23 Eylül 2021, Perşembe 08:19

Saçı Hızlı Uzatan Şampuan Kullananların Yorumları Nasıldır

Saçı Hızlı Uzatan Şampuan Kullananların Yorumları Nasıldır

Sağlıklı, uzun, parlak ve mükemmel görünen saçlar… Kim istemez ki?  Saçların sağlıklı ve hızlı uzaması düzenli olarak saç bakımı ve saça uygun şampuan kullanmaktan geçer. Saçım çok zor uzuyor yahut saçımı kestirdim ama pişmanım diye üzülmenize gerek yok. Çünkü bazı şampuanlar saçlara bakım yapar ve saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Sizler için bu şampuanları kullanan kadın ve erkeklerin yorumlarını derledik.

Saç Uzatan Şampuanlar Kullananların Yorumları

Saçlarımı uzatmak için uğraşıyordum. Arkadaşlarım Elidor’un yeşil biotin şampuanını önerdi. Kullanmaya başladım. Hatta daha da etkili olması için şampuanın içerisine bazı yağ ve vitaminler ekledim. ( hint yağı, badem yağı bir de 8 adet doğum kontrol hapını ezerek katıyorum.) Elidor ve Restorex şampuanlarının saç uzatmada olukça iyi olduğunu düşünüyorum. Ama dediğim gibi şampuanın içerisine kattığım malzemelerle daha da desteklemiş oluyorum.

Uzun saçlara sahiptim ta ki kestirene kadar. Kestirdikten sonra anladım ki uzun saçımı çok seviyormuşum. . Saçlarımın hemen uzamasını istiyordum. Saçlarımı uzatmak için şampuan arayışına girdim. Araştırırken Resrorex adında bir şampuan dikkatimi çekti. 2 hafatdır kullanıyorum ve etkisini hemen gördüm, saçlarım uzamaya başladı. O kadar mutluyum ki size anlatamam. Herkese Restorex şampuanı tavsiye ediyorum.

Kıvırcık saçlarım var ve çok yavaş uzuyor. Saçım omuz hizamdaydı fakat bir an önce uzamasını istiyordum. Tavsiye üzerine Revox at kuyruğu şampuanını kullanmaya başladım. Yaklaşık 2 ay olacak ve neredeyse saçlarımın belime yaklaşmasına az kaldı. Çok çok mutluyum. Ve herkese şiddetle bu şampuanı öneriyorum.

Bende saçlarımın yavaş uzamasından şikayetçiydim. Karşıma Ogx Beuty şampuanı çıkana kadar. Ogx Beuty serisinin kahverengi şampuanını ve saç kremini kullanıyorum. 1 kutu aldığınızda endişe etmeyin, uzun süre gidiyor. Bu şampuanı kullanırken, soğuk suyla yıkıyorum ve saç kurutma makinası kullanmıyorum. Ayrıca saçlarını uzatmaya çalıştığınız bu süreçte saç boyası kullanmamanız öneririm saçları yıpratıyor. Isı da kullanmayın, kendi haline bırakın saçlarınızı.. Önerilerimi dikkate alırsanız gerçekten memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Arkadaşlar benimde saçlarım çok yavaş uzuyordu. Daha sağlıklı ve çabuk uzaması için Bioblas’ın sarımsak özlü şampuanını kullanmaya başladım. Hatta daha etkili olması için şampuanın içine bir de saç bakım yağlarından ekliyorum. Saçlarımın şuan ki halinden çok memnunum, uzamaya başladılar. Saçlarını uzatmak isteyen arkadaşıma da Bioblas sarımsak özlü şampuanı ve eklediğim yağları söyledim. İkimizinde sağlıklı uzayan saçları var artık.

Kızlar bende saçlarımı uzatmak için Bioblas kullanıyorum. Etkisini arttırmak için içine aktardan aldığım bakım yağlarından ekledim. Saçlarım artık uzamaya başladı, gözle görülür bir fark var. Tek problemim saçlarımın uçlarında kırıklar var, hala kırıklarıma bir çare bulamadım.

Bende saçlarımı uzatmak için Reatorex şampuanı kulllanmaya başladım. İnanılmaz bir şekilde etkisini gördüm. Normalde hergün saçlarımı yıkıyordum. Her gün saç yıkamanın saçları yıprattığını, gerekli vitamin ve mineralleri alamadığını öğrendim. Bu yüzden 2-3 günde bir saçlarımı yıkıyorum. Bu şekilde daha hızlı uzuyor kızlar benden küçük bir tavsiye.

Saçlarım aşırı dökülüyordu. Artık şampuanımı değiştirmeye karar verdim ve Farmasi’nin Vıtalızıng Sarımsaklı şampuanını kullanmaya başladım. Çok memnunum şampuanım bitince yine aynısından almayı düşünüyorum. Hem saçlarımın döküntüsü durdu hem de kısa zamanda saçlarım çok uzadı.

Yıllardır saçımı uzatmak için çabaladım. Yakın zamanda Revox Biotin Collagen ile tanıştım. İyiki tanışmışım daha şişeyi bitirmeden saçlarım hızlı bir şekilde uzamaya başladı. Benim nerdeyse 15 yıldır yapamadığımı bu şampuan yaptı. Çevremdeki herkese öneriyorum. Bu şampuanla saç uzatmak garanti. Fakat saçları gürleştirmiyor sadece uzatıyor.

Saçlarım çok azalmıştı. Saçıma elimi atsam dökülüyordu. Yaklaşık 3 aydan beri Zigavus sarımsaklı şampuanı kullanıyorum ve saç dökülmem durdu. Artık saçlarım dökülmüyor ve daha sağlıklı uzayan gür saçlara sahibim. 

Bende saçlarımı uzatmak için Hunca sarımsak ve defne özlü şampuanı kullanıyorum. Saçlarımda gözle görülür şekilde fark var. Saçlarım hem uzadı hem de kepek sorunum gitti. Çok da pahalı bir ürün değil, herkese tavsiye ederim. Ben yaklaşık 4 yıldan beri kullanıyorum, çok çok memnunum.

Bende saçlarımı uzatmak için o kadar yol denedim ki saçlarımı hiçbir türlü uzatamadım. Mane’n Tail At Kuyruğu şampuanıyla hayalime kavuştum. Çok kısa bir süre de saçlarım uzamaya başladı. Herkese tavsiye ediyorum, inanılmaz etkili bir şampuan.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT