Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tamer Karadağlı, Şahan Gökbakar'ın esprili video yanıtını affetmedi

Mavi Kadın>Magazin>Tamer Karadağlı, Şahan Gökbakar'ın esprili video yanıtını affetmedi

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı'nın İzmir'deki Haşim İşcan Kültür Merkezi'nin durumunu eleştiren videosuna komedyen Şahan Gökbakar'ın esprili yanıtıyla başlayan tartışma mahkemeye taşınıyor. Karadağlı, Gökbakar hakkında suç duyurusunda bulundu.

Tamer Karadağlı, Şahan Gökbakar'ın esprili video yanıtını affetmedi

Bir hafta önce, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı'nın sosyal medyada yayınladığı bir video, İzmir'deki Haşim İşcan Kültür Merkezi'nin durumunu tartışmaya açtı. Karadağlı, mekanı "rezalet" olarak nitelendirirken, işletmenin sorumluluğunun Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü'ne ait olduğu ortaya çıktı.

Ancak bu tartışmaya, komedyen Şahan Gökbakar da katıldı. Gökbakar, Karadağlı'nın videosuna kendi sosyal medya hesabından bir yanıt verdi. 

VİDEOSU ÇOK KONUŞULDU

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, geçtiğimiz günlerde Antalya'daki Haşim İşcan Kültür Merkezi'nin durumuyla ilgili sert eleştirilerde bulundu. Karadağlı, sosyal medyada yayınladığı bir videoyla, mekanın içler acısı durumunu "Rezalet! Hiçbir şey yapılmamış. Gerçekten utanç kaynağı, inanamıyorum. Bina savaştan çıkmış gibi korkunç durumda. Belediye bunları görmüyor mu?" diyerek dile getirdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni işaret ederek, yapılan işlerin yetersizliğini eleştirdi.

Ancak daha sonra binanın Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Döner Sermaye İşletmesi Merek Müdürlüğü'ne ait olduğu öğrenildi.

 

Tamer Karadağlı, Şahan Gökbakar'ın esprili video yanıtını affetmedi

KARADAĞLI'YI TİYE ALDI

Antalya'daki Haşim İşcan Kültür Merkezi'nin durumuyla ilgili olarak Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı'nın sert eleştirilerine cevaben, ünlü komedyen Şahan Gökbakar da esprili bir şekilde tepki gösterdi. Gökbakar, Karadağlı'nın eleştiri dolu sözlerine karşılık olarak beyaz peruk ve gözlük takarak bir video yayınladı ve Karadağlı'nın tarzını taklit ederek şunları söyledi:

"Ben, devletin müdürüyüm. Şu anda kendi evimin önündeyim, özel mülküm. Bakar mısınız, görüyor musunuz? Resmen boyasız tahta. Belediye burada hiçbir şey yapmamış. Akıl alır gibi değil. İnsan şaşırıyor, bunlar karşısında 'babababa' diyesim geliyor."

 

Tamer Karadağlı, Şahan Gökbakar'ın esprili video yanıtını affetmedi

KARADAĞLI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, kendisi ve temsil ettiği kurumu hedef alan ve devleti itibarsızlaştıran Şahan Gökbakar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını ve dava açacağını ifade etti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...