Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Serdar Ortaç'tan Çağla Taşdelen'e iltifat yağmuru

Video>Magazin>Serdar Ortaç'tan Çağla Taşdelen'e iltifat yağmuru
Mücadele ettiği MS hastalığıyla zor günler geçiren, yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın geçtiğimiz günlerde adı eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile anılmıştı. Ortak canlı yayın açan ikilinin arasındaki samimi diyalog izleyicilerin dikkatini çekti.

Uzun yıllardır mücadele ettiği MS hastalığıyla zor günler geçiren Serdar Ortaç, özel hayatıyla yeniden gündeme geldi. Chloe Loughnan ile boşandıktan sonra Seçil Gür ile ilişki yaşayan Ortaç, şimdi de yeni ilişkisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ortaç'ın adı şimdilerde eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile anılıyor. Özellikle eski eşiyle ilgili yaptığı tartışmalı açıklamalardan dolayı eleştiri alan Serdar Ortaç, TikTok'tan yaptığı canlı yayında yeni ilişkisini duyurmuştu.

Ortaç "Ben hayatımın kadınını buldum. Çok güzel şeyler yaşıyorum" şeklinde konuşmuştu.
Spor antrenörlüğü yapan Çağla Taşdelen, 2023'te Survivor yarışmasına katılmış ve kırmızı takımda yer almıştı. Ancak yarışma esnasında sakatlık geçirdiği için yarışmaya veda etmişti.

İKİLİ ARASINDAKİ DİYALOG GÜNDEM OLDU

Son olarak Serdar Ortaç ve Çağla Taşdelen'in TikTok üzerinden yaptıkları ortak yayında, ikili arasındaki samimi konuşma izleyenlerin dikkatini çekti. Özellikle Serdar Ortaç'ın, Çağla Taşdelen'e yönelik yaptığı esprili ve şaşırtıcı açıklamalar, sosyal medyada gündem oldu.
Taşdelen "Aşkı bulacağım ben. Henüz evde kalmış gibi hissetmiyorum." şeklinde konuşurken, Ortaç'tan "Benden iyisi mi var?" cevabı geldi. Taşdelen ise "Bilemiyorum Serdar Bey, neden olmasın? Bilemiyoruz orasını." dedi. Ortaç ise sinirlenerek "Şimdi küfür edeceğim. Ebeden başlayacağım. Hala 'Serdar Bey' ile devam et, böyle gitsin." diye konuştu.

Taşdelen "Yapmayın böyle, sonra ciddiye alıyorlar." derken, Ortaç ise "Hiç de şaka yapmıyorum... Makyajsız, silikonsuz Çağla gibi kız seviyorum." dedi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar