2021-10-20 00:10:08 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:28

Saça zarar vermeden dümdüz saçlara kavuşturan en iyi 9 saç düzleştirici

Saçlara hem zarar vermeden hem de hızlıca düzleştiren, en iyi saç düzleştirici markaları ve fiyatları…

Saça zarar vermeden dümdüz saçlara kavuşturan en iyi 9 saç düzleştirici

Kadınlar için evdeki en önemli ev aletlerinden biri de istisnasız saç düzleştirici makinesidir. Saç düzleştiricisi; saçlara zarar vermeden saçların daha güzel görünmesini sağlayan elektronik bir alettir. Saç düzleştirici aletler sayesinde her kadın kuaföre ihtiyaç duymadan evde kolaylıkla saçına şekil verebilir. Bu alet saçı düzleştirmekle birlikte aynı zamanda saça şekil vermeyi de sağlamaktadır.

Hem saçı yakmayan hem de en iyi düzleştiren bir saç düzleştirici modeli isteyenler saç maşası arayışına giriyorlar. Ancak hangi markayı almaları gerektiğini kestiremiyorlar. Piyasada her bütçeye uygun birçok markanın saç düzleştirici aleti mevcut. Bu markalardan saça zarar vermeden en iyi düzleştireni ve her bütçeye uygun olan saç maşası markalarını ve fiyatlarını sizler için derledik, buyurun birlikte okuyalım;

Saçı En İyi Düzleştiren 9 Saç Maşası Markası ve Fiyatları

Dyson Corrale Kablosuz Saç Düzleştirici

Dyson saç düzleştiricisi saçlara zarar vermeden saçı en iyi bir şekilde düzleştiren saç maşalarının ilk sırasında yer alır. Saçları aşırı ısı hazarından korur. Esnek bakır plakaları sayesinde saçları elektriklendirmeden şekillendirir. Düzleştirici başlığı sayesinde saç diplerine hacim verebilir ve saçın düz görünmesini sağlayabilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 3.460,00 TL’dir.

Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra Saç Düzleştirici

Remington saç düzleştiricisi, saça istenilen şeklin verilmesini sağlar. Uzun plakaları sayesinde bir kerede geniş saç tutamları alabilir ve birkaç dakika içinde saçınızı dümdüz yapabilirsiniz. Aynı zamanda saçın yumuşak, parlak ve canlı görünmesini de sağlamaktadır. Piyasadaki fiyatı 339,90 TL’dir.

Philips HP8361/00 ProCare Keratin Saç Düzleştirici

Philips saç düzleştirici, saça zarar vermeden saçın şekillenmesini sağlar. Yeni geliştirilmiş özel teknolojisi sayesinde saç yapısına göre ısı ayarı yapmanızı sağlar. Aynı zamanda seramik maplama plakası sayesinde de saçınızı tek seferde düzleştirmeniz mümkündür. Piyasadaki fiyatı 852,15 TL’dir.

Arzum AR5036 Superstar Saç Düzleştirici Fırça

Arzum saç düzleştirici fırçası özel teknolojisi sayesinde otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Cihazı açık unuttuğunuz zaman, cihaz kendisini yarım sonra otomatik olarak kapatır. Güçlü fanı sayesinde saçların elektriklenmesinin önüne geçer, saçların daha parlak ve ipeksi görünmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 199,90 TL’dir.

kanvasARTist Saç Şekillendirici Fön Tarağı one3589392s

kanvasARTist saç şekillendirici fön tarağı saçlara hacim vererek saçların düzleşmesini sağlar. 3 ayrı şekillendirme ısı ayarına sahiptir. Aynı zamanda saç kurutma makinelerinin aksine saç derisine yakın bir şekilde yerleştirilebilir. Piyasadaki fiyatı 119,90 TL’dir.

ONE STEP Saç Şekillendirici ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı ONE202101

One Step saç düzleştirici fön tarağı saçları saçlara asla zarar vermeden saçları düzleştirir. Oval tasarımı sayesinde saçları yumuşatır ve saçların hacimli görünmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 109,90 TL’dir.

Braun Satin Hair 7 Iontec Saç Düzleştirici ES2 ST710

Braun Satin Hair saç düzleştirici aleti, saçı düzleştirirken ortaya çıkan elektriklenme problemiyle mücadele eden bir teknolojiye sahiptir. Bu teknolojisi sayesinde saçların elektriklenmeden düzleşmesini sağlar. Yüksek ısıda saçları şekillendirirken, saçların kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar. Saçların kabarmasının önüne geçer ve saçlara parlaklık kazandırır. Piyasadaki fiyatı 899,00 TL’dir.

Grundig HS 5330 Seramik Keratin Kaplama İyonik Fonksiyonlu Saç Düzleştirici

Grunding saç düzleştirici keratin özelliğe sahip seramik plakalara sahiptir. Bu plakalar sayesinde saçlardaki elektriklenmeyi önler ve saçları düzleştirirken saçların zarar görmemesini sağlar. 8 ayrı sıcaklık kademeye sahip olup, saç tipinize göre istediğiniz ayarda çalıştırmanızı sağlar. Piyasadaki fiyatı 331,55 TL’dir.

Rowenta CF5820 Powerstraight Kablolu Düzleştirici Tarak 220-240 Volt – 1830006976

Rowenta saç düzleştirici tarak kıvırcık saçların bile dümdüz olmasını sağlar. Özel olarak tasarlanmış üçlü fırça ucu sayesinde en kabarık saçları bile kolay ve hızlı bir şekilde düzleştirir. Saçları kökünden yakalayarak, kökten uca dümdüz olmasını sağlar. Piyasadaki fiyatı 469,06 TL’dir.

 

Mavi Kadın