ÇOCUK GÖRMEK NE DEMEK?

Çocuğu olmayan ve çocuk isteği olan kişiler rüyalarında erkek çocuk görürlerse bu rüya yakın zamanda çok güzel bir haber almaları ya da bir bebeğe kavuşma müjdesi vermektedir.

Erkek çocuk rüyası bekâr ya da çocuğu olan kişilerce görülüyorsa işlerin yolunda gideceği, istedikleri murada kavuşacakları müjdelenmektedir.

RÜYADA ERKEK ÇOCUK SEVMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada erkek çocuk sevmek hanede bolluk, bereket olacağı, maddi açıdan yeni fırsatlar oluşacağına işaret eder. Erkek çocuk sevme rüyası maddi kazancın yanı sıra çok güzel başlangıçlar yapma ve yeni ortamlara girme anlamına da gelir.

Rüyada erkek çocuk görmek ne demek? Rüyada erkek çocuk doğurmak, sevmek, emzirmek anlamı...

RÜYADA BAŞKASININ ERKEK ÇOCUĞUNU SEVMEK

Rüyada başka birinin erkek çocuğunu sevmek bekârlar için evlilik, evliler için hanede yeni bir haber ya da misafir anlamlarını taşır. Rüyasında başkasının erkek çocuğunu seven bekâr kişiler yakın zamanda istedikleri izdivacı gerçekleştireceklerdir. Çocuğu olan kişiler için ise hanede yeni bir bebek dünyaya geleceği ya da hiç beklenmedik ama çok sevindiren bir misafir geleceği müjdelenmektedir.

RÜYADA ERKEK ÇOCUK EMZİRMEK NE DEMEK?

Rüyada erkek çocuk emzirmek bir konuda fedakârlıkta bulunulacağı fakat karşılığının çok güzel bir şekilde alınacağının işaretidir. Bu karşılık yükselme, yeni bir mevki elde etme, maddi kazanç, takdir edilme, maddi ve manevi mükâfatlar olarak kendini gösterebilir.

RÜYADA ERKEK ÇOCUK SAHİBİ OLMANIN ANLAMI

Erkek çocuğu bulunmadığı halde rüyada erkek çocuğu var olduğu görülüyorsa kişinin hayatta bazı köklü değişiklikleri yaşayacağına yorulur. Bu rüya taşınma, evlenme, iş değiştirme, mezun olma, yeni ortamlara girme, çocuk sahibi olma gibi güzel değişimlerin kişiyi beklediğinin habercisidir.

RÜYADA ERKEK ÇOCUK DOĞURMAK

Rüyada erkek çocuk doğurduğunu görmek birinin aniden hastalanabileceği, vefat haberi alınabileceğine işaret eder. Bu rüyayı hamile biri görürse kız bebek dünyaya getirmesi söz konusu olabilir. Rüyada erkek çocuk doğduğunun görülmesi aile içinde anlaşmazlıklar çıkacağının belirtisi de olabilmektedir.

RÜYADA ERKEK ÇOCUK YIKAMAK NE DEMEK?

Rüyada erkek çocuk yıkamak rüyayı gören kişinin yaşına göre farklı yorumlanabilir. Yaşlı birisi bu rüyayı gördüğünde sağlık sorunları yaşayabilir. Genç biri gördüğünde hiç beklenmedik bir haber alacağına işaret eder.

RÜYADA ERKEK ÇOCUKLA GEZMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada erkek çocukla gezmek kişi için olumlu anlamlar taşır. Bahtının açılacağı, işlerinin yolunda gideceği, beklenilen haberlerin alınacağı, bereketin ve bolluğun fazla olduğu bir döneme girileceğinin işaretidir.

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞU SIRTINDA TAŞIMAK NE DEMEKTİR?

Rüyada erkek çocuk sırtta taşınıyorsa kişinin bazı sorunları sırtından atacağı, üzüntülü günleri geride bıraktığı ve ferah günlerin önünde açılacağına işaret eder.

RÜYADA BİRDEN FAZLA ERKEK ÇOCUK GÖRMEK

Rüyada birden fazla erkek çocuk görüldüyse beklenmedik bir yerden gelecek para, miras, iş teklifi, talip ya da mevkiye işaret eder.

RÜYADA KÜÇÜK ERKEK ÇOCUK GÖRMEK

Rüyada küçük yaşta bir erkek çocuk görmek minik üzücü olaylar yaşanabileceğine dikkat çeker. Bu olaylar çok önemli olmasa da günlük yaşamda oluşabilecek can sıkıcı durumlar olarak kendini gösterebilir.

RÜYADA BÜYÜK ERKEK ÇOCUK GÖRMEK NE DEMEKTİR

Rüyada büyük yaşta bir erkek çocuk görmek özel hayatta ya da iş hayatında bazı adımlar atılacağına yorulur. Kişi kendi inisiyatifiyle yeni işlere girişebilir, yeni insanlarla tanışmak için ortamlara girebilir ya da taşınma fikrini hayata geçirebilir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Işıl Bulur
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir?
Rüyada felç olduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder. Kişinin çok çalışkan ve azimli biri olduğunu gösteren bu rüya, başarı, sağlık ve mutluluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çok fedakarlık yaptığını ve bu fedakarlıkların karşılığını alacağını gösterir. Rüyada felç olduğunu görmek birçok farklı anlama gelir. Rüyada felç görmek, felç olduğunu görmek, başkasının felç olduğunu görmek tabirleri ve diğer detaylar: 
Rüyada ameliyat olmak ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada ameliyat olmak ne anlama gelir?
Rüyada ameliyat olmak, oldukça hayırlı tabir edilen rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin gerçek hayatında yaşadığı sağlık problemlerinin düzeleceğine işaret eder. Uzun ve mutlu bir hayat yaşanacağının habercisidir. Bu rüya gizlenen sırların ortaya çıkacağını, geçmişte yapılan yanlışlardan pişman olunacağını temsil eder. Rüyada ameliyat olmak birçok farklı anlama sahiptir. Rüyada ameliyat olmak, kalp ameliyatı olmak, burun ameliyatı olmak, ameliyat izi görmek tabirleri ve diğer detaylar: 
Rüyada sınava girmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada sınava girmek ne anlama gelir?
Rüyada sınava girmek, özellikle sınav stresi yaşandığı zamanlarda çok görülen rüyalardan biridir. Bu rüya, sınava girecek olan kişilerin endişe ve stresini işaret eder. Rüya sahibinin hayatının dönüm noktasında olduğunu ve önemli bir karar almak zorunda olduğunu gösterir. Yeni başlangıçların habercisidir. Rüyada sınava girmek birçok farklı anlama gelir. Rüyada sınava girmek, yazılı sınava girmek, sözlü sınava girmek, sınava geç kalmak tabirleri ve diğer detaylar:
Sonraki Haber Yükleniyor...