2023-01-22 23:53:21 | Son Güncelleme : 2023-01-23 08:52:42

Survivor'da sürpriz üstüne sürpriz! Bir ünlü daha yarışmadan çekildi

Survivor 2023'te sular durulmuyor. İlk olarak Mavi Kadın'ın duyurduğu Berdan Mardini'nin yarışmadan ayrılmasının ardından aynı gece ikinci bir isim daha programa veda etti. Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamaya göre Seçkin Piriler, yarışmaya daha fazla devam edemeyeceğini açıkladı.

Survivor'da sürpriz üstüne sürpriz! Bir ünlü daha yarışmadan çekildi

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2023 programı bu yıl yeniliklerle başlamıştı ancak özellikle ünlüler takımında yarışmacılar adeta dökülmeye başladı. Şartların ağır ve zorlayıcı olması ünlü isimleri erken yıprattı. Önce Berdan Mardini'nin ayrılığı ile gündem olan yarışmadan aynı gün bir ünlü isim daha ryılma kararı aldı.

''ÇOCUKLARIM İÇİN BURADA KALMAMALIYIM''

Survivor 2023'ten ayrılan ilk ünlü isim olan Berdan Mardini rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış ve burada uygulanan tedavinin ardından Mardini yarılmaya daha fazla devam edemeyeceğini açıklamıştı. Acun Ilıcalı ile görüşen Seçkin Piriler de yarışmada daha fazla kalamayacağını söyleyerek çekilmek istediğini söyledi. Yarışmadan çekilme kararı açıklanan konseyde Seçkin Piriler; ''Burası çok zor, çocukları olan biri olarak kendi ruh sağlığım için çıkmak istiyorum'' ifadelerini kullandı. Konseyde oy kullanmayan Seçkin Piriler arkadaşlarıyla vedalaşarak yarışmadan çekildi.

Mavi Kadın