Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor'da tansiyon düşmüyor: Yunus Emre Acun Ilıcalı'ya rest çekti!

Mavi Kadın>Magazin>Survivor'da tansiyon düşmüyor: Yunus Emre Acun Ilıcalı'ya rest çekti!

Tv8'in heyecanla takip edilen programı Survivor All Star 2024'te Yunus Emre Acun Ilıcalı'ya rest çekti. Yunus Emre'nin sözleri karşısında neye uğradığını şaşıran Ilıcalı, 'Neyin tehdidini yapıyorsun sen kardeşim ya' diyerek tepki gösterdi.

Survivor'da tansiyon düşmüyor: Yunus Emre Acun Ilıcalı'ya rest çekti!

Survivor All Star 2024'te yeni yarışmacılar Hilmi Cem, Avatar Atakan ve Sema Aydemir'in yarışmaya dahil olmasıyla dengeler değişiyor. Yarışmada tansiyon düşmezken Yunus Emre yeni bir olaya daha imza attı.

Fenomen yarışma programı Survivor All Star 2024'te dikkat çeken isimlerden Yunus Emre bu kez Acun Ilıcalı'ya rest çekti. Geceye damga vuran o anlarda Ilıcalı neye uğradığını şaşırdı. 

Heyecanın hız kesmeden devam ettiği Survivor All Star 2024'te Yunus Emre'nin Acun Ilıcalı'ya rest çekmesi gündem oldu. Yarışmanın yeni bölüm fragmanında Ogeday ile kavga eden Yunus Emre ada konseyinde 'Ogeday beyefendi ben gerçekten adamına göre muamele yaparım. Seviye oraya inerse ben daha da alçalabilirim Acun Abi yani' sözleri dikkat çekti.

Yunus Emre'nin bu sözleri karşısında Acun Ilıcalı'da 'Neyin tehdidini yapıyorsun sen kardeşim ya' diyerek tepkisini gösterdi. 

Survivor'da tansiyon düşmüyor: Yunus Emre Acun Ilıcalı'ya rest çekti!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...